Klasických análních kolíků už jsme v redakčních testech/recenzích měli vícero. Měli jsme tu i větší kolíky, které se dokázaly nafouknout (a některé i samy). Ale nový „roztahovací“ typ jako Xpander od JoyDivision nám v prdelkové sbírce chyběl. Tak jsme si ho díky Slonovi nenechali ujít.

Stručně: poprvé jsem Xpander viděl na předešlém berlínském erotické festivalu VENUS a už tehdy se mi zalíbil. V základu je to anální kolík s větší hlavičkou a L patkou, takže vám nezaklouzne a ještě vám výstupky dráždí perineum neboli citlivou hráz. Materiálem je mix silikonu a něčeho speciálního a jmenuje se Silikomed. V balení je i kromě kolíku a patrony saténový sáček na uchování.

Roztažení zadečku i při menším průměru kolíku?

V čem se tenhle kolík liší od ostatních? Jeho vkládací část má uvnitř zajímavé silikonové esíčko, které umožní se hlavičce při zavádění zmáčknout a zmenšit tak svůj průměr. A logicky když kolík zavedete, tak esíčko se díky vnitřním pnutí silikonu roztáhne a vás tedy víc vyplní.

A kdo zná nafukovací kolíky s vibracemi, tak ví, že takové vyplnění a silné vibrace nic nenahradí = a mají pravdu. Díky plnějšímu roztažení přenese tento kolík víc vibrací do vašeho citlivého zadečku a tím si jeho nošení víc užijete. Ještě víc, když vás zákeřná partnerka sváže do kozelce a nenechá vás být a zkouší, jak silné vibrace na vás a prostatu nejvíc působí:) Nechte se takhle „potrestat“, budete ji za to uctívat… klidně na všech 4 u jejích nohou v červených podpatcích.

Mojí „odměnou“ pak bylo to, že jsem si kolíček musel vkleče zavést sám a když mi to nešlo dostatečně rychle (jako když ona polyká moje „jahodu“), tak mě Paní popohnala jezdeckým bičíkem. A rány od něj pěkně pálí.

Pár čísel

  • použitelná délka kolíku: 9,5 cm
  • použitelná šířka kolíku: 4,4 cm
  • použitelná šířka kolíku při stisknutí 3,2 cm

VIDEO z redakčního rozbalování

Vibrační patrona se dá z kolíku vyjmout, ale budete se u toho hodně prát, protože je dost natěsno. Takže případně při mytí na ni dávejte pozor (když ji nevyjmete). Nebo jak doporučuji u každé anální hračky = používejte na ni levný kondom. Máte jednoduché čištění (skoro žádné) a hlavně u tohoto kousku byste ho nechtěli detailně čistit v jeho vnitřní pružné části… fakt ne.

Zjistěte kolik stojí Roztahovací anální kolík Xpander
ZJISTIT CENU

Více velikostí pro více roztažení

Tuhle hračku (která je na trhu ještě ve více různých průměrem typu S, L, XL) ocení i začátečníci, protože umožní si užít větší roztažení a tlak v zadečku i za cenu menšího uvolnění svěrače.

TIP na dráždění: při zavádění můžete libovolně hrát se stlačením hlavičky, takže třeba ho zasunete jen napůl a lehce pustíte a on se ve vás roztáhne… zase ho stlačíte… a zase pustíte. Tohle má (myslím, že nejenom moje) prdelka nejradši.

Proto i jedny z nejoblíbenějších hraček jsou anální korále, které se jen zavádějí a vytahují a ten proměnlivý průměr kuliček krásně masíruje zadek.

Vibrace, které budete cítit hluboko

Jak jste si z textu všimli, tak kromě roztahovací části (kterou jsme viděli nejspíše jen u tohoto kousku) má i vibrace. A to díky (leč těžko) vyjmutelné patroně na jednoduchou AAA baterii. 5 programů vaši prdelku pěkně vytrestá a díky roztažení si účinek vibrací rozhodně užijete. Přenášejí se i do penisu, tak si vás partnerka může pěkně osedlat na koníčka.

Hodnocení z hodinových testování

Když opomenu nafukovací kolíky (které nabízí nepřekonatelné dráždění prdelky díky regulovatelnému tlaku a vibrací), tak Xpander je od testování můj nejoblíbenější kolík pro prdelku. Dostatečně velký díky roztažení, se silnými vibracemi a ideálním tvarem, který uvnitř drží. Za mě je to super kousek a neměl by vám chybět.

Klady

Zápory

Roztahovací část Vibrační patronu horko těžko vyjmete
Vyjmutelná patrona Vyšší cena (ale vyplatí se)
5 silných vibrací
Dráždí i hráz
Jemný, ale pevnější materiál
Saténový obal
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: