Člověk by si řekl, že na tom nic není. Používání robertků větších rozměrů nepředstavuje žádný problém, ani žádné jiné hračky většího typu. Ovšem pak přijde řada na ruku či pěst a je to v háji. Jak si s tím poradit?

Jaké je to si užívat fistování klína?

Často mylně řazen do BDSM praktik už jen kvůli samotnému názvu. Sama o sobě je tato technika velmi něžná a velmi intimní. Přece jen už to chce důvěru a partnera, co zná tělo toho druhého. Jedná se o praktiku, kde se do těla vkládá celá pěst – ať už do vagíny, nebo do análu. Běžně se provádí fisting po zápěstí (mělký fisting), zkušení jedinci provádí zasouvání ruky třeba až po loket (hluboký fisting).

Samozřejmě se zkušenostmi pak lze provádět i tzv. dvojitý fisting, kdy je jedna ruka zasouvána do vagíny a druhá do análu.

Fisting návod v názorném videu (přes 13 minut)

Další VIDEO návod (12 minut)

Fisting je i anální

K této praktice vřele doporučuji latexové rukavice. Samozřejmě není to podmínka, ale velké doporučení. Rozhodně je důležité dát si i záležet na manikúře. Nechcete přece partnerce ublížit. A rozhodně si na fisting vezměte velké množství lubrikačního gelu.

Pokud jde o gel, dají se sehnat i speciální lubrikační gely (zde doporučujeme takové, které lehce znecitliví dané místo) přímo pro fisting. Jsou mnohem kluznější a hlavně bývají v nich obsaženy výtažky látek s uvolňujícím účinkem. Tato praktika je hodně o důvěře. Partner proto stejně jako při sadomasochistických hrátkách nebo análním sexu musí být opatrný. Je dobré říct si hranice a domluvit se na varovném signálu.

Jen pomalu, hrajte si s tělem svého partnera. Počítejte s tím, že to není otázka několika minut, ale klidně i otázka hodinky či dvou. Začněte jedním prstem a pak pomalu prst za prstíkem přidávejte. Nic nesmí být nepříjemně bolestivé.

Malé rady z mojí soukromé praxe:

  1. Když máte v partnerovi či partnerce všechny prsty, ale nemůžete se dostat přes klouby, zvyšte lubrikaci a zpomalte tempo.
  2. Netočte rukou, může a bývá to bolestivě. Spíš jemně povolte a pomalu postupujte v před a vzad. Ale nikam se násilím netlačte.
  3. Snažte se udělat ruku co nejmenší a zkuste jí spíš stlačit směrem dolů a podvlíknout pod stydkou kostí.
  4. Pokud se vám podaří vklouznout dovnitř, sevřete ruku v pěst s palcem schovaným v dlani.
  5. Rukou nikdy nepřirážejte silou!
  6. Pokud by cokoliv začalo bolet, nesnažte se ruku vytáhnout násilím. Spíše jí úplně uvolněte a nechte, ať jí partnerka popřípadě partner vytlačí.
  7. Stejný způsob přirozeného vyklouznutí doporučuju i po orgasmu. Je to nejpříjemnější a nejméně násilný způsob jak ruku vyndat.
  8. Pokud se pro tuhle praktiku rozhodnete, je dobré si ujasnit jednu věc: „Proč to děláte?“ Jde o to, že ze začátku se vám nebude dařit dostat celé zápěstí dovnitř. A přitom vsouvání jednoho prstu za druhým (ono samotné propracovávání dovnitř), je nesmírně příjemné. Není nutné se tam hned dostat. Můžete si hrát už s procesem vsouvaní 😉
  9. Už jen při snaze dostat ruku dovnitř můžete prožívat mnoho a mnoho nádherných orgasmů, aniž by se vám podařilo dovnitř dostat celou pěst.

Jaké máte zkušenosti s fistingem vy?

Chcete se o ně podělit? Napište nám je prosím komentářů (jsou anonymní), budeme vděční za každý nový zážitek, podnět, či snad sen?

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 13 názorů

Vždycky mě ve videu fascinovalo, jak to prostě ty holky zvládly – takže v klíně prosím vás, anální varianta mi přijde zbytečný masakr. Chápu poměr menší dívčí ručky – koukal jsem většinou na lesbickou dvojičku, co se takhle plnily pěstičkami – ale stejně jak to zvládnou…

Zdravíme RinaKa, z naší zkušenosti je to typicky o tréninku a trpělivosti – přeci jenom ženským klínem zvládne bez pomoci (většinou) projít i hlavička dítěte při porodu. Takže ručka menší dívky při lesbickém řádění už nebude tak náročné. Ta náročnost přichází, když jen jeden (typicky ten aktivní – a typicky muž) chce pronikat svou obří pěstí, ale dívka z toho moc nadšená není, bojí se, není uvolněná a je stažená. Tam už je to typicky až nemožný akt. Takže je to o těch 2, aby to oba chtěli zkoušet = a to také není na 1 noc, žádná ONS rychlovka na jednu noc, ale třeba několik týdnů či měsíců pokusů = i to je vzrušující a spojující. 🙂

Za mě super si pomoci fistovacím gelem – prostře znecitliví, dodá vám kluznost co potřebujete a je to je na vás = klid na lůžku a odpočívat = zatímco vás někdo pomalu, ale jistě zkouší fistovat v rukavici! Nespěchat, není proč! :))

Souhlas, rukavice a gel je ideální start! Díky moc za komentář.

Fisting miluji. Dělám ho 20 let, díru roztáhnu na 15 cm a přítelkyně mi dovnitř zasune ruku až k ramenu. Umí to.
Já ji na oplátku fistuji vaginu, takže se do ní vejde litrová lahev.

Zdravím, tohle je už samozřejmě extrémní situace fistingu pro obě strany – u té ruky bychom si byli jisti, že vás to přímo ohrožuje na životě a to litrová láhev pravděpodobně taky – buď kvůli materiálu (sklo), nebo podtlaku, který je také extrémně nebezpečný. Takže doporučujeme se takového chování spíše vyhnout, byť může být například jen z úrovně fantazie.

dobry den strcim partnerce ruku skoro u kloubu ale hned cejtim uz stenu a nevim jestli muzu pokracovat jestli to tam strcim celou ruku po zapesti dekuji

Hezký den,

takhle na dálku je těžké radit, ale myslím si, že máte špatný úhel. Zkuste se podívat na některé fotky/obrázky ženského klína v řezu – tam uvidíte, jaký má v sobě úhel – je částečně prohnutý.

Hlavně ne vždy je fisting možný – záleží na velikosti vagíny vaší partnery, na šířce její pánve, na jejím uvolnění a logicky i na velikosti vaší ruky. Takže ne u všech kombinací partnerů to lze provést.

Dobrý den, s přítelem se na tuto praktiku chystáme dlouho, ale máme obavu z toho, že vagína bude potom více roztahaná a velká, je to pravda?

Zdravím,

není to pravda… sval pánevního dna je poměrně pružný, takže se dokáže vrátit do původního stavu. Pokud byste fisting dělali opravdu často, je možné, že sval trochu povolí, ale to se dá pak napravit cvičením (například Kegelovy cviky jsou na to ideální).

Dobrý den chtěl bych se zeptat když zkousim anální fisting a strcim tam sotva 4 prsty a cejtim všude okolo kosti a nejde mi do análů strcit dlaň může to byt ovlivněné třeba věkem (18let)?

Dobrý den, může to být ovlivněno spíše vaš fyziognomií – máte větší ruce, nebo menší pánev, takže to dohromady nemusí jít – ne všichni jsou řekněme „tělně“ připraveni na tak extrémní praktiky.

Všeobecně ženy mají větší pánev (z důvodu těhotenství a porodu), takže to může být samozřejmě také rozdíl

Rada ohledne analniho fistingu ? Díkes

Příprava… člověk se nesmí bát análu a dobře se vyčistit, samozřejmě lubrikovat (crisco+j-lube – s touhle kombinací mám nejlepší zkušenosti) a jinak možnosti přicházejí s časem.

Ze začátku dvě ruce určitě nešly, až po čase se vše přizpůsobilo. Nejde čekat, že to do člověka vejde hned. Hodně pomáhá taky poppers, ale ten používám spíš k orgasmu, ale kdo se neumí uvolnit, tomu určitě pomůže i na roztažení.

Jinak jsem muž a dělá mi to přítelkyně a pocit se těžko popisuje, ale nejspíš bych to přirovnal k tomu, co prožívají ženy v pornu, když mají „extreme orgasm“, někdy jsem i minutu mimo. Už moc nepotřebuju závidět ženám orgasmy, mám tyhle.

Děkujeme za doplnění. Poppers je za nás už dost za hranou (jak legislativně, tak zdravotně), ale ovlivnit to nemůžeme – je to na každém, kam až chce zajít.

Kromě bodu „počkání si na vlastního potomka“ bych vám doporučil návod na anální „pěsťování“ výše = právě tento článek. Je zde ale každá rada dobrá, protože ta praktika není natolik rozšířená, abychom pro ni našli zkušeného redaktora, který by dokázal předat své zkušenosti „in natura“.

jde spise o to , ruka mi jde po zapesti ale rad bych pronikl cimkoliv hloubeji… cetl jsem i o nafukovani vzduchem ?…

Je otázkou, jestli jste na takovou hloubku anatomicky stavěný – obecně je hlubší průnik problém kvůli tvaru střeva a jeho směřování uvnitř břicha. zde vám tedy bohužel nemohu poradit.

To už zní poměrně extrémně, když opomenu nafukovací kolíky typu: https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/nafukovaci-analni-kolik-od-fetish-fantasy-test/

Zdravím , přítelkyně mi dělá anální fisting už skoro rok , je to užasné a šíleně mě to vzrušuje , mám při tom orgazmus aniž bych si jakoli sáhl na penis, zvládáme to až po loket a někdy se jí povede ruku i s loktem strčit ,šíleně to miluju

Klobouk dolů, to je už dost extrémní roztažení – jen aby to na vás nemělo dlouhodobější vliv.

S partnerkou se fistingu venujeme jiz rok. Zpocatku se musi opravdu pomalu a hodne mazat, ale v nasem pripade to netrvalo tak dlouho. Nyni uz po kvalitni oralni priprave jde ruka dovnitr sama uz bez pouziti gelu. Musi dojit k velkemu vzruseni a zvlhceni. Ale stoji to za to. Partnerka to silene miluje a privadi ji to k neskutecnym nekolikanasobnym orgasmum. Tuto praktiku milujeme oba. Je to uzasne citit ruku uvnitr….

Hezký den,
děkujeme za vaše zkušenosti 🙂

Zdravím, s lubrikantem nešetřím, našel jsem tři kolíky – růžový kolík s přísavkou anal go medium, analni kolik saphir a Mr. BIG kolík černý. je možné využít takovouhle sestavu časem, a případně se dostat k fistingu? s partnerkou bycho to rádi zkusili oba, je nám jasné že to nebude hned ale třeba za rok či déle.

A ještě jsem se chtěl zeptat na přísavku na kolíku, jde mi o to v jakých situacích se dá využít.

Zdravím, ano je to možné – postupně a v klidu. Nejít přes bolest, zbytečně nezrychlovat a po pár týdnech / měsících to můžete zvládnout.

Sprcha, kuchyňská linka, zrcadlo 🙂 prostě tam, kde je volný prostor a hladký povrch.

dobrý den…..máte nějaké informace o fisting lubrikačním gelu?

Hezký den, pro fisting jsme ještě nezkoušeli žádný „extra“ gel, jen klasické – osvědčil se nám vyložene silikonový, který má neporovnatelně lepší kluznost, než klasické gely na vodní bázi – třeba tyto lascivni/silikonovy-lubrikacni-gel/. Konkrétně Pjur, Glide4You a Durex silikonové…

zdravím a děkuji za reakci. no prave, ze co jsem videl spousty videi, tak mozne to je … samozrejme, nedokaze to asi každý, ale i presto nas to s partnerkou hodne vzrusuje a laka 🙂

Jo no, taky me tohle tema zaujalo diky videim, hlavne diky blondate krasce Siswet ( https://slackholes.com/actor/siswet/ ) ktera tuhle praktiku dotahla k dokonalosti.

S partnerkou jsme to zkouseli ale nepovedlo se tak budeme zkouset dal. Diky za zajimavy clanek.

Hezký den,

děkujeme za tip 🙂

ahoj všem. chtěl bych poprosit o radu od nekoho zkusenejsiho co se tyce análního fistingu. trochu uz „trénuju“, ruku po chvili hrani do analu dostanu. ale chtěl bych zajit trochu dal, proto se chci zeptat, zda někdo poradi, jak dosáhnout toho, abych pronikl i do vetsi hloubky? za pouziti vibratoru se dostanu tak cca 25 cm, ale dal uz to jakoby nejde, citim takovy bolestivy tlak. Je realne natrénovat střevo tak, abych tam dostal dejme tomu 40 – 50 cm? diky vsem za odpověď 🙂 ..

Zdravím,

nejsem si jist, jestli je lidské tělo vůbec uzpůsobené takovémuto dráždění – tím myslím vám zmíněnou hloubku, protože střevo se v těle kroutí (však se stačí podívat na jakoukoliv knihu či grafiku o lidské anatomii.

Fisting praktikujeme s partnerkou přes 20 let. Myslím, že jsme dosáhli cíle. Ona mi fistuje anál, já ji vaginu. Ona mi zasune do análu celou svoji ruku až po rameno. Prostě to umí. Já ji dělám vaginu, spíše do šířky, dám tam obě ruce. Ona to miluje, já taky. Je ale pravda, že nemůžeme praktikovat klasickou soulož, protože v otevřené vagině můj penis se nemá o co třít, ale nám to nevadí, protože ji vaginu stimuluji rukama.

No, to je už opravdu extrémní roztažení, co vám budeme povídat! Každopádně děkujeme za rozšíření našich sexuálních rozhledů. Hlavní je, že si to společně užíváte.

Spolupracujeme: