Závažíček, které se dají využít při BDSM hrátek na trhu není… Přitom je to škoda, protože je to zajímavá možnost, jak potrestat či vytrénovat svůj protějšek pro snášení bolesti. Jak moc velká bude, to vždy záleží na místě, kam závaží umístíte, jak ho připevníte a jakou má váhu.Už jsme tu měli pro subinky/subíky závaží se skřipečky – primárně na bradavky, popřípadě pro připnutí například na padáček na varlata.

Dnes tu máme hračku vyloženě pro pány, ale v kombinaci s řetízkem například na bradavky se dá dobře také využít – takže je pak univerzálním závažím.

Každopádně primárně je tento nerezový skvost (fakt je krásný) pro muže. Triune (BDSM značka) se specializuje jen na pomůcky z nerezové oceli a tento ocelový kroužek s magnetem není jiný.

Takže povrch je krásně lesklý, leštěný a ta váha je opravdu citelná. Však také nabízí tato značka vícero závaží s různými průměry, aby sedly každému.

Různé váhy a vnitřní průměry

  • 200 g / 33 mm,
  • 210 g / 36 mm,
  • 220 g / 39 mm,
  • 263 g / 45 mm.

Určitě je dobré si předem změřit průměr nad varlaty, aby vám sedl ten pravý a neklouzal. Chápu výrobce, že má co průměr, to jinou váhu, protože zachovávají stále stejný průměr kroužku.

Zjistěte kolik stojí Závaží Triune
ZJISTIT CENU

Ale ocenil bych třeba 39 mm (mně by sedělo nejlépe) společně s 263 g, které už jsou dost citelné. Ty jsme právě měli na testování a musím uznat, že rozhodně na tenhle nerezový šperk nezapomenete jen tak, protože gravitace a jeho samotná váha už je solidní.

VIDEO rozbalení v redakci:

Jednoduché a bezpečné nasazování

Líbí se mi magnetový princip, díky kterému jednou rukou „odlomíte“ vyznačený díl z kroužku, touto mezerou protáhnete z boku šourek a citlivě zaklapnete magnet zpět. Doporučuji vám před zaklapnutím zkontrolovat, jestli máte šourek dostatečně daleko od hran, protože magnet rozhodně není slabý a mohli byste si přinést další úroveň trest…

Reálný výcvik subíka

Primárně jsem měl závažíčko jako součást mého „oblečení“ při BDSM hrátkách s mojí Paní. Není to nic tristního a vyloženě drsného (nebo jsem si na takové zacházení zvykl), ale rozhodně ho ucítíte.

Kór když musíte být na všech 4, jste na vodítku popohánění bičíkem po místnosti a varlata svojí samotnou vahou jsou dost na volno. V takovém případě si chvílemi budete říkat, jestli to „zvládnou“. Ale můžu potvrdit, tak zvládly.

Pokud už máte ve svém „hračkářství“ třeba svorky na bradavky, tak tohle závažíčko je s ním skvěle kombinovatelné. Popřípadě stačí kolíček, provázek a hned máte improvizované svorky. Nebo můžete zkombinovat při bondáží tohle závažíčko společně s análním hákem a pořádně úvaz přitáhnout… Vždy si hrajte s gravitací a jak může váš protějšek potrápit.

Suma sumárum

Za mě je to skvělý doplněk, který se rozhodně v našem nepřeberném množství neztratil a používáme ho často. Jak samostatně pro samotné trénování výdrže honění a „edgingu“, popřípadě v kombinaci s „koníčkováním“ na všech 4.

Přesně stejného efektu (a tedy nepříjemného zatížení) by se dalo využít při ošukávání straponem ve stejné poloze, protože to jsou varlata stále volná… Ale další kreativní tresty nechám na vás. Za mě je to skvěle zpracovaný kousek, který je krásný na pohled a i dobře praktický pro BDSM.

Klady

Zápory

Zpracování Zvyknete si
Různé váhy/průměry
Vkusný doplněk na BDSM seanci
Jednoduché nasazení
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: