Tato hračka či pomůcka rozhodně není vanilková a něžná. Však slouží k pevnému uzavření varlat (zpravidla podřízeného) muže a poté k jeho potrestání.

Je tedy ideálním doplňkem do S/M páru, kde muž je ten podřízený a chce to schytat. Protože zavřením do něj ho rozhodně „odměníte“.

Co je vlastně humbler?

Zpravidla je ze dřeva, protože jejich obrábění je jednodušší a i váha není tak citelná jako u například ocelových pranýřů. V jednoduchosti jsou to 2 esíčkovitě prohnuté dřevěné díly, které se na obou koncích dají spojit šrouby a závity, takže drží pevně u sebe. Aby se mezi ně vešly varlata, mají uprostřed vysoustružený O profil, kudy projde volná část šourku mezi kořenem penisu a samotnými „koulemi“

V principu se humbler neboli pranýř na varlata (či pranger) nasazuje na varlata v pozici muže na všech 4, kdy varlata jsou díky dřevěném esíčku taženy směrem pryč od děla a znemožňují muži se dostatečně pohybovat… utíkat, uhýbat… po jeho zavření (či raději pečlivém zamčení) se nemá jak dostat z vašeho dosahu. Či dosahu důtek, bičíku, straponu… záleží dle vaší fantazie.

Varlata jsou tvarem pranýře držena na jednom místě a dobře vyčnívají vzadu mezi stehny, takže jsou i dostupnější pro dráždění či v tomto případě spíše tresty – důtkami, horkým voskem, ledem, drápky od Madam/Paní, … či čemukoliv jinému. Takže si rozhodně užijí své.

Video z rozbalování:

Jak se humbler nasazuje na varlata?

Pokud je nasazuje Paní subíkovi, tak je nejjednodušší situace, kdy má humbler celkově rozdělený a bez uzavřených šroubů.

Zjistěte kolik stojí Humbler - pranýř na varlata
ZJISTIT CENU

Vezme se 1 díl, ideálně zespodu, přitiskne se k varlatům svým středem a proti němu se nasadí stejným způsobem druhý díl, který ale musí mít pro dostatek místa pro šourek správně umístěný žlábek. Poté se zkontroluje, že nikdy není šourek mezi dřevy zaškrcený/přistříkpnutý a začnou se pomalu na koncích utahovat samotné šrouby.

Sub u toho musí být dostatečně v klidu, jinak ho to může nepříjemně skřípnout… a to by jistě žádná Paní si určitě nepřála…

V případě „samonasazování“ humbleru samotným subem (pro jeho vlastní potěchu, nebo pro přihlížející Paní, která si chce odpočinout a jen se kochat) je ideální poloha na zádech, s koleny na hrudníku, kdy jsou varlata volnější a přístupnější.

Ale rozhodně to není jednoduchý úkol, protože si sám sobě muž dobře nevidí tímhle směrem… aby se neskřípl. Ale i to může být právě úkol či začátek trestu, že se musí sám zamknout.

Alternativně můžete na konec patek humbleru přidat zámek, aby se z trýznivého sevření mohl dostat jen se souhlasem Paní… a ne sám, holomek jeden.

18+ foto od Marka a jeho Paní

18+ brána - Lascivní prémium

CO dál se zamčeným otrokem?

Po nasazení a utažení šroubů se nemůže sub moc pohybovat, protože varlata mu nepříjemně táhne humbler dozadu ke stehnům a bez většího tlaku a tedy bolesti, se nehne. A to je ta správná chvíle pro začátek tréninku jeho odolnosti, plnění pozičních úkolů, zkoušení jeho otevřenosti prdelky, schopnosti hlubokého kouření, … no však už budete vědět co se znehybněným mužem.

Nebo jen tak pro nepříjemný trest může klečet v koutě místnosti, na tvrdých kachličkách, nebo dokonce na hrachu, … a stále se zamčenými koulemi v pranýři… To už si příště dobře rozmyslí své odmlouvání a nedostatečný trénink své prdelky pro svou Paní.

Klady

Zápory

Intenzivní znehybnění Náročnější nasazování
Jednoduchý design
Kvalitní zpracování hran
Plastové patky šroubů pro utahování
Cena
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Spoutaná.cz MHsexshop.cz Sexshop.cz Gaymegastore.cz
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: