Tuhle pomůcku pro BDSM hrátky jsme chtěli dlouho vyzkoušet, až se divíme, že jsme si ji na testy nevybrali už dříve. Je to ocelová rozporka, která má nastavitelnou délku – uvnitř černého těla je stříbrná teleskopická část, která se dá jednoduše vysunout a tím více vymezit vzdálenost mezi oběma konci…. a na koncích budou dle libosti ruce či nohy vašeho protějšku. Takže je nebude moci dát k sobě a bránit se vašemu hraní, trápení, drezůrování, …

K čemu vlastně slouží?

V jednoduchosti zabrání vaší erotické hračce (partnerovi/partnerce) dát k sobě nohy, popřípadě ruce. V BDSM hrátkách se používá jako trestná pomůcky pro suby/subinky – aby se nemohli bránit třeba trestu v podobě výprasku, hlubokého kouření, análních hrátek, či čehokoliv jiného, co máte nemravného v plánu.

Pro protějšek je to velmi intenzivní situace, protože je naprosto bezbranná – když někoho svážete, zpravidla mu svážete ruce k sobě, nohy třeba také, … ale tohle je jiné. Porovnat se to dá jedině, když přivážete nohy například k hranám postele, takže je nedá k sobě a musí strpět vše, co si pro svou subinku vymyslíte…

Jako „rozporka“ se v erotickém průmyslu označuje i hodně náročný roubík do úst, který také roztahuje… rty od sebe a tím ještě více znepříjemňuje daný okamžik.

VIDEO rozbalení v redakci:

Konkrétní náš kus v testu

Tenhle model je celistvý, z těžké oceli s příjemnou povrchovou úpravou. Na trhu existují i varianty, které jsou skládací (jsou složené třeba z 3 dutých trubek, které se spojují šroubky), popřípadě s napevno připevněnými ocelovými pouty, dildem, …více očky apod. Existují i celotělové rozporky, které dokáže spojit kotníky s krkem, takže znehybněná osoba se vážně nebude ničemu bránit.

Náš model je teleskopický, takže uvnitř hlavní trubky je druhá tyč, která vymezuje vzdálenost mezi oběma konci. Vzdálenost je jednoduše nastavitelná aretačním šroubkem a pohybuje se mezi 65-120 cm.

Jak se subince líbila?

Trocha strachu na začátku, určitě bylo, ocelová rozporka je dost masivní kousek, který rozhodně nevypadá, že by vás mohl rozmazlovat. Ale ostych jsme překonali (nadrženost převýšila strach) a dostala ji rovnou na nohy. Na koncích rozporky jsou ocelová očka tvaru písmene D – ta se dají skvěle napojit třeba přes karabinu na pouta (v našem případě oblíbená BlackRed kožená), popřípadě si vystačíte i s lany a pár uzly…

Zjistěte kolik stojí teleskopická rozpěrka
ZJISTIT CENU

Stačilo pár otočení středního šroubu a mohl jsem jí pořádně roztáhnout nohy od sebe… a stejným šroubem (s plastovou hlavičkou, takže se dá jednoduše utáhnout rukou) se vysunovací část zablokuje v dané poloze. Stejně tak i nohy mé šukací hračky, takže je měla solidně do praku a rozhodně je nemohla dát k sobě.

Když vás základní použití na nohy omrzí, dejte subince rozporku mezi ruce – ať už před hrudník, nebo do nepříjemné polohy za zády.

Na rozporce mě baví že má uprostřed u šroubu další očko – skvěle se na něj napojí obojek, popřípadě svorky na labie/bradavky. Ale platí to jen v případě roztažení rozporky (očko je situované u utahovacího šroubu). Můžete si samozřejmě improvizovaně pomoci lanem a výsledek bude stejný, ale lano může putovat zleva doprava a není statické…

Ideální polohy

Klasikou pro využití rozporky je poloha na zádech – nohy jsou tak dobře přístupné a můžete je díky spojení rozporkou zvednout do výše (podržet si je, opřít o hrudník, přivázat na hrazdu, …). V téhle poloze je skvělé k rozporce přivázat i něco náročnějšího jako obojek, svorečky, roubík, aby opravdu subinka nemohla dát nohy ani zpátky do roviny s tělem… Je to zákeřnější, ale svůj výsledek to má a potěší vás:)

Druhá varianta (nečekaná) je na břiše – zde je ideální příležitost pro využití úvazu hogtie neboli kozelce. Takže nohy s rozporkou ohnout směrem k prdelce a ruce přivázat buď k rozporce, nebo kotníkům. Znovu ideální na dráždění, zde je dobře přístupná vyšpulená prdelka, co s ní vyvádět jsme na našich stránkách sepsali už hodněkrát…. Aktuálně u nás vítězí roztahování v černých latexových rukavicích, … a pak buď větší hračka, třeba nafukovací, nebo penis Pána až nadoraz po koule.

Pro ještě náročnější polohu otočte obojek očkem dozadu (standardně je vepředu pro připnutí vodítka, …) a znovu ho přivažte k rozporce/zápěstí. Subina bude pěkně prohnutá v luku a rozhodně se neuvolní, bude muset vytrpět jakoukoliv vaši péči.

Jak hodnotím tenhle konkrétní kousek?

Líbí se mi jeho černá matná povrchová úprava, nerezová teleskopická část i 2 očka na koncích. Ty bych nejraději měl větší, abych nemusel používat menší „horolezecké“ karabinky, ale také svůj účel splní. U středního šroubu pro aretaci celé roztahovací tyče bych ocenil další očko pro přídavné „ztěžující“ pomůcky, ale dá se to využít i tak…

Klady

Zápory

Teleskopická konstrukce Nemá více oček
Masivní zpracování
Příjemná povrchová úprava
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: