Přiznám se, že rozpěrnou tyč jsem si přála od té doby, co jsem viděla 50 odstínů šedi. Ten film je naprosto příšerný, ale jak si Christian Anastasii nečekaně přetočí břicha na záda jedním zatáhnutím, mě dostalo. Takže konečně se mi poštěstilo ji vyzkoušet a zkusit si tu bezmoc, když se člověk nemůže hýbat a jen držet a nechat se zneužít.

Není tyč jako tyč

Nadšeně jsem si ji přivezla domů. Vybalila jsem si a hnedka mě překvapilo, jak je lehoučká. Tak lehkou jsem ji opravdu nečekala. Tyč je černá z kovového materiálu a uprostřed je stříbrný nápise Edge.

Uprostřed tyče nad nápisem je jedno poutko (určitě na obojek) a na obou koncích tyče karabina na připnutí pout nebo lana. Na spodní straně je 6 dírek, které slouží pro nastavení délky roztažených končetin (jde to nastavit na tři úrovně).

Samotná kovová tyč se skládá ze tří dílů, které do sebe zapadají a lze je snadno posouvat. Stříbrné zobáčky stačí jen vtlačit dovnitř a tím lže tyč prodlužovat nebo zkracovat. Navrácení zobáčků do původní polohy hodně usnadní bílá čára, kterou se dá dobře orientovat, aby se vrátily tam, kam patří.

Manipulaci zvládne každý a návod k tomu opravdu není potřeba. Dokonce jsme s přítelem přišli na to, že ty dva posuvné díly tyče se dají vytáhnout úplně. To je z mého pohledu taky dobrá věc kvůli čištění. Kdyby se tyč něčím znečistila, dá se rozebrat, vyčistit každičký centimetr a nechat uschnout. Takže za mě, co se týká designu a manipulace, jsem hodně spokojená.

VIDEO z rozbalování v redakci

Rozměry

Ohledně přesných rozměrů, hmotnosti a možností roztažení, jsem si data vyhledala. Byla jsem maličko líná změřit si to sama. 🙂

  • Nejkratší rozpětí tyče: 75,5 cm
  • Střední rozpětí tyče: 86,5 cm
  • Nejdelší rozpětí tyče: 97,2 cm
  • Délka karabiny: 4 cm
  • Hmotnost: 252 g

Pane, půjdeme si hrát

Museli jsme ji doma okamžitě vyzkoušet a hračka na svázání a otestování tyče, jsem byla samozřejmě já. Úplně poprvé jsem měla k tyči připoutané pouze nohy. Pouta máme doma jen jedny, takže ve většině případů mám k tyči spoutané nohy.

Zjistěte kolik stojí Rozpěrná tyč Edge Metallic Bar
ZJISTIT CENU

Mě osobně baví víc, když mám roztažené nohy a nemůžu je dát k sobě než když mám od sebe ruce. Samozřejmě má to i něco do sebe, když nelze použít ruce a jakákoliv práce se musí dělat jen ústy. Kromě toho nemít možnost se bránit, když se mučí bradavky, to přinese taky hodně zábavy a bolesti.

Při prvním vyzkoušení mi to přišlo maličko nepřekvapující nemoct dát nohy k sobě. Na misionáře si partner může regulovat, kde bude mít jeho hračka nohy a klidně se může stát, že nohy budete mít až za hlavou:) I otočení po vzoru 50 odstínů proběhlo a jako byl to dobrý pocit.

Prvotní nevědomostí jsem měla tyč upevněnou na straně holení a při klečení na nohou mi tyč trochu tlačila do kosti, což bylo nepříjemné, protože takový typ bolest nevyhledávám:) Napravilo se to, že poutka od pout se nasměrovaly k patě a tyč už ničemu nepřekážela a ani do ničeho netlačila.

Nejzábavnější poloha s rozporkou

Za mě nejlepší a nejzábavnější poloha je na všech čtyřech s vyšpulenou prdelkou, kde si pak nespoutaný může dělat, co se mu zalíbí. Já jsem dostala pěkných pár ran dutkami i bičíkem. 🙂 Můžete si snadno pohrát i s análkem, protože se krásně zpřístupní prdelka.

Za mě ještě lepší je, mít ruce přivázané k tyči lanem mezi nohama. To pro mě byl ten pravý zážitek. To se pak člověk už vůbec nehne a může jen funit do podložky. Ale bacha, kdo má problémy s krční páteří, tak ho může po chvíli začít bolet. Vyřešit se to ale dá. 😉

Kolik je způsobů přivázání?

Je mnoho způsobů, na jaká místa na noze (ruce) se dají dát pouta – za kotníky, pod koleny, stehna, předloktí, lokty za zády nebo kombinace svázání rukou a nohou dohromady a určitě vás napadnou i jiné varianty.

Dokonce mě napadlo, že by se tyč mohla za prostřední poutko zavěsit nad hlavu. Ale dočetla jsem se, že není vhodné se na ni věšet právě kvůli její lehké konstrukci. Dá se využít na připevnění vodítka nebo obojku kolem krku.

To zatím nemám vyzkoušené, ale to časem napravíme. Nebo nenapadlo někoho třeba prostrčit poutkem řetízek od svorek na bradavky?:) To by byla asi zákeřná bolestivá pomsta pro bradavky:) Za mě parádní nová hračka do sbírky a společně s mým pánem si můžeme začít víc hrát.

Klady

Zápory

Lehká Žádné (pro mě)
Pěkný design Pro ostatní možná zklamání, že se nedá zavěsit
Snadné připoutání končetin
Poutko na obojek
Bílá čára pro orientaci zacvaknutí stříbrných zobáčků
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: