Jak na intenzivní dráždění / masáž prostaty = NÁVOD

masáž prostaty O existenci ženského bodu „G“ se stále vedou debaty, ačkoliv si ženy jeho dráždění velmi užívají. Mužský bod „G“ je jasně prokázaný, ale věnuje se mu mnohem méně pozornosti a důležitosti. A to je velká škoda.

Průvodce:

Mužským bodem „G“ bývá nazývána právě prostata. A její masáž je pro muže nejen příjemná ale i zdraví prospěšná.

Masáž prostaty – k čemu vlastně slouží?

Prostata je součást mužského pohlavního ústrojí, které tvoří hlavní část ejakulátu. Prostata se nachází uvnitř pánve přiléhající na spodní část močového měchýře. K prostatě se lze snadno dostat skrz anální otvor, a tady nastává malý problém. Stále velké množství mužů má vůči jakýmkoliv análním hrátkám předsudky.

TIP pro dámy: nikdy na partnera netlačte, spíš ho pomalu přesvědčte příjemnými prožitky.

Jak na takovou masáž?

Rozhodně doporučuju začít pomalu z venčí a ještě lépe začít třeba orálním sexem, který partnera uvolní a navnadí. Začněte například hlazením varlat a následně hráze. Hráz je označení velmi citlivého místa mezi varlaty a análním otvorem. A poctivou masáží se dál propracovávat k prostatě.

Než se začnete propracovávat do partnerova těla, je dobré použít hodně lubrikačního gelu. Nejlepší variantou by samozřejmě byl anální lubrikační gel. Hlavně nikam nespěchat na nic netlačit.

TIP: také opatrně na nehty a ztvrdlou kůži. Nehty ostříhat a zhladit, ztvrdlou kůži odstranit. Ať nedojde k poranění.

Pár tipů z našeho hraní

 • Ideální poloha je taková, aby byla pro partnera pohodlná a vám snadno přístupná.
 • Jakmile se propracujete dovnitř, na vnitřní straně směrem k břichu začněte krouživými pomalými pohyby masírovat.
 • Prostatu poznáte snadno, jedná se o pevný kaštanovitý útvar, na který bude váš partner nesmírně citlivý.
 • Na prostatu nikdy příliš netlačte.
 • Spíše zrychlujte či zpomalujte pohyby, nebo měňte směr pohybu.

Kromě velmi hlubokého erotického zážitku, a také velmi vzrušujícího zážitku má taková masáž ještě zdravotní účinky.

Vhodné pomůcky pro tuto masáž

Masáž jako takovou nemusíte provádět „in natura“ svou ručkou (leč chráněnou kondomem či rukavicí), ale můžete si vypomoci nějakou hračkou.

Nejvhodnější jsou na to samozřejme erotické pomůcky přímo pro masáž prostaty (například Prock), případně dilda menšího průměru (ale vhodného tvaru), nebo anální kolík se zahnutým profilem. Možností je poměrně dost a jsou skvěle anatomicky tvarované právě pro prostatu.

Prevence je důležitá

Taková důkladná a láskyplná masáž je účinnou prevencí proti problémům s prostatou a rakovině prostaty. Stejně taková masáž dokáže včas prozradit problémy s prostatou. Pokud je prostata znatelně větší, než je velikost kaštanu, je tvrdá, hrbolatá nebo jsou na ní ztvrdlá místa, je jasné, že vše není úplně v pořádku. V takovém případě je na čase zajít k doktorovi.

A pak že anální hrátky nejsou zdraví prospěšné.

Agrrr
Agrrr
Jak se ze mě stal milovník erotických hraček? Během své pracovní kariéry jsem se dostala k práci v sexshopu. Díky věčným otázkám a zvědavosti jsem se dostala až ke školení a produktové specialistce. Stal se ze mně zmlsánek, který musel vlastnit ty nejhezčí a nejkvalitnější hračky, jen z těch nejlepších materiálů. A tak jsem, s k experimentům nadšeným manželem, nashromáždila sbírku nejrůznějších hraček od klasických vibrátorů až k elektrosexu.
Agrrr
[supsystic-social-sharing id="1"]

8 komentářů

 1. Je nutne pred analnim sexem klystyr? Nekde pisou zejo pak zas nekde ze ne tak ja uz nevim kdyz trenujem zatim jenom prstem tak to asi potreba neni ale kdyz budem chtit jit na styk?

  • Je to určitě lepší, protože anál je pak čistší, je jednodušší do něj proniknout a pro mnohé je to i podmínkou pro plné užití zásunů. Ale proniknout se bez klystýru samozřejmě dá, jen to nebude tak „čisté“. Je to na zvážení – klystýr sebou nese určitou náročnost na přípravu a čas.

 2. zeptam co byste doporucil za gel? prvni jsme meli nejakej ze eroti city za 600 kterej divne smrdel a ted mame durex jahodovej a pritelkyni pali

  • Doporučil bych určitě https://www.lascivni.cz/znacky/pjur/ – je tam i odkaz na e-shop – čistší lubrikant na trhu asi nenajdete, patří ke světové špičce a my osobně jsme neměli nikdy žádné projevy alergií či jiných problémů. A také mají xx druhů, velikostí a použití pro různé situace – orál, anál, znecitlivující, ochucené, antibakteriální, s vyšší kluzností… Jak na vodní, tak silikonové bázi.

 3. je možné začít s až 3 cm průměrem, a pote rovnou koupit šesticentimetrový, nebo je nějaká rada jak to stupňovat, mé dosavadní zkušenosti jsou pouze se třemi prsty,

  • Pokud ten 6cm má postupně rozšiřující se průměr, tak to možné je. Zpravidla – postupně, pomalu (roztahování netrvá dny, ale klidně týdny), bez bolesti (nejít přes bolest) a hodně lubrikovat.

 4. To záleží na využití – pro anální hrátky je ideální kolík (má patku, aby nezaklouzl a často také vhodnější tvar), vibrátor je zase skvělý na klasiku – na poštěváček, dráždění klína…

  U vibrátorů jde také o typ – existují i vibrátory čistě jen na dráždění prostaty – třeba Prock: https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/recenze-stimulator-prostaty-prock/
  Takže je vždy dobré na určitou aktivitu/hrátku vybírat specializovaný vibrátor – na masáže masážní hlavici, na klitoris klitorální vibrouš, na zadeček anální, na prostatu zase jiný specifický:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *