Klystýr není sice pro mnoho lidí příjemným prožitkem (i tématem k diskuzi), ale jeho zdravotní a sexuální přínosy asi těžko někdo bude rozporovat. Důkladná očista před análním sexem rozhodně není k zahození, takže jsme si k recenzi vyžádali klasickou sadu pro klystýr s irigátorem.

Intimní sprcha nebo klystýrový irigátor?

Už dříve jsme zde testovali anální sprchu, ale proti tomuto kousku to byla spíše hračička zkřížená s análním kolíkem. Dnešní sada (v originálu nazvaná jako Intim Dusche od Erotic Entertainment Love Toys) je rozhodně už dospělácký produkt, který by našel své využití i při mnoho klinik/gyno erotických hrátkách na „doktory“.

Pro ty bude určitě zajímavá dvojice nástavců – jeden pro vaginální očistu a druhý slabší pro anální. Takže o své hrátky nepřijde žádný fanda mokřejšího dráždění.

V balení najdete:

 • plastový vak na vodu,
 • průhlednou hadičku s análním zakončením,
 • přísavku,
 • vaginální nástavec na tupé zakončení.

VIDEO z redakčního rozbalování

Oceňuji užitečnou přísavku, která vám ulehčí umístění vaku na vodu – ideální na kachličky na záchodě či ve sprše. Celkově je tohle prostředí ideální pro anální očistu, takže moc akční den si kolem klystýru neplánujte. Zkušení už vědí, že citelné vyčištění střeva není otázka pár minut, ale voda se může z těla dostávat i několik hodin a to bez předchozího varování…

Pár čísel:

 • hadička – 140 cm
 • anální nástavec – 7 cm délka, průměr 0.5-1 cm
 • vaginální nástavec – 14.5 cm, průměr 1,2 cm

Jaká je klystýrová sada v reálu?

Zpracování této klystýrové sady je přijatelně dobré – je vyrobený z PVC a žádné designové či praktické vychytávky (kromě přísavky) zde nehledejte. Je to levné a účelné řešení problému a dle mě nemusí vypadat zrovna úchvatně.

Zjistěte kolik stojí Klystýrová sada
ZJISTIT CENU

I balení je jednoduché, přesně odráží nižší cenu celé sady. A tak to podle mě nás má být. Luxusní pouzdra a pastelové barvy u takovéto pomůcky nikdo nevyužije. Naopak vzhled sady je poměrně lékařský a skvěle sedne do nějakého klinik scénáře s vyšetřením pacienta.

Klystýrovka v akci – jak na to?

Anální nástavec je ten kratší a zužující se, vaginální má nástavec s odšroubovatelnou špičkou a 4 tryskami. Zavádění je v obou případech v klidu, jen anální kousek bych udělal ještě více s zaoblenějším koncem. Stačí to ale chvilku vydržet a hlavně lubrikovat – za mě mám skvělou zkušenost s silikonovým Pjur gelem.

Postup je jednoduchý:

 • přilepíte přísavku na hladký povrch,
 • na ni zavěsíte vak,
 • přes závit napojíte průhlednou hadičku,
 • naplníte vak vodou,
 • otevřete kohout na konci (abyste se zbavili vzduchu),
 • nalubrikujte ten správný konec,
 • pomalu a jemně zasunete hlouběji do sebe,
 • pustíte kouhout…

Objemově je modrý vak dostačující, celkem má rovné 2 litry – doporučuji začít na polovině nádoby, vyčistit se, znovu polovinu, vyčištěte se… klíčem je, aby z vás tekla jen čirá voda. Pak už jste připraveni na ledasjaké hrátky – roztahování kolíkem (třeba i nafukovacím), laškovný rimming či strapon od partnerky? To už je plně na vás.

Můžete si ji i zamilovat…

Zdráháme se ji označit za hračku, ač hodně lidí si ji zamiluje – na poprvé vám to nejspíše nesedne, ale vnímání dráždění v klíně či zadečku s plnou prdelkou vody je dost unikátní. Při plnění můžete zaujmout vícero poloh – nejvíce příjemnější je pro mě na všech 4, případně na zádech s nohami nahoru. Alternativou může být na boku. Každopádně musíte být vždy níže, než je samotný vak na vodu.

Nepřekvapivě se jedná o ty polohy, které jsou pak právě ideální pro anální sex / pegging.

Ale nezapomeňte mít dobře těsnící anální kolík s širší patkou. I ten vám pomůže s lepším pročištěním, protože voda ve vás bude moci zůstat déle. A když na kolík přitisknete třeba vibrační hlavici, nebudete vědět kde máte hlavu a kde nohy:) Vyzkoušeno za vás! Jen se moc při těchto hrátkách opravdu nevzdalujte od záchodu.

Klady

Zápory

Jednoduché zpracování Pro někoho může mít malý objem
Užitečná přísavka Strohý až lékařský design (relativní zápor)
Anální i vaginální nástavec Nemá průhledný bok - nevidíte ubývání vody
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: