O existenci ženského bodu „G“ se stále vedou debaty, ačkoliv si ženy jeho dráždění velmi užívají. Mužský bod „G“ je jasně prokázaný, ale věnuje se mu mnohem méně pozornosti a důležitosti. A to je velká škoda.

Mužským bodem „G“ bývá nazývána právě prostata. A její masáž je pro muže nejen příjemná ale i zdraví prospěšná.

Masáž prostaty – k čemu vlastně slouží?

Prostata je součást mužského pohlavního ústrojí, které tvoří hlavní část ejakulátu. Prostata je malá žláza velikosti vlašského ořechu, která se nachází pod močovým měchýřem a v kruhu obklopuje močovou trubici. Lze ji nahmatat i přes konečník. Prostata bývá někdy nazývána mužským bodem G. Avšak je mnohem citlivější než u žen.

I když se prostata nachází uvnitř mužské pánve, lze ji stimulovat jak pomocí nepřímé masáže, tak přímo právě přes vstup do konečníku. Přímá masáž v sobě však skrývá mnohem silnější prožitek. Žádný muž se tak nespokojí pouze s jedinou masáží, ale bude toužit po dalších!

Mnohé páry tohoto místa příliš ke vzrušování nevyužívají. Je tedy třeba odhodit stud. Pokud se vám to povede, dokážete partnerovi přivodit mnohem intenzivnější orgasmus.

TIP pro dámy: nikdy na partnera netlačte, spíš ho pomalu přesvědčte příjemnými prožitky.

Zdravotní masáž prostaty

I přes to, že se o uspokojení, které masáž prostaty nabízí, v poslední době mluví více než kdy jindy, zapomíná se na zdravotní prospěšnost této impozantní metody. Tým odborníků tvrdí, že právě zdravotní (lékařská) masáž je jedním z klíčů ke zdravé prostatě.

Lékaři metodu doporučují zvláště ve spojitosti s prevencí před rakovinou prostaty, která aktuálně postihuje každého třetího muže v České republice. Rizikovým faktorem pro vznik prostaty je především věk a rodinná anamnéza, která pravděpodobnost onemocnění zvyšuje.

I když lékařská masáž pro muže rozhodně nepředstavuje příjemnou stimulaci, je v některých případech více než důležitá. Masáž spočívá v energickém masírování, které si klade za cíl získat produkovaný sekret, který se však neuvolní v rámci běžné ejakulace. Hromadění sekretu může způsobit vznik chronického zánětu, jenž způsobuje nepříjemnou bolest, které má masáž předcházet.

Zjistěte kolik stojí masér pro vaši prostatu
ZJISTIT CENU

Důvodem pro lékařskou masáž však nemusí být jen tolik podstatná prevence. Dalším podnětem může být potřeba získat sekret za účelem jeho rozboru v laboratoři a následné zjištění, zda neobsahuje nebezpečné bakterie, které by muže mohly potrápit.

VIDEO: epická masáž prostaty (přes 10 minut)

Jak na takovou masáž?

Rozhodně doporučuju začít pomalu z venčí a ještě lépe začít třeba orálním sexem, který partnera uvolní a navnadí. Začněte například hlazením varlat a následně hráze. Hráz je označení velmi citlivého místa mezi varlaty a análním otvorem. A poctivou masáží se dál propracovávat k prostatě.

Než se začnete propracovávat do partnerova těla, je dobré použít hodně lubrikačního gelu. Nejlepší variantou by samozřejmě byl anální lubrikační gel. Hlavně nikam nespěchat na nic netlačit.

TIP: také opatrně na nehty a ztvrdlou kůži. Nehty ostříhat a zhladit, ztvrdlou kůži odstranit. Ať nedojde k poranění.

Nepřímá erotická masáž prostaty

Nepřímá erotická masáž by měla začínat stimulováním prostaty zvenku v místě známém pod názvem hráz, což je prostor pod varlaty směrem k análnímu otvoru. Stimulace by měla být nejprve něžná a pomalá, aby si tělo zvyklo na intenzivní prožitek, který je s vnějším masírováním prostaty spojený. Záleží zde však na citlivosti každého muže.

Vnější masírování prostaty v sobě ukrývá několik možných metod. Může se jednat o tzv. snadnou masáž, při které si muž jemně masíruje oblasti mezi močovým měchýřem a konečníkem, tedy již zmíněnou hráz. Na ni vyvíjí lehkými krouživými pohyby tlak tak, aby pocity nebyly bolestivé, ale naopak příjemné. Druhou rukou si muž může pravidelně masírovat varlata a šourek, což má za následek erekci a nepřímý účinek na prostatu. Po vyvrcholení má muž obvykle potřebu močit.

To je dáno právě stimulací prostaty, která způsobuje sekreci látek, jež musí být odstraněny spolu s močí, jinak by mohly vést k nepříjemnému zánětu.

Další metodou jsou rytmické kontrakce svalů v oblasti konečníku. Tento podtyp masáže lze provádět v nejrůznějších polohách – ve stoje, v sedě, v leže. Důležité je, aby se muž cítil pohodlně a mohl se náležitě uvolnit. Metoda spočívá v rytmickém stahování svalů análního otvoru za přítomnosti vyvíjení jemného tlaku na oblast prostaty.

Kombinace tlakového napětí a rytmického stahování svalstva konečníku by měla být doprovázena pravidelným dýcháním, které ještě umocní atmosféru uspokojení. S hlubokým nádechem by měla být vnitřní část análního otvoru vztažena směrem dovnitř, s hlubokým výdechem by se naopak měly svaly uvolnit.

Odborníci doporučují 20-25 kompresí, aby se tělo příliš neunavilo.

Stisknutím prstů na prostatě může muž dosáhnout ještě intenzivnějšího výsledku než u předešlých dvou metod. Uspokojení tohoto typu si muž může provádět opětovně sám, ale silnější prožitek z něj bude mít, pokud mu metoda bude prováděna partnerem či partnerkou. Masáž by měla započínat v oblasti stydkých kostí, na které je prsty spojenými k sobě vyvíjen tlak, jenž přechází v mírné masírování oblasti. Ruce by se měly postupně přesouvat směrem k hrázi a análnímu otvoru.

I když se jedná na první pohled o pouhé dráždění, prožitek z něj může být velmi silný.

Tato metoda může plynule přejít v klasickou vnější masáž, při které už je však důležitá přítomnost druhé osoby. Klasická masáž započíná v oblasti dolní části zad a zadní strany stehna třením všech prstů obou rukou. Palce by měly krouživými pohyby pronikat hlouběji do svalů a následně je hníst. Muž, ležící na břiše, by si měl sám určit moment, kdy chce od „pouhé“ masáže přejít k dráždění prostaty.

Ta započíná přesunutím rukou na zadeček, který je hněten podobným způsobem jako oblast zad a stehen. Partner či partnerka může přidat na intenzitě. Po uvolňující masáži zadečku následují krouživé pohyby v oblasti análního otvoru, které mohou být provázeny použitím vibromasážní erotické pomůcky v prostoru hrudních a bederních obratlů. Vibrace se mohou stupňovat s blížícím se vyvrcholením.

Výběr ověřených stimulátorů prostaty

Stimulační pomůcky pro masáž prostaty bývají většinou vyrobeny ze silikonu a jsou anatomicky tvarované, aby bylo jejich zavedení příjemné a dostalo se vám smyslné masáže. Inspirací pro výběr hračky vám může být celá naše recenzní sekce s stimulátory mužské prostaty. Jmenujevitě RudeBoy, Helix, Duke, Vick, Cassini, xPander, PWand, B-Vibe Rimming, Prock, Boosty a Bootie od Fun Factory

Přímá erotická masáž prostaty

Tento typ masáže se od nepřímé stimulace prostaty ve velké míře liší. V první řadě slibuje mnohem intenzivnější zážitek než předešlé metody. Přesto se najde velké množství mužů, pro které je tato technika citlivým tématem. Proto je potřeba se na ni náležitě připravit a uvědomit si, že se nejedná pouze o obohacení milostného života či zpestření partnerského sexu, ale že masáž je skvělou prevencí před potížemi se zbytnělou prostatou.

Je také důležité, aby masáž vykonával někdo, komu muž plně důvěřuje a dobře se s ním zná. Pokud se ovšem nejedná o profesionální masáž od masérek znalých v oboru či o tantrickou masáž. V tomto případě by se muž měl spolehnout na zkušenost zvolené masérky. Masáž lze pochopitelně provádět i bez přítomnosti druhého člověka. Muž zná své tělo nejlépe ze všech, a tím spíš ví, co se mu líbí a co vyžaduje.

Průběh praktické masáže prostaty

Masáž by měla probíhat v příjemném prostředí. Může se jednat o ložnici, kterou muž dobře zná a cítí se v ní spokojeně. Pokud má muž či jeho partner/ka touhu na neobyčejné prostředí, mohou tito dva zvolit pro průběh masáže např. zahradu či privátní wellness. Vždy je ovšem důležitá uvolněná atmosféra a dostatek času pro správný prožitek. Prostředí by mělo být čisté a upravené, ve vzduchu

by mohly být cítit vonné látky vinoucí se ze zapálených svíček, v pozadí by mohla hrát relaxační hudba. Záleží však na každém muži v čem se cítí nejlépe a co mu vyhovuje.

Celý průběh by měl započít masáží spodní části zad a hýždí.

Tím se muž nejlépe uvolní. Následovat by měla přímá stimulace análního otvoru. Jako nejlepší poloha se zdá být, když muž leží na břiše, ale masáž lze provádět i při poloze na zádech s pokrčenými koleny, kdy může docházet i ke stimulaci penisu.

Zjistěte kolik stojí masér pro vaši prostatu
ZJISTIT CENU

Potřebujete dostatek zvlhčujícího gelu

Je-li muž dostatečně připraven, nic nebrání přímému dráždění konečníku. Partner/ka si na prst nanese dostatek lubrikačního gelu na vodní bázi a následně něžně pronikne do řitního otvoru muže, asi 6,5-7,5 cm hluboko. Opětovně záleží na citlivosti muže. Po vniknutí do zadečku partner/ka narazí na vnitřní straně blíž k břišní dutině na malou kulovitou bouličku, na prostatu. Masírování by mělo započít nejprve pomalu a jemně něžným mnutím.

Později může partner/ka přejít k důkladnějšímu masírování prostaty všemi směry a postupně přidávat na intenzitě. Jde však o velmi citlivou oblast, takže je nutné dbát potřeb muže. Stimulaci prostaty lze podpořit orálním drážděním od partnera

či partnerky nebo muž může onanovat svépomocí, zatímco bude drážděn zevnitř. Spolupráce ze strany muže může být pro začátek skvělou volbou. Muž bude pravděpodobně i napoprvé zažívat dosud nepoznané pocity, a může být tak vzrušen natolik, že ho samotná masáž přivede k vyvrcholení.

Pokud je partner/ka dostatečně vnímavý/á, může odhadnout, kdy se blíží mužovo vyvrcholení, a v masírování prostaty tak ustat, a za chvíli začít s drážděním nanovo. Opakování přerušované masáže zaručí neskutečnou touhu muže po vyvrcholen. Konečný orgasmus bude o dost silnější než při běžném dráždění.

Výhodou masáže je zajisté to, že k ní nepotřebujete žádné speciální vybavení, tzn. erotické pomůcky.

Nutností by však měl být lubrikační gel, nejlépe na vodní bázi. Pokud mužova partnerka má delší nehty, měla by si je před masáží raději ostříhat. Delší nehty by mohly prostatu velmi bolestivě poranit. Masáž se nedoporučuje provádět ani s umělými nehty.

Pokud však partner/ka odmítá použít ke stimulaci prostaty prsty, může si na pomoc vzít některou z erotických pomůcek, které jsou v nabídce jak kamenných tak internetových obchodů sexshopů.

Masáže prostaty u profesionálních masérek

Pokud se muž rozhodne vyhledat profesionální masáž prostaty, možná se bude potýkat se strachem z hygienických podmínek před samotným průběhem masáže. Není se však vůbec čeho bát. Před samotnou návštěvou masérky postačí se osprchovat v klidu domova.

Některá masážní centra mají v nabídce vlastní sprchový kout, kde muž může vykonat očistu celého těla. V případě, že se ani po osprchování muž necítí dostatečně připravený na masáž, může k úplné očistě použít klystýr, jenž lze zakoupit v některém z internetových obchodů. Plně však postačí již zmíněné osprchování.

V jaké poloze má být masáž prováděna?

Po provedení očisty přichází na výběr poloha, ve které bude masáž prováděna. Na výběr je široká škála různých poloh. Nejčastěji se pro začátečníky doporučuje poloha na zádech. Dalšími variacemi jsou leh na břiše nebo na všech čtyřech.

Při poloze, kdy muž klečí a opírá se o dlaně, může být ruka masérky stočena co nejpřirozeněji, což má za následek delší průběh masáže. Možná je i poloha na boku, která může působit jako nejvíce pohodlná.

Pokud není muž dostatečně uvolněný, existuje ještě poloha, při které se masírovaný opře rukama o pevnou desku a předkloní se. Tato poloha maximálně uvolní ztuhlé svalstvo a masáž může tak bez problému proběhnout.

Muž by se měl před uložením svého těla do správné pozice dojít vymočit. Během masáže bude nejspíše pociťovat, jak mu prostata tlačí na močový měchýř, který by byl pak podrážděný, pokud by nedošlo k vyprázdnění.

Před samotnou masáží je také důležitá příprava masérky.

Vyplatí se zde jistá opatrnost i čas. Masérka nejprve položí na lůžko osušku a ujistí se, že má ve své blízkosti připraveny latexové rukavice a lubrikační gel na vodní bázi či na bázi silikonu. Pokud se masérka s mužem dohodnou na masáži bez rukavic, jsou nutností řádně ostříhané a opilované nehty zamezující poranění či dokonce potrhání citlivé sliznice.

Začínáte u hráze

Samotná masáž začíná jemnou masáží svěrače a hráze, což dopomáhá ke správnému uvolnění svalů, a průnik prstů je pak mnohem snazší. Po něžné masáži přichází na řadu latexové rukavice snižující riziko poranění a umožňující hladší vniknutí do konečníku. Masérka si nejprve pokryje ukazováček dostatečným množstvím lubrikačního gelu. Ukazováčkem poté velmi pomalu masíruje svěrač.

Je zde důležitý dostatek času a trpělivosti. Pokud muž není dostatečně uvolněný, může masérka zkusit jemně zatlačit na anální otvor. Tím se uvolní svaly konečníku a masérka má snadnější přístup dovnitř. K uvolnění také napomáhá správné hluboké dýchání a snaha nezatínat svalstvo. Příliš zatažené svaly masérce ztěžují nalezení hledaného bodu, tedy prostaty.

Pohyb ruky při masáži může být různý. Buď dochází ke konstantnímu tlaku, nebo k tzv. cyklu tlak – uvolnění – tlak.

Možná je i masáž kroužením či pohyb ruky ze strany na stranu. Každému muži vyhovuje něco jiného, proto záleží jen na něm, co pro něj bude příjemnější. Zpočátku by každopádně měla být masáž prostaty jemná a až postupem času silnější.

Díky stimulaci prostaty by na závěr masáže mělo dojít k vytouženému vrcholu. Bez jakéhokoliv dotyku penisu či varlat. Orgasmus by měl být mnohem silnější, vzrušující a intenzivnější než při klasickém dráždění.

Avšak ne vždy musí dojít k ejakulaci.

Při „suchém“ orgasmu se vlny rozkoše rozlévají jak do vzrušivých míst tak do rukou i nohou. Je však důležité navštívit pro tento zážitek kvalifikované a ověřené masážní centrum, kde masérky vědí, jak orgasmu docílit.

Samozřejmě, že některým mužům nemusí vyhovovat tento druh (přímé) masáže ani od profesionálních masérek. V takovém případě je možné provést masáž nepřímou. Nejedná se sice o tak intenzivní zážitek, ale i přesto může jít o velmi příjemnou zábavu.

Při výběru tohoto druhu masáže si masérka nanese trochu lubrikantu na ukazováček a začne jemně tlačit v oblasti hráze. Nejprve tlačí mírně a postupem času přidává na síle. U této metody je celkem snadné nalézt prostatu, proto se příjemné pocity dostavují za velmi krátkou dobu.

Masáž prostaty sama o sobě zlepšuje erekci a proudění semenné tekutiny.

Tantrická masáž prostaty

Tento druh masáže vede muže k hlubokému fyzickému i psychickému uvolnění a schopnosti rozvíjet poznání o sobě samém. I přes všechny pozitivní účinky, které tantrická masáž bezesporu má, ji zatím vyzkoušelo jen malé procento mužů.

Masáž prostaty začíná z vnějšku stimulováním hráze a pokračuje přímou masáží skrze anální otvor za použití jemného masážního oleje nebo lubrikantu.

Při vnitřní masáži se kvůli hygieně používá jemná latexová rukavice.

Před samotným drážděním prostaty dojde k smyslné tantrické masáži celého těla, která krásně uvolní svalstvo a připraví muže na intenzivnější zážitky. Během masáže vznikne intimní a důvěrná atmosféra, čímž odpadne případný stud či rozpaky. Masáž prostaty by neměla být za žádných okolností bolestivá. Z toho důvodu masérka postupuje pomalu a napřed celý zadeček i anální otvor na masáž připraví.

Teprve když je celá oblast řádně uvolněná, pokračuje masérka v přímé stimulaci prostaty. K úplnému uvolnění mužova těla může dopomoct využití účinků teplých lávových kamenů, které masérka přiloží na oblasti zadečku, beder a zad. Masáž prostaty lze nejlépe přijímat v poloze na břiše, ale možná je i poloha na zádech či na boku.

Zážitek je jedinečný tím, že masérka převezme aktivní roli a probouzí tak v muži pocit, že se může plně oddat do jejích rukou, a zapomenout tak na veškeré starosti a trápení. Je dobré při masáži dát volný průchod svému tělu, a pokud chce vydávat zvuky, nechat jej je vydávat. Samozřejmě je i možné si v průběhu masáže na chvíli kleknout nebo si odpočinout.

Řada mužů má strach, že když se jim tantrická masáž prostaty zalíbí, znamená to, že mají tendence k homosexualitě. Skutečnost je ale taková, že sexuální hrátky se samotnou sexualitou nesouvisí. Jelikož jsou heterosexuální muži v sexu často dominantnější, může být masáž prostaty skvělou cestou, jak role lehce obrátit.

I muži mají potřebu čas od času cítit se podmaněni od ženy, která si s nimi určitou dobu dělá, co sama uzná za vhodné. Tyto potřeby jsou tedy zcela v pořádku a vypovídají pouze o tom, že jste sexuálně aktivní a potřebujete ve svém životě zkoušet neustále něco nového.

Pro některé muže je tantrická masáž prostaty tajnou touhou, o kterou se však stydí požádat svou partnerku. Tabu je nejčastěji založeno na strachu z nedostatečné hygieny a následném znechucení se partnerce.

Tomu se lze však bez problémů vyhnout pečlivou hygienou, která zahrnuje řádné osprchování celého tělo, popřípadě klystýr. U samotné masáže se na hygienu dbá i použitím latexové rukavice. Žádná další speciální příprava či čištění nejsou nutné. Nedoporučuje se však jíst pokrmy způsobující plynatost.

Strach může pramenit i ze strany partnerky, že nebude vědět jak správně masáž provést. Z tohoto důvodu je pro začátek lepší vyzkoušet stimulaci prostaty se zkušenou masérkou v rámci profesionální tantrické masáže, a následně partnerce detailně popsat a vysvětlit, co od ní vyžadujete. V tomto případě by měla být otevřenost a důvěra na prvním místě.

I když muž vyhledá potěšení u profesionální masérky, může se stát, že zážitek nebude takový, jaký očekával. Na vině mohou být strachy, vědomá i nevědomá tabu či nedostatečné uvolnění. Je proto důležité naučit se masáž přijímat takovou jaká je.

Může se tedy stát, že hned při první návštěvě tantrického centra nedojde k vytouženému vyvrcholení. Ale není třeba zoufat. Lze postupovat po malých krůčcích, získávat důvěru k masérce, uvolňovat obavy i strachy a hlavně si zvykat na něco dosud nepoznaného. Ze zkušenosti mnoha mužů plyne, že výsledek nakonec stojí za to.

VIDEO z rozbalování jednoho našich masérů

Pár tipů z našeho hraní

  • Ideální poloha je taková, aby byla pro partnera pohodlná a vám snadno přístupná.
  • Jakmile se propracujete dovnitř, na vnitřní straně směrem k břichu začněte krouživými pomalými pohyby masírovat.
  • Prostatu poznáte snadno, jedná se o pevný kaštanovitý útvar, na který bude váš partner nesmírně citlivý.
  • Na prostatu nikdy příliš netlačte.
  • Spíše zrychlujte či zpomalujte pohyby, nebo měňte směr pohybu.

Kromě velmi hlubokého erotického zážitku, a také velmi vzrušujícího zážitku má taková masáž ještě zdravotní účinky.

Vhodné pomůcky pro tuto masáž

Masáž jako takovou nemusíte provádět „in natura“ svou ručkou (leč chráněnou kondomem či rukavicí), ale můžete si vypomoci nějakou hračkou.

Tím nejoblíbenějším je strojek, který poskytuje vibrační masáž prostaty. Mužům umožní při stimulaci vyzkoušet nové, dosud nepoznané pocity. Strojek se obvykle skládá ze dvou částí. Delší část se zasune do konečníku, čímž je za pomoci tlaku a vibrací stimulována prostata.

Kratší část masážního strojku masíruje citlivou oblast mezi penisem a šourkem.

Strojek bývá vyroben z ohebného silikonového materiálu, takže se zcela přizpůsobí mužovu tělu. I přes to, že tato erotická pomůcka působí na první pohled měkce, materiál je velmi pevný, což zaručuje silné vibrace.

Zjistěte kolik stojí masér pro vaši prostatu
ZJISTIT CENU

Další vhodnou erotickou pomůckou pro dráždění prostaty je tzv. G-vibrátor. Na první pohled se může zdát, že se jedná o „obyčejný“ plastový vibrátor, avšak jeho rozšířený zahnutý konec umožní jedinečnou masáž prostaty. Nevelký průměr zaručí snadné zavádění do konečníku.

G-vibrátor je vyroben z pevného materiálu, čímž skvěle může stimulovat prostatu. Každý muž si může intenzitu vibrací nastavit podle vlastních potřeb.

Nejvhodnější jsou na to samozřejme erotické pomůcky přímo pro masáž prostaty (například Prock), případně dilda menšího průměru (ale vhodného tvaru), nebo anální kolík se zahnutým profilem. Možností je poměrně dost a jsou skvěle anatomicky tvarované právě pro prostatu.

TIP: Pro začátek stačí užší a menší hračky s vhodným zakřivěním – právě to zakřivení je klíčové pro přesné dráždění mužského g bodíku = alias prostaty.

G bod a hráz jsou klíčoví partneři

Rádi byste vyzkoušeli dráždění bodu G, ale nechce se vám na to jít přes konečník? Je tu i jiná možnost. Sice stimulace není tak intenzivní, ale partnerovi se to určitě líbit budete. Můžete uspokojovat partnera intenzivními dotyky v oblasti mezi šourkem a konečníkem. Tato oblast se nazývá hráz (přehrazuje prostor mezi varlaty a análem).

Prevence je důležitá

Taková důkladná a láskyplná masáž je účinnou prevencí proti problémům s prostatou a rakovině prostaty. Stejně taková masáž dokáže včas prozradit problémy s prostatou. Pokud je prostata znatelně větší, než je velikost kaštanu, je tvrdá, hrbolatá nebo jsou na ní ztvrdlá místa, je jasné, že vše není úplně v pořádku. V takovém případě je na čase zajít k doktorovi.

A pak že anální hrátky nejsou zdraví prospěšné.

Doporučené obchody

Jak jsme několikrát zmínili, na masáž prostaty vašeho miláčka existují skvělí pomocníci. Na těchto sexshopech jsme neměli nikdy žádný problém s objednávkou, ceny jsou konkurence schopné a společně mají neskutečnou nabídku tvarů, velikostí, vibrací, ... Takže si je jednotlivě projděte, nebo si vyberte z našich recenzí. V kladech a záporech zohledňujeme nákup on-line oproti kamennému obchodu, kterých hlavně není ani tolik. Každopádně za takovouto nestoudnou péči vás bude váš protějšek milovat!

Klady

Zápory

Lepší ceny Nemožnost zboží prohlédnout
Větší výběr pro každého
Značkové i neznačkové pomůcky
Diskrétní balení
Rychlé dodání
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop51.cz Sexshop.cz Růžovýslon.cz Sexshopp.cz Flagranti.cz
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 10 názorů

Rukavice, nahřátý lubrikant, klid na posteli a hned se může začít prozkoumávat. Nesmí se oba stydět, je to přirozené chtít zkoumat své tělo i ve vyšším věku – my jsme k tomu s manželem došli až po čtyřicítkce, kdy se nám vyprázdnil dům a měli jsme už jen sebe pro sebe O:) A jak se to hezky otevřelo!

Souhlas, pěkně v klidu, v teple pro oba = musíte si to prožít a užít oba. :)) A gratuluji k otevření vaší sexuality, vždy rádi slyšíme, že se někdo posunul a zažívá něco nového a vzrušujícího. :))

Z mojí zkušenosti potřebujete pro to ideálně klid, teplé místo, nahřátý gel i „hračku“ = prostě tepelný komfort, klid, žádné spěchání a tlačení = což platí i oboustraně při dámském análu samozřejmě. Ale tedy pánové jsou citlivější (Cíťové jedni), takže to potřebují klidně se svíčkami co vím! O:) Ale prožitky a stříkání díky dráždění prostaty je extatické!

Souhlas plně – klid, teplo a trpělivost = to vyřeší vše. 🙂 A ano, pánové jsou na svou tělesnou integritu hodně citliví, takže potřebují (potřebujeme) na to jít pomaleji.

Dobrý den, můj přítel chce prstění análku, ale mě to vůbec neláká nevím jak ho mám odmítnout nebo jak se zbavit toho odporu k této aktivitě. Nějaké rady?

Dobrý den, pokud vám nějaká praktika nevyhovuje, zkuste to na rovinu partnerovi povědět, pokud vás má rád, měl by to pochopit. Zároveň pokud techniku chcete zkusit, nechte se vést partnerem, zkoušet pomalu a předem se domluvit, že pokud vám to bude nepříjemné, přestanete s tím.

Jojo, je to tak. Napřed jsem si na to přišel sám a potom postupě naučil parterku. A když se ji podaří promasírovat mě v těch místech, tak moje vyvrcholení je naprosto úžasné. Oba jsme potom moc spokojení.

Děkujeme za referenci! Je to fantastický způsob jak si oživit orgasmy O:) Jen je potřeba se nestydět.

Sháním něco zaručeného na masáž prostaty. Máte s tím zkušenosti?

Zdravím, ano mám – ty hračky máme vypsané zde: https://www.lascivni.cz/tag/analni-koliky/ – všechny jsou to moje recenze.

Přímo na prostatu bych vám doporučil Procka – silikonový, s vibrace, výraznějším tvarem a ideálním zahnutím pro prostatu – . Ten tvar zaručuje dobrý směr, přímo na prostatu. Máme ho od Slona.

Osobně oceňuji ještě ty vibrace, pomáhají uvolnit anus, takže vklouznutí je jednodušší.

Je nutne pred analnim sexem klystyr? Nekde pisou zejo pak zas nekde ze ne tak ja uz nevim kdyz trenujem zatim jenom prstem tak to asi potreba neni ale kdyz budem chtit jit na styk?

Je to určitě lepší, protože anál je pak čistší, je jednodušší do něj proniknout a pro mnohé je to i podmínkou pro plné užití zásunů. Ale proniknout se bez klystýru samozřejmě dá, jen to nebude tak „čisté“. Je to na zvážení – klystýr sebou nese určitou náročnost na přípravu a čas.

zeptam co byste doporucil za gel? prvni jsme meli nejakej ze eroti city za 600 kterej divne smrdel a ted mame durex jahodovej a pritelkyni pali

Doporučil bych určitě https://www.lascivni.cz/znacky/pjur/ – je tam i odkaz na e-shop – čistší lubrikant na trhu asi nenajdete, patří ke světové špičce a my osobně jsme neměli nikdy žádné projevy alergií či jiných problémů. A také mají xx druhů, velikostí a použití pro různé situace – orál, anál, znecitlivující, ochucené, antibakteriální, s vyšší kluzností… Jak na vodní, tak silikonové bázi.

je možné začít s až 3 cm průměrem, a pote rovnou koupit šesticentimetrový, nebo je nějaká rada jak to stupňovat, mé dosavadní zkušenosti jsou pouze se třemi prsty,

Pokud ten 6cm má postupně rozšiřující se průměr, tak to možné je. Zpravidla – postupně, pomalu (roztahování netrvá dny, ale klidně týdny), bez bolesti (nejít přes bolest) a hodně lubrikovat.

To záleží na využití – pro anální hrátky je ideální kolík (má patku, aby nezaklouzl a často také vhodnější tvar), vibrátor je zase skvělý na klasiku – na poštěváček, dráždění klína…

U vibrátorů jde také o typ – existují i vibrátory čistě jen na dráždění prostaty – třeba Prock: https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/recenze-stimulator-prostaty-prock/
Takže je vždy dobré na určitou aktivitu/hrátku vybírat specializovaný vibrátor – na masáže masážní hlavici, na klitoris klitorální vibrouš, na zadeček anální, na prostatu zase jiný specifický:)

Co je podle vás lepší Analní kolik nebo vibrátor ?

Spolupracujeme: