Stáhněte si aktualizovaný e-book Jak vybrat erotickou hračku

Jak vybrat erotickou hračku - kniha Díky celé redakci jsme sepsali kratší e-book s výběrem rad a tipů na výběr vhodné erotické hračky právě pro vás. Kromě základních rad ohledně kvalitních materiálů, vhodných tvarů jsme nově přidali i doporučené značky, které jsme v redakci zkoušeli (viz sekce Recenze erotických hraček) a dáme za ně ruce do ohně – věříme jim.

Nově od 4. dubna 2014 jsme rozšířili základní e-book o části týkající se vhodné péče o erotické hračky – hygienické čištění a skladování. Náš rádce erotickými pomůckami je užitečný pro velkou část milovníků sexuálních hraček.

Erotické hračky – jak na jejich výběr?

E-book si můžete stáhnout bezplatně v tomto článku – zašleme vám ho obratem na váš zadaný e-mail.

Stáhněte si bezplatnou knihu o výběru hraček

Přestože nás e-book stál hromady času při testování, psaní a úpravách, dáváme ho našim fanouškům zadarmo. Chceme jim pomoci s výběrem a péčí o hračky, které mnohdy nejsou nejlevnější, a proto si zaslouží trochu pozornosti. Právě péči o hračky jsme věnovali novou kapitolu.


Po získání e-booku se můžete klidně odhlásit od odběru, ale přijdete o výběrové slevy na erotické hračky, které každý týden sledujeme a dáváme dohromady, novinky z Lascivní.cz a další bonusy, které jsme si pro vás přichystali.

Petr
Petr
Šéfredaktor a zakladatel magazínu Lascivní.cz - zajímají ho netradiční hračky, které posouvají vnímání sexuálních hrátek na nové úrovně. Chce zbavit sexualitu zbytečného tabu, které v české kotlině je zakořeněno po desítky let. A snad se mu to i daří...
Petr
[supsystic-social-sharing id="1"]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *