Klasických análních kolíků už jsme v redakčních testech/recenzích měli vícero. Měli jsme tu i větší kolíky, které se dokázaly nafouknout (a některé i samy). Ale nový „roztahovací“ typ jako Xpander od JoyDivision nám v prdelkové sbírce chyběl. Tak jsme si ho díky Slonovi nenechali ujít.

Stručně: poprvé jsem Xpander viděl na předešlém berlínském erotické festivalu VENUS a už tehdy se mi zalíbil. V základu je to anální kolík s větší hlavičkou a L patkou, takže vám nezaklouzne a ještě vám výstupky dráždí perineum neboli citlivou hráz. Materiálem je mix silikonu a něčeho speciálního a jmenuje se Silikomed. V balení je i kromě kolíku a patrony saténový sáček na uchování.

Roztažení zadečku i při menším průměru kolíku?

V čem se tenhle kolík liší od ostatních? Jeho vkládací část má uvnitř zajímavé silikonové esíčko, které umožní se hlavičce při zavádění zmáčknout a zmenšit tak svůj průměr. A logicky když kolík zavedete, tak esíčko se díky vnitřním pnutí silikonu roztáhne a vás tedy víc vyplní.

A kdo zná nafukovací kolíky s vibracemi, tak ví, že takové vyplnění a silné vibrace nic nenahradí = a mají pravdu. Díky plnějšímu roztažení přenese tento kolík víc vibrací do vašeho citlivého zadečku a tím si jeho nošení víc užijete. Ještě víc, když vás zákeřná partnerka sváže do kozelce a nenechá vás být a zkouší, jak silné vibrace na vás a prostatu nejvíc působí:) Nechte se takhle „potrestat“, budete ji za to uctívat… klidně na všech 4 u jejích nohou v červených podpatcích.

Mojí „odměnou“ pak bylo to, že jsem si kolíček musel vkleče zavést sám a když mi to nešlo dostatečně rychle (jako když ona polyká moje „jahodu“), tak mě Paní popohnala jezdeckým bičíkem. A rány od něj pěkně pálí.

Pár čísel

 • použitelná délka kolíku: 9,5 cm
 • použitelná šířka kolíku: 4,4 cm
 • použitelná šířka kolíku při stisknutí 3,2 cm

VIDEO z redakčního rozbalování

Vibrační patrona se dá z kolíku vyjmout, ale budete se u toho hodně prát, protože je dost natěsno. Takže případně při mytí na ni dávejte pozor (když ji nevyjmete). Nebo jak doporučuji u každé anální hračky = používejte na ni levný kondom. Máte jednoduché čištění (skoro žádné) a hlavně u tohoto kousku byste ho nechtěli detailně čistit v jeho vnitřní pružné části… fakt ne.

Více velikostí pro více roztažení

Tuhle hračku (která je na trhu ještě ve více různých průměrem typu S, L, XL) ocení i začátečníci, protože umožní si užít větší roztažení a tlak v zadečku i za cenu menšího uvolnění svěrače.

TIP na dráždění: při zavádění můžete libovolně hrát se stlačením hlavičky, takže třeba ho zasunete jen napůl a lehce pustíte a on se ve vás roztáhne… zase ho stlačíte… a zase pustíte. Tohle má (myslím, že nejenom moje) prdelka nejradši.

Proto i jedny z nejoblíbenějších hraček jsou anální korále, které se jen zavádějí a vytahují a ten proměnlivý průměr kuliček krásně masíruje zadek.

Vibrace, které budete cítit hluboko

Jak jste si z textu všimli, tak kromě roztahovací části (kterou jsme viděli nejspíše jen u tohoto kousku) má i vibrace. A to díky (leč těžko) vyjmutelné patroně na jednoduchou AAA baterii. 5 programů vaši prdelku pěkně vytrestá a díky roztažení si účinek vibrací rozhodně užijete. Přenášejí se i do penisu, tak si vás partnerka může pěkně osedlat na koníčka.

Hodnocení z hodinových testování

Když opomenu nafukovací kolíky (které nabízí nepřekonatelné dráždění prdelky díky regulovatelnému tlaku a vibrací), tak Xpander je od testování můj nejoblíbenější kolík pro prdelku. Dostatečně velký díky roztažení, se silnými vibracemi a ideálním tvarem, který uvnitř drží. Za mě je to super kousek a neměl by vám chybět.

Klady

 •  

  Roztahovací část

 •  

  Vyjmutelná patrona

 •  

  5 silných vibrací

 •  

  Dráždí i hráz

 •  

  Jemný, ale pevnější materiál

 •  

  Saténový obal

Zápory

 •  

  Vibrační patronu horko těžko vyjmete

 •  

  Vyšší cena (ale vyplatí se)

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU