Člověk by si řekl, že na tom nic není. Používání robertků větších rozměrů nepředstavuje žádný problém, ani žádné jiné hračky většího typu. Ovšem pak přijde řada na ruku či pěst a je to v háji. Jak si s tím poradit?

Jaké je to si užívat fistování klína?

Často mylně řazen do BDSM praktik už jen kvůli samotnému názvu. Sama o sobě je tato technika velmi něžná a velmi intimní. Přece jen už to chce důvěru a partnera, co zná tělo toho druhého. Jedná se o praktiku, kde se do těla vkládá celá pěst – ať už do vagíny, nebo do análu. Běžně se provádí fisting po zápěstí (mělký fisting), zkušení jedinci provádí zasouvání ruky třeba až po loket (hluboký fisting).

Samozřejmě se zkušenostmi pak lze provádět i tzv. dvojitý fisting, kdy je jedna ruka zasouvána do vagíny a druhá do análu.

Fisting návod v názorném videu (přes 13 minut)

Další VIDEO návod (12 minut)

Fisting je i anální

K této praktice vřele doporučuji latexové rukavice. Samozřejmě není to podmínka, ale velké doporučení. Rozhodně je důležité dát si i záležet na manikúře. Nechcete přece partnerce ublížit. A rozhodně si na fisting vezměte velké množství lubrikačního gelu.

Pokud jde o gel, dají se sehnat i speciální lubrikační gely (zde doporučujeme takové, které lehce znecitliví dané místo) přímo pro fisting. Jsou mnohem kluznější a hlavně bývají v nich obsaženy výtažky látek s uvolňujícím účinkem. Tato praktika je hodně o důvěře. Partner proto stejně jako při sadomasochistických hrátkách nebo análním sexu musí být opatrný. Je dobré říct si hranice a domluvit se na varovném signálu.

Jen pomalu, hrajte si s tělem svého partnera. Počítejte s tím, že to není otázka několika minut, ale klidně i otázka hodinky či dvou. Začněte jedním prstem a pak pomalu prst za prstíkem přidávejte. Nic nesmí být nepříjemně bolestivé.

Malé rady z mojí soukromé praxe:

  1. Když máte v partnerovi či partnerce všechny prsty, ale nemůžete se dostat přes klouby, zvyšte lubrikaci a zpomalte tempo.
  2. Netočte rukou, může a bývá to bolestivě. Spíš jemně povolte a pomalu postupujte v před a vzad. Ale nikam se násilím netlačte.
  3. Snažte se udělat ruku co nejmenší a zkuste jí spíš stlačit směrem dolů a podvlíknout pod stydkou kostí.
  4. Pokud se vám podaří vklouznout dovnitř, sevřete ruku v pěst s palcem schovaným v dlani.
  5. Rukou nikdy nepřirážejte silou!
  6. Pokud by cokoliv začalo bolet, nesnažte se ruku vytáhnout násilím. Spíše jí úplně uvolněte a nechte, ať jí partnerka popřípadě partner vytlačí.
  7. Stejný způsob přirozeného vyklouznutí doporučuju i po orgasmu. Je to nejpříjemnější a nejméně násilný způsob jak ruku vyndat.
  8. Pokud se pro tuhle praktiku rozhodnete, je dobré si ujasnit jednu věc: „Proč to děláte?“ Jde o to, že ze začátku se vám nebude dařit dostat celé zápěstí dovnitř. A přitom vsouvání jednoho prstu za druhým (ono samotné propracovávání dovnitř), je nesmírně příjemné. Není nutné se tam hned dostat. Můžete si hrát už s procesem vsouvaní 😉
  9. Už jen při snaze dostat ruku dovnitř můžete prožívat mnoho a mnoho nádherných orgasmů, aniž by se vám podařilo dovnitř dostat celou pěst.

Jaké máte zkušenosti s fistingem vy?

Chcete se o ně podělit? Napište nám je prosím komentářů (jsou anonymní), budeme vděční za každý nový zážitek, podnět, či snad sen?