Moc inovací v erotickém segmentu už není tolik vidět. Hodně věcí bylo už vymyšleno a když opomineme hit posledních let v podobě Womanizéru, tak je pořádné neinovativní sucho. Občas se ale najde nový kousek, který sic kombinuje již známé funkce, ale dost lišácky.

Přesně takový je anální rotační kolík Rimming B-Vibe s dálkovým ovládáním. Co je na tomto modravém kolíku nemalých rozměrů nového? Uvnitř něj se kromě vibrací našlo místo i i na prstenec s ocelovými perličkami, které pod povrchem rotují. Stejnou funkci najdete na tolik oblíbených perličkových vibrátorech pro ženy.

Rimming tak, jak ho neznáte = od hračky?

A někoho napadlo, že by se toto „hemžení“ pod povrchem mohlo líbit i prdelce. Zde by měly rotující perličky simulovat rimming, neboli lízání zadečku. Perličky jsou ukryté v nejužším místě kolíku, tedy mezi samotným tělem a rozšířenou patkou = takže přesně dráždí věneček při zasunutém kolíku.

Pár čísel

 • Celková délka: 15 cm
 • Použitelná délka: 12 cm
 • Minimální průměr: 2,5 cm
 • Maximální průměr: 4 cm
 • Vibračních programů: 5
 • Rotačních programů: 5

VIDEA z rozbalování v redakci


Někdo přemýšlel nad cestováním a ukládáním

Konečně někoho napadlo, že nikdo nechce drahou erotickou hračku (ještě s příslušenstvím) skladovat v textilním obalu. Tady rovnou dostáváte mini kufříček (ne nepodobný třeba značce Rimowa) kam se vejde kolík, nabíjecí kabel i dálkové ovládání rozkoše.

A pro cestování se hodí i funkce „travel lock“, kterou spustíte jednoduchým 5 sekundovým stiskem patky a zablokujete spuštění vibrací. Podobnou vychytávku mají i nové generace vibrátorů Fun Factory a snad se bude objevovat častěji. Palec nahoru týme B-Vibe!

Zjistěte kolik stojí Anální vibrátor B-Vibe
ZJISTIT CENU

Pozitivní je také jednoduchá možnost nabíjení – inspirace je jasná, ale vůbec nevadí, že Rimming kolíček má magnetickou nabíječku s USB koncovkou. Takže můžete nabíjet na cestách i doma klidně z počítače (jen pozor na blízkost webkamery, dost to láká se producírovat se zasunutým kolíkem, … tedy hlavně mě). Plusem je i 2 hodinové nabíjení do plné kapacity. Takže nemusíte dlouho čekat do další prdelkové jízdy.

Čistě z hlubokého zásunu

Poměrně velký kousek, ale stačí si trochu pomoci honěním, gelem a už si vrněl ve mně. Na první pohled mě vylekala jeho tvrdost, ale v těle je nakonec docela poddajný a nemáte pocit, že by vás zbytečně tlačil. Ale také tak dobře nevyplní, zde lépe pouslouží nějaký latexový nafukovací kolík. Patka je poměrně široká, takže určitě nezaklouzne – nemusel bych to zmiňovat, ale některé levnější kolíky do prdelky mohou.

Ovládání je dost jednoduché – řešíte intenzitu/programy a rotování perel v zúžení kolíku.

Přiznám se bez mučení, že na poprvé jsem nevnímal rotování perel jako něco významného, co by zajistilo B-Vibu titul nejlepší anální hračky roku (ač podobnou cenu opravdu B-Vibe vyhrál). V síle vibrací se perličky dost ztrácejí, takže nejvíce si je užijete při slabších vibracích. Tam už jsou totiž mnohem zajímavější a máte větší možnost je vnímat jak rotují a masírují.

Zamrzí použití netradiční velikosti baterie v ovládání – když už hračka ksakru stojí x tisíc a kolík má magnetickou nabíječku, tak proč proboha stejné magnetické kontakty nedali i do ovladače? ČÍM a na CO mysleli, když tohle vymýšleli? Určitě na nějaké prdelky a prasárničky, jinak by jim to jistě došlo.

Doplňující fotogalerie od čtenářského testu (níže v komentářích)

Jak ho hodnotím po měsíci hraní a trénování

B-Vibe si s tímhle kolíkem dost vyhrál, je na něm cítit solidní péče nad materiálem, tvarem, perličkovým rotováním i obalem. Ale drobnosti kolem baterie či hlasitosti rotování mi radost trochu kazí.

Plus musím určitě zmínit, že to není velikostí drobek. Pro začátečníka to moc nebude. To platí pro muže, ženy mají z mé zkušenosti mnohem uvolněnější pánevní oblast a prdelka ráda přijde cokoliv bez větších starostí.

Osobně pokud bych si měl vybrat jediný kolík pro prdelku na trhu, tak to bude „laskající“ B-Vibe Rimming. Ale podotýkám, že ani moc luxusní konkurence na trhu nemá.

Klady

Zápory

Čistý silikon Klasická baterie v ovládání
Perličkové rotace v patce Hlasitější než bychom si přáli
Dálkové ovládání
Luxusní pevnější obal
Magnetická nabíječka
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 2 názory

Najít kvalitní hračky na dráždění pánů není zas tak velký problém, ale najít něco pro dámy to už je mnohem těžší.

Balení

Balení má firma b-vibe prostě na jedničku. A to ne jen zpracováním ale také obsahem. Uvnitř naleznete dálkové ovládání, erotickou hračku, nabíječku, manuál/návod a dokonce i pouzdro.

Zajímavosti o firmě

Firma b-vibe je na trhu 5let a je úzce specializovaná na anální potěšení a to ne jen pro pánskou prostatu ale hlavně i pro dámské body A a G.

Proto mají v nabídce velmi neobvyklé tvary přesto perfektně promyšlené a ergonomické.

Základní Informace

Ergonomické tělo (tvar análního kolíku) zakončené bezpečnostní patkou je z čistého lékařského silikonu (lubrikant čistě na vodní bázi) ve spodní části s nabíjecím konektorem a jedním tlačítkem na ovládání ve kterém je umístěna LED indikace zapnutí. Uvnitř těla je jeden vibrační a jeden rotačně stimulační motor. Tělo je 14,5cm dlouhé (Vkládací část zhruba 12cm) a šířka 3,8cm. Baterie vydrží až 1,5hodiny. Rimming Plug NENÍ vodotěsný i když to některé stránky tvrdí. Je pouze smývatelný, což znamená, že pod vodu na mytí ano ale na hrátky ve vodě NE. Rimmin Plug disponuje 5 stupni intenzity vibrací/rotací a 6 programy.

Ovadání

Ovládání je možné dvěma způsoby.

První přes tlačítko umístěné ve spodu kde podržení zapnuto/vypnuto a krátké zmáčknutí cyklické přepínání programů.

Druhé ovládání je přes ovladač funguje tak že nejprve musíte zapnout hračku přes tlačítko a poté zmačknout na ovladači tlačítko on/off což vás propojí. Horní tlačítko cykluje vibrační režim a spodní rotační. Boční dvě slouží pro intenzitu. Ovšem jak ta funguje nevím. Občas se tím ovládá rychlost rotačního občas síla vibrací někdy obojí a v některých případech nic. Asi to souvisí zrovna s tím, který program máte zvolený, ale nevidím v tom logiku.

Využití

Je to čistě jednostranná pomůcka, takže vsunout a užívat si dané pocity ať už při souloži s partnerem, nebo pokud jste sami tak kombinovat třeba s jinými pomůckami. Za sebe musím jinak říct, že když partnerka měla hráčku zavedenou tak byl sex velmi příjemný, jelikož jsem vibrace a rimming pociťoval i já přes hráz.

Hodnocení

Rimming Plug je jednostranná avšak kvalitní hračka. Zavádění je příjemné, tvar pohodlný avšak stopka by mohla být o trochu kratší (subjektivní pocit). Na svém místě drží dobře, takže nemusíte mít obavy, že by z vás vypadávala. Jak vibrace, tak rotační režim jsou dobré, ale určitě by neuškodili i trochu výraznější/silnější režim. Bohužel ovládání je asi ten jediný nedostatek, zbytečně složitý a zbytečně zmatený.
Epilog

Firma b-vibe již vydala 2 verzi, kde některé věci zlepšili či opravili.

Plusy

 • + Materiál
 • + Ergonomie a kvalita dráždění
 • + Pro všechny sexuální zaměření

Mínusy

 • – Ovládání
 • – Cena

dobry vecer,muzu se zeptat zda je opravdu kolik rimming b-vibe tak super,zvazuju koupi nejaky hracky tak se rozjlizim
a jeste,jaky lubrikant povazujete jako nejlepsi k analu?

Zdravím, jak jsme psali v recenzi je příjemný a zajímavější než ostatní kolíky, ale není nejlevnější a pro nás se ty vibrace/kroucení slily při silnější intenzitě. K análu rozhodně nějaký založený na silikonu, ale ten se nedá kombinoat s hračkou z silikonu, což je z těch kvalitních většina. Takže v případě kombinace s hračkou použít na vodní bázi, třeba Waterglide z naší poslední recenze, případně https://www.ruzovyslon.cz/superglide-100ml-nejlepsi-lubrigel/?a_aid=lascivni

Dekuju za informace,ja prave zvazuju koupi analniho koliku a vinratoru a celkem v tom plavu
Chci ho pro sebe
Tak prave tak pokukuju a nevim

Pokud je první, tak by vás dost překvapila velikost B-Vibu, je to docela macek a má pevný vnitřek v rámci mezí, takže pro začátečníka to moc není, to spíše něco jako Prock https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/recenze-stimulator-prostaty-prock/

Tak jsem gay,na neco i zvykly jsem
Meknu na to

Spolupracujeme: