Moc inovací v erotickém segmentu už není tolik vidět. Hodně věcí bylo už vymyšleno a když opomineme hit posledních let v podobě Womanizéru, tak je pořádné neinovativní sucho. Občas se ale najde nový kousek, který sic kombinuje již známé funkce, ale dost lišácky.

Přesně takový je anální rotační kolík Rimming B-Vibe s dálkovým ovládáním. Co je na tomto modravém kolíku nemalých rozměrů nového? Uvnitř něj se kromě vibrací našlo místo i i na prstenec s ocelovými perličkami, které pod povrchem rotují. Stejnou funkci najdete na tolik oblíbených perličkových vibrátorech pro ženy.

Rimming tak, jak ho neznáte = od hračky?

A někoho napadlo, že by se toto „hemžení“ pod povrchem mohlo líbit i prdelce. Zde by měly rotující perličky simulovat rimming, neboli lízání zadečku. Perličky jsou ukryté v nejužším místě kolíku, tedy mezi samotným tělem a rozšířenou patkou = takže přesně dráždí věneček při zasunutém kolíku.

Pár čísel

 • Celková délka: 15 cm
 • Použitelná délka: 12 cm
 • Minimální průměr: 2,5 cm
 • Maximální průměr: 4 cm
 • Vibračních programů: 5
 • Rotačních programů: 5

VIDEO:

Někdo přemýšlel nad cestováním a ukládáním

Konečně někoho napadlo, že nikdo nechce drahou erotickou hračku (ještě s příslušenstvím) skladovat v textilním obalu. Tady rovnou dostáváte mini kufříček (ne nepodobný třeba značce Rimowa) kam se vejde kolík, nabíjecí kabel i dálkové ovládání rozkoše.

A pro cestování se hodí i funkce „travel lock“, kterou spustíte jednoduchým 5 sekundovým stiskem patky a zablokujete spuštění vibrací. Podobnou vychytávku mají i nové generace vibrátorů Fun Factory a snad se bude objevovat častěji. Palec nahoru týme B-Vibe!

Pozitivní je také jednoduchá možnost nabíjení – inspirace je jasná, ale vůbec nevadí, že Rimming kolíček má magnetickou nabíječku s USB koncovkou. Takže můžete nabíjet na cestách i doma klidně z počítače (jen pozor na blízkost webkamery, dost to láká se producírovat se zasunutým kolíkem, … tedy hlavně mě). Plusem je i 2 hodinové nabíjení do plné kapacity. Takže nemusíte dlouho čekat do další prdelkové jízdy.

Čistě z hlubokého zásunu

Poměrně velký kousek, ale stačí si trochu pomoci honěním, gelem a už si vrněl ve mně. Na první pohled mě vylekala jeho tvrdost, ale v těle je nakonec docela poddajný a nemáte pocit, že by vás zbytečně tlačil. Ale také tak dobře nevyplní, zde lépe pouslouží nějaký latexový nafukovací kolík. Patka je poměrně široká, takže určitě nezaklouzne – nemusel bych to zmiňovat, ale některé levnější kolíky do prdelky mohou.

Ovládání je dost jednoduché – řešíte intenzitu/programy a rotování perel v zúžení kolíku.

Přiznám se bez mučení, že na poprvé jsem nevnímal rotování perel jako něco významného, co by zajistilo B-Vibu titul nejlepší anální hračky roku (ač podobnou cenu opravdu B-Vibe vyhrál). V síle vibrací se perličky dost ztrácejí, takže nejvíce si je užijete při slabších vibracích. Tam už jsou totiž mnohem zajímavější a máte větší možnost je vnímat jak rotují a masírují.

Zamrzí použití netradiční velikosti baterie v ovládání – když už hračka ksakru stojí x tisíc a kolík má magnetickou nabíječku, tak proč proboha stejné magnetické kontakty nedali i do ovladače? ČÍM a na CO mysleli, když tohle vymýšleli? Určitě na nějaké prdelky a prasárničky, jinak by jim to jistě došlo.

Jak ho hodnotím po měsíci hraní a trénování

B-Vibe si s tímhle kolíkem dost vyhrál, je na něm cítit solidní péče nad materiálem, tvarem, perličkovým rotováním i obalem. Ale drobnosti kolem baterie či hlasitosti rotování mi radost trochu kazí.

Plus musím určitě zmínit, že to není velikostí drobek. Pro začátečníka to moc nebude. To platí pro muže, ženy mají z mé zkušenosti mnohem uvolněnější pánevní oblast a prdelka ráda přijde cokoliv bez větších starostí.

Osobně pokud bych si měl vybrat jediný kolík pro prdelku na trhu, tak to bude „laskající“ B-Vibe Rimming. Ale podotýkám, že ani moc luxusní konkurence na trhu nemá.

Klady

 •  

  Čistý silikon

 •  

  Perličkové rotace v patce

 •  

  Dálkové ovládání

 •  

  Luxusní pevnější obal

 •  

  Magnetická nabíječka

Zápory

 •  

  Klasická baterie v ovládání

 •  

  Hlasitější než bychom si přáli

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU