Skoro každá žena touží po tom být alespoň jednou za život spoutána, podmaněna. A také každá z nich touží po tom, aby se jí to líbilo. K tomu je potřeba správně volit nástroje.

Čím se dá svázat?

Lze použít třeba hedvábný šátek, provaz nebo tato pohodlná pouta. Při prvním vybalení jsem byla okouzlena krásnou vůní kůže, kterou si pouta zachovávají i po delším použití.

Na první pohled je vidět, že se jedná o „luxusnější“ kousek, protože je krásně a kvalitně zpracovaný. Celý set obsahuje pouta na ruce a obojek s řetízkem.

Určitě vás zaujme, že velikost obojku se nenastavuje pomocí přezky, ale tří patentků, čímž je zajištěné rychlé zapínání i rozepínání. Mohou být však nevýhodou pokud máte příliš úzký nebo příliš široký krk.

Univerzální velikosti

Obecně bych však řekla, že předvolené tři velikosti zahrnují většinu populace. Uprostřed obojku je na kovové destičce připevněný silnější řetízek přepůlený napůl. Váš pán si vás tedy může díky němu vodit tak, jak chce, nebo si vás pevně přitáhnout k sobě.

Zjistěte kolik stojí Ouch! pouta s obojkem na řetízku
ZJISTIT CENU

Zároveň ho lze díky karabinám na poutech k nim přichytit. Řetízek je dostatečně dlouhý pro různé použití. Bohužel ho nelze sundat a tak, pokud ho nevyužijete, bude se vám po celou dobu kývat na krku. Někoho by také mohla tlačit zmíněná kovová destička.

VIDEO z redakčního rozbalování

Úprava velikosti

Pouta jsou zapínána na klasické přezky a dírky, je tedy možno upravovat na několik velikostí nebo si „udělat“ například dírku navíc. Na poutech jsou tři kroužky, kdy na prostředním je napevno přidělaná zmíněná karabina pro uchycení řetízku.

Ostatní dva kroužky vám mohou dobře posloužit, pokud si pořídíte například pouta na nohy a bude je chtít přichytit k rukám. Opět je trochu problém s pevně přichycenou karabinou, která vám při nevyužití může trochu překážet.

Pěkné zpracování

Celkově mi přijde výrobek velice dobře zpracovaný, z kvalitního materiálu. Zařadila bych ho mezi luxusnější kousky. Nikde netlačí ani neškrtí, pokud to tak sami nechcete.

Jaký je při nošení

Nošení je příjemné. Bohužel tento set nedává příliš prostor fantazii díky napevno chyceným částem, zato dokáže krásně navést každého začátečníka, který pak nebude tápat v použití a celý akt spoutávání a spoutání si tak může naplno užít.

Klady

Zápory

Materiál Neodnímatelné části
Provedení
Volba z více velikostí
Jednoduché použití
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: