Máme v plánu připravit větší seriál návodů o BDSM tematice, takže se budou hodit i pěkné hračky k těmto hrátkám. Na paškál jsem si vzal jednoduché důtky, „šimrátko“ a svorky na bradavky. Další potřebné propriety, například pouta (kožená či kovová) jsme už dříve testovali.

Erotické BDSM pomůcky v recenzi

Lana pro svazování aktuálně testujeme, brzy snad bude recenze hotová.

Mini důtky

Mini důtky vypadají poměrně nevinně. Na délku mají 57 cm včetně fialových střapců. Ty jsou vyrobené z měkké gumy. Šlehnutí přes kůži spíše štípá, než bolí. Pro subinku je tak spíše příjemným překvapením (když má zavázané oči), než velikým trestem. Nemusíte jimi však jen trestat a působit „bolest“. Můžete jen lehce přejíždět po kůži a nechat druhého vycukat – neví, v jaký moment udeříte. Čekání bude poměrně trýznivé.

Pro větší účinek je nutné vynaložit velkou sílu, nebo použít druhý konec důtek. Černá plastová rukojeť může posloužit pro tvrdší tresty – švihnutí přes zadeček je opravdu citelné a zanechává stopy na kůži.

Ani po delším používání se střapce neoddělují od důtek. Během půlročního zkoušení přežily dost úderů, takže životnost je dobrá.

Klady

 •  

  Kvalitní provedení

 •  

  K použití rukojeť i třásně

 •  

  Dlouhá životnost

Zápory

 •  

  Slabší účinek

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU

Šimrátko Červený tetřev

Jestli první dnešní hračka byla na pomezí trestu/slasti, tak tetřeví lechtátko je spíše na škádlení. Jemná pírka jsou stejně jako fialové střapce u důtek připevněná v rozšířeném konci plastové rukojeti.

Pírky/chmýřím můžete lehce přejíždět po těle, lechtat na citlivých místech, či jen škádlit. Pro trestání můžete využít celou rukojeť z plastu, který je lehce pružný. Vzduchem to pěkně zasviští – na rákosku to však samozřejmě nemá.

Klady

 •  

  K použití rukojeť i pírka

 •  

  Kvalitní provedení

Zápory

 •  

  Protějšek musí být lechtivý

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU

Svorky na bradavky

Asi nejzajímavější dnešní proprieta pro BDSM hrátky. Primárně jsou určené pro bradavky, které můžete příjemně (až tvrdě) stisknout jemným klepýtky. Jsou vyrobené z ohýbaného plechu, ale konce i ovládací čelisti jsou obalené pryží – umožňují tak bezpečné používání.

Čelisti svorek Aligátor (název nebezpečný, ale reálně “nekoušou”) jsou poměrně dlouhé, takže ani ženy s většími bradavkami nebudou o tento zážitek ochuzeny. Pro regulaci síly stisku mají svorky aretační šroubek, kterým můžete lehce ovládat čelisti svorek. Svorky jsou spojené jemným řetízkem.

Použití na bradavky je jasné – stačí ňadro lehce podebrat rukou, aby bradavka byla dobře přístupná, a přiklapnete na ni jednu svorku. Druhou svorku umístíte stejným způsobem na druhou bradavku. Můžete je použí i jako genitální/vaginální svorky, ale dávejte pozor na sílu stisku.

Pak už je zbytek hrátek čistě na vaší fantazii. Můžete stisk svorek regulovat šroubkem, můžete tahat za řetízek a dráždit tak prsní bradavky, nebo můžete vlastní tahání nahradit maličkými závažíčky. Pro ženy, které mají citlivější bradavky, jsou svorky solidním trestem. Podobný účinek na bradavky mají podtlakové přísavky, které jsme v minulosti testovali.

Při používání svorek se nemusíte omezovat jenom na bradavky – své užití najdou i na závojíčcích v klíně. Ani pánové nebudou ochuzeni – jejich bradavky, či varlata se mají také na co těšit – svorky mají široké použití.

Klady

 •  

  Více použití

 •  

  Kvalitní a pevný řetízek

 •  

  Ochranný obal čelistí

 •  

  Regulace stisku

 •  

  Možnost rozšířit je o závažíčka, padáček, ...

 •  

  Využití na bradavky, stydké pysky, varlata, ...

Zápory

 •  

  Nenalezl jsem

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU