Každý to zná – lubrikační gel je v nějaké tubě, lahvičce, čemkoliv, ale vy ho potřebujete dostat na své pravé místo. V případě „klasiky“ (vaginálního sexu) z dávkování gelu můžete udělat vítanou předehru, proč ne.

Kdo by nechtěl tvrdší a rychlejší sex?

Ale v případě análního sexu to někdy chcete rychleji, byť dávka pozvolného uvolňování je také na místě. Ale stejně při pomalé dávkování řekněme prstem, nedostanete dostatek gelu, protože prdelka je skoro vždy sevřená a jen tak vás nepustí.

A přesně pro takové účely je dávkovač či řekněme aplikátor od známé značky Fist It (redakčně přejmenováno na „pěchuj to tam“).

Jak už název napovídá, tvůrci produktů „fistit“ nejsou žádné něžné víly, tady jde o tvrdé mrdání a často o fistování – neboli zavádění ruky či sevřené pěsti do vagíny či něčí nebohé prdelky.

A k tomu už potřebujete lepší vybavení. Jak lepší gel pro vyšší kluznost, tak se vám určitě hodí i přesnější a rychlejší dávkování. A to má zajistit právě tento kousek plastu.

Pár čísel

  • celková délka: 19.2 cm,
  • šířka rukojeti: 6.9 cm.

VIDEO z redakčního rozbalování:

K čemu je Fist It hračička dobrá?

Na první pohled vypadá jako triviální plastová stříkačka s tupější špičkou, ale v praxi zjistíte, že nad ní někdo setsakramentsky přemýšlel a rozhodně tohle nebyl původní prototyp.

Zjistěte kolik stojí Fist it dávkovač
ZJISTIT CENU

Dávkovač se skládá ze 2 částí:

  • samotného těla, neboli „stříkačky“ s 2 bočními očky pro držení
  • a vnitřního pístku s 1 očkem.

A dohromady je to mocná zbraň, kterou ovládáte pouhými 3 prsty – palcem tlačíte píst ve stříkačce vpřed a ukazováčkem a prostředníčkem držíte stříkačku na svém místě. Tedy u vstupu do prdelky.

Tupá špička aplikátoru zjednodušuje zavedení do požadovaného otvoru a zároveň nezraňuje, protože je tupá a jednoduše vklouzne tam, kam má. Od výrobce je dodávána i silikonová čepička, pro překrytí otvoru dávkovače v případě, že ho nebudete používat. Ale pokud milujete anální hrátky, tak ji asi ani nepoužijete.

Jak je aplikátor v akci?

Protože v praxi je to opravdu skvělý pomocník. Stačí jednou vyzkoušet a budete se divit, proč se taková stříkačka nepřibaluje běžně k análním lubrikačním gelům. Oceňuji s partnerkou i to, že se vnitřní pístek dá celý vyjmout a poté se pročistí vnitřek tekoucí vodou, nechá se oschnout a poté uloží. A do příště v čistotě spí, než tohoto „střelce“ zavoláte zase do boje.

Klady

Zápory

Nízká cena Nenašel jsem
Skvělá přesnost díky očkám
Dostatečná dávka na 1 stisk
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: