Jako čubička mého Pána potřebuju občas trochu zkrotit. A abych mu nemohla moc odmítat a utíkat, připravil pro náš nejbližší večer překvapení. A pěkně robustní a nepříjemné – byl to nerezový masivní obojek.

A s očkem, kam přidal i druhý nový dárek – kožené vodítko, aby si měl mohl pěkně vodit po jeho velkém bytě, a mohl ze mě opravdu udělat jeho mazlíčka, co musí třeba slízávat „mlíčko“ z mističky. A když už nechci moc lízat a sát, tak mě popožene důtkami. A právě abych mu nemohla moc uhýbat, tak ten obojek přesně sedl.

Co na něj říkám?

Je to docela solidní kousek (nejspíše nerezové) oceli, který má na jedné straně poměrně neviditelný pantík. A ten otevřete pomocí přibaleného L profilu. Pro jistotu je v balení i rezervní kousek, protože je tak malinkatý, že je téměř 100 %, že ho někdy ztratíte.

Každopádně je to dost elegantní nápad a provedení, které znemožňuje samovolné otevření – samotnou subinkou. A ještě dobře vypadá, takže dvojitá výhra.

Jen tak ho nesundám

A přesně to se Pánovi líbilo, že jakmile mi obojek jednou nasadí, tak dokud ON nerozhodne, tak ho nesundám. I kdybych musela po lekci jít domů…a zrovna tenhle masivní kousek by byl vidět pod každým oblečením. Kór teď v horkém létě, kdy opravdu nenosíme nic kolem krku.

VIDEO z redakčního rozbalování

I na ven?

Takže to by byl další pokořující úkol – jít ven, domů či nedejbože do práce (ajaj) s tímhle nerezovým chokerem. Ano i tak ho české sexshopy označují, byť chokery jsou dle mě spíše měkčí, menší a více lícující – takové náramky z kůže, latexu, proužků látky, ale čistě jen pro krk.

Mohou být jak dekorujícím prvkem, tak odznakem submisivity dané osoby. A také je to častý doplněk třeba v metalové subkultuře – která částečně vychází z BDSM/fetishe – kůže, bodce, obojky, popruhy, … však to jistě znáte.

Zjistěte kolik stojí Ocelový obojek
ZJISTIT CENU

Pár čísel

  • 300 gramů,
  • 2 velikosti: S (malá) – 37 cm, 12 cm průměr a L (velká) – 43 cm, 14 cm průměr

Celkově

Je to opravdu krásný kousek, který může subinka považovat za luxusní dárek – byť ji může pak pěkně pokořovat…svojí váhou, robustností, ale i tím, že si ho sama jen tak nesundá. Očko vepředu je jasnou kotvou pro připevnění vodítka, či jen přivázání subinky k posteli, topení, či snad stromu?

Byla by to rozhodně nezáviděníhodná situace, kdyby mě takhle nechal někde venku… a kdokoliv by mohl přijít a já musela jen držet, protože ven bych se stejně nedostala. Snad ho to nikdy nenapadne…ikdyž?

Klady

Zápory

Masivní zpracování Jen 1 neměnný průměr
Elegantní zamykání
Nelze jen tak sundat
Vyšší váha (subinka na něj nezapomene)
Vypadá díky naleštění luxusně
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: