Máme v plánu připravit větší seriál návodů o BDSM tematice, takže se budou hodit i pěkné hračky k těmto hrátkám. Na paškál jsem si vzal jednoduché důtky, „šimrátko“ a svorky na bradavky. Další potřebné propriety, například pouta (kožená či kovová) jsme už dříve testovali.

Erotické BDSM pomůcky v recenzi

Lana pro svazování aktuálně testujeme, brzy snad bude recenze hotová.

Mini důtky

Mini důtky vypadají poměrně nevinně. Na délku mají 57 cm včetně fialových střapců. Ty jsou vyrobené z měkké gumy. Šlehnutí přes kůži spíše štípá, než bolí. Pro subinku je tak spíše příjemným překvapením (když má zavázané oči), než velikým trestem.

Nemusíte jimi však jen trestat a působit „bolest“. Můžete jen lehce přejíždět po kůži a nechat druhého vycukat – neví, v jaký moment udeříte. Čekání bude poměrně trýznivé.

Fotogalerie

VIDEO z redakčního rozbalování:

Pro větší účinek je nutné vynaložit velkou sílu, nebo použít druhý konec důtek. Černá plastová rukojeť může posloužit pro tvrdší tresty – švihnutí přes zadeček je opravdu citelné a zanechává stopy na kůži.

Ani po delším používání se střapce neoddělují od důtek. Během půlročního zkoušení přežily dost úderů, takže životnost je dobrá.

Klady

Zápory

Kvalitní provedení Slabší účinek
K použití rukojeť i třásně
Dlouhá životnost
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Šimrátko Červený tetřev

Jestli první dnešní hračka byla na pomezí trestu/slasti, tak tetřeví lechtátko je spíše na škádlení. Jemná pírka jsou stejně jako fialové střapce u důtek připevněná v rozšířeném konci plastové rukojeti.

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

Fotogalerie:

Pírky/chmýřím můžete lehce přejíždět po těle, lechtat na citlivých místech, či jen škádlit. Pro trestání můžete využít celou rukojeť z plastu, který je lehce pružný. Vzduchem to pěkně zasviští – na rákosku to však samozřejmě nemá.

Klady

Zápory

K použití rukojeť i pírka Protějšek musí být lechtivý
Kvalitní provedení
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Svorky na bradavky

Asi nejzajímavější dnešní proprieta pro BDSM hrátky. Primárně jsou určené pro bradavky, které můžete příjemně (až tvrdě) stisknout jemným klepýtky. Jsou vyrobené z ohýbaného plechu, ale konce i ovládací čelisti jsou obalené pryží – umožňují tak bezpečné používání.

Čelisti svorek Aligátor (název nebezpečný, ale reálně „nekoušou“) jsou poměrně dlouhé, takže ani ženy s většími bradavkami nebudou o tento zážitek ochuzeny. Pro regulaci síly stisku mají svorky aretační šroubek, kterým můžete lehce ovládat čelisti svorek. Svorky jsou spojené jemným řetízkem.

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

Použití na bradavky je jasné – stačí ňadro lehce podebrat rukou, aby bradavka byla dobře přístupná, a přiklapnete na ni jednu svorku. Druhou svorku umístíte stejným způsobem na druhou bradavku. Můžete je použí i jako genitální/vaginální svorky, ale dávejte pozor na sílu stisku.

Fotky svorek na bdsm hrátky

Pak už je zbytek hrátek čistě na vaší fantazii. Můžete stisk svorek regulovat šroubkem, můžete tahat za řetízek a dráždit tak prsní bradavky, nebo můžete vlastní tahání nahradit maličkými závažíčky. Pro ženy, které mají citlivější bradavky, jsou svorky solidním trestem.

Podobný účinek na bradavky mají podtlakové přísavky, které jsme v minulosti testovali.

Při používání svorek se nemusíte omezovat jenom na bradavky – své užití najdou i na závojíčcích v klíně. Ani pánové nebudou ochuzeni – jejich bradavky, či varlata se mají také na co těšit – svorky mají široké použití.

Klady

Zápory

Více použití Nenalezl jsem
Kvalitní a pevný řetízek
Ochranný obal čelistí
Regulace stisku
Možnost rozšířit je o závažíčka, padáček, ...
Využití na bradavky, stydké pysky, varlata, ...
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 3 názory

Také zdravím – a nesouhlasím… recenze má být objektivní, tohle je promo produktu. Recenze obsahuje srovnání s dalšími typy a také (a to především) seznámení s tím, co je na trhu k dostání. Chápu že nejste bdsm portál, ale pak pravděpodobně prodáváte to, co je pro začátečníky nejvhodnější a měli byste to zdůvodnit.
Někdo si pak na váš popud řekne: jůů, důtky jsou super, půjde a koupí si nějakou korálovku, jednou s ní holčinu šlehne a ta se s ním rozejde protože stopy tam bude mít ještě za dva týdny.

Důtky jsme recenzovali poprvé – neměli jsme tedy s čím porovnat, proto recenze dopadla tak jak dopadla (většina recenzí u nás bývá právě založená na porovnání s dřívějšími kousky, kdy se dá i více posoudit, jestli daná hračka/pomůcka je užitečná, bezpečná a k rozšíření sexuálních hranic) – samozřejmě jiné typy důtek mají diametrálně jiný účinek v závislosti na materiálu, sílu úderu apod., ale ty jsme neměli k dispozici, takže nebylo s čím porovnat intenzitu či bolestivost.

A zrovna u důtek bych si nedovolil je vyzkoušet nejdříve na někom jiném, dříve než bych to zkusil na sobě – právě, abych předešel vámi popisované situaci:) Ale vážím si vašeho názoru, vaše příspěvky jsem četl (mám dojem) v nějakém bdsm fóru (nebo minimálně má někdo podobný nick/e-mail) a měly hlavu a patu, takže se v „oboru“ pohybujete nejspíše dlouho.

V článku „čím dostat na zadek“ svorky? 😀 😀
Je pravda, že téma je moc úzké a není o čem psát.. nebo ano?
– důtky
– rákosky
– dřevěné plácačky (paddle)
– kožené plácačky
– bičíky
– biče

..nehledě na to, že autor článku se jednoznačně vyjádřil o důtkách, aniž by řekl, o jakých mluví. Nechť se klidně dostaví ke mně a já mu osobně ukážu, jak můžou hrubě řezané důtky bolet i při minimální síle úderu.
A to mluvím jen o důtkách, kterých existuje také řada odnoží (korálovky, důtky s háčky, či kovovými kuličkami na koncích…) Stejně by se dalo povídat např. o rákoskách, vlivu délky a tloušťky na výsledek…

Doporučuji redaktora Petra vyhodit, nebo ať si nastuduje alespoň základy, než začne o něčem psát.

Zdravím,

nadpis byl zvolen jen pro navození atmosféry a máte pravdu – nedává smysl. Samotný článek se jasně vyjadřuje o jednom konkrétním typu důtek – těch, které byly recenzovány (je to recenze, pokud to není na první pohled poznat). Samozřejmě, že existuje velké množství důtek, ale my jsme testovali tento konkrétní typ – a upřímně bolest jako bolest (z našeho pohledu – věřím, že milovníci spankingu nebudou souhlasit a vedli by sáhodlouhé slohy o štiplavé bolesti, ostré bolesti a dalších a dalších).

Naštěstí se neprofilujeme jako BDSM portál, který by uváděl zkušené milovníky bolesti do hlubších tenat a zákoutí vaší oblíbené bdsm tematiky, tak snad pokročilejší pochopí, že pro začátečníky je taková (naše) seznamovací forma vhodnější a přijatelněji vstřebatelná.

Zkoušeli jsme s přítelem tyto svorky. Dle mého názoru – mnohem intenzivnější pocit než podtlakové přísavky. Jejich použití může být trochu bolestivé, svorky jsou spíše (velmi!) příjemně stimulující. 🙂
„Červený tetřev“ vypadá jako hračka pro mou kočku, takže se micina bude muset podělit s paničkou..

Spolupracujeme: