Podle čeho vybírat? Jak si vybrat správně a nepřebrat? Jsou dražší hračky skutečně kvalitnější, než ty levnější?

Jak vybrat ideální erotickou pomůcku pro start?

Pokud chcete živou radu, jasnou možností je, zajít si do kamenného obchodu a nechat si poradit od prodavačky. Ty mají být v sexshopech vyškolené, mít znalosti o všech produktech a být schopné vám poradit s prvním výběrem.

Určitě je dobré zmínit, že výhoda kamenných obchodů je i to, že ve většině prodejen mají stoleček (a nejeden) s testerama, kde si jednotlivé výrobky můžete osahat, zjistit jak se ovládají a vyzkoušet třeba sílu vibrací, nebo u womanizérů třeba podtlaku (na bříšku prstu).

Každá hračka se vybírá trochu jinak (poslechnete si třeba náš podcast níže – 25. díl, kde to více řešíme), ale pro všechny platí jedno pravidlo: nevybírejte si parametry, vybírejte si hračku a podle toho co od ní očekáváte.

Redakční e-book o výběru

Každá z hraček (jak z pohledu materiálu, tvaru, funkcí, …) má své výhody a nevýhody (popsali jsme je poměrně dostatečně v našem placeném e-booku Jak vybrat erotickou pomůcku a v tomto článu o péči o hračky).

E-book je aktualizovaný pro letošní rok 2024 a obsahuje více než 9 kapitol a přes 15 stránek obsahu.

Koupit

Potřebuje žena muže, když má erotickou pomůcku? Podcast

V kamenném obchodě se rozhodně nestyďte s oslovte prodavačku. Zeptejte se, jestli si nemůžete osahat konkrétní hračku (když není na místě připravený tester) nebo, zda by vám mohla ukázat jiné zboží.

Když vibruje, sledujte, jestli je tichý nebo hlasitý? Dokážete si představit, jaké řádění s ním lze dělat? Je vám hračka příjemná na dotek, nebo se vám zdá příliš tvrdá? Nesedí vám něco?

Ptejte se = mají typicky dobře proškolený personál, který velmi často také má doma erohračky.

Zkuste to třeba u nás

Je sice pěkné, že vám paní prodavačka nebo strýček internet prozradí rychlost otáček u vibrátoru, nebo jak se hračka vyrábí a co je to za materiál, ale co si s takovou informací máte počít. U internetu opět doporučuju zavítat na diskusní fóra, recenze/testy, zkušenosti uživatelů a na videa s daným výrobkem.

16. Lascivního podcastu – vodotěsné VS voděodolné pomůcky Aly a Petra:

Důležité jsou materiály

Abyste se mohli lépe rozhodnout, určitě si pročtete sekci o materiálu a péči o něj:

A teď už podrobněji výhody a nevýhody jednotlivých matrošů:)

Jak ideálně ne/pečovat o sexhračky – 17. Lascivní podcast Aly a Petra:

Doporučujeme ke koupi

Lékařský silikon je neuvěřitelné příjemný a měkký, skvělý i na masáže. A také nevyvolává žádné alergie a je šetrný i k citlivým ženám. Ale lze jej čistit jen bezalkoholovou dezinfekcí. A pozor na lubrikační oleje na silikonové bázi = nemají se v oblibě, ač to dle názvu vypadá na životní lásku.

Termoplastický elastomer má jednu obrovskou výhodu, je bezpečný pro lidské tělo (řekněme hypoalergenní). Takže si jej mohou pořídit i jedinci silně trpící alergiemi či záněty. Jinak jsou hračky pro ně vzdálenou hudbou a zoufají si. Jedná se o téměř nepórovitý materiál, takže i čištění je jednoduché a údržba triviální. Nevýhodou ale je, že se jedná o materiál poněkud tvrdý, takže nemusí sednout každému.

A třeba pro anální hračky potřebujete trochu více měkkosti a přizpůsobitelnosti = aby ve vás příjemně a jemně zmizel (ale bacha na patku proti zaklouznutí!)

Napodobeniny lidské kůže (cyber-skin, nature-skin, realistik a mnohé další) = jsou to na dotek velmi příjemné a reálně vypadající hračky. Typicky jsou z něj odlitky penisů, vagín, prsou = pro maximální pocit. Také mnoho sexdolls je z tohoto materiálu. Ač v posledních letech také vídáme častěji i plně-silikonové kousky = běžně z vícevrstev silikonu, jako je třeba BOOM Ultra a rotační Ultra.

Dále i Realistické vibrátory a reálná dilda na pohled i na dotek. Jsou velmi oblíbené u zastánců klasických a realistických tvarů, dávajícím přednost měkkosti a hebkosti. Ale jedná se o hračky nejvíce náročné na údržbu.

Je nutné používat jemné dezinfekce (bez alkoholu). Především cyber a nature skiny jsou velmi nepříznivé k alergikům a citlivým jedincům.

Po použití a oschnutí je nutné tyto hračky zapudrovat – speciálním pudrem typicky – vyrábí je jak Fleshlight (Renewing powder), tak Sexy Elephant (Don Pudre).

A dle prodejců je potřeba mít tyto hračky i v naprosté tmě a v ideálním případě i v chladu (to není naše doporučení, máme je normálně v pokoji, ale je to doporučení výrobce, tak asi ví, proč to píše). Jedná se rozhodně o citlivý materiál. Nedoporučujeme jej pro anální hrátky. Ani vlastnostmi pro to není ideální – raději silikon prosím.

Jak vybrat první sexhračku? Podcast:

Nedoporučujeme k nákupu

Tyto materiály nemáme v oblibě a nedoporučujeme vám kupovat sexuální pomůcky z nich – máme k tomu objektivní důvody, které jsme nasbírali za posledních 13 let, co se věnujeme hračkám a jejich testování.

Hračky z pryže, gelu a stříkaného plastu vám nedokáží zaručit, že jsou zdravotně nezávadné a dlouhodobě užitné.

Prosím raději si ušetřete už o pár set korun navíc a vyberte si kvalitní pomůcku (viz výše doporučované matroše).

Pryž. Moje osobní doporučení je ruce pryč od něj. Tvrdý nepřizpůsobivý plasťák na omak připomínající panenku Bárbí. Pánové, pokud se chystáte své drahé polovičce koupit nějaký dárek, pryžákům se rozhodně vyhněte.

Gelové hračky byly dříve extrémně oblíbené = díky nízké ceně, a protože existují různé varianty měkkosti a ohebnosti. Byl to určitě nejvíce využívaný materiál pro hračky, ale má za naši redakci nejhorší vlastnosti:

 • může obsahovat škodlivé ftaláty,
 • nemá dlouhou životnost (degraduje a rozpadá se v řádu několika let),
 • nemá stálobarevnost
 • a také většinou chemicky/gumově zapáchá.

Stříkaný plast je jednou z kategorií, na které bychom měli určitě upozornit. Jedná se o hračky z pryže nastříkané barvou, aby vypadaly jako že jsou vyrobevné z kovu. Na první pohled to jen nepoznáte, teprve až když si hračku vezmete do ruky. Pak už to není žádné tajemství. Z naší zkušenosti je také naa zadní straně krabičky / obalu, (typicky v angličtině) je napsáno doporučení, že tyto hračky byste si neměly zavádět do těla.

Z tohoto doporučení i vůči vlastnostem materiálu se za nás jedná spíše o povrchové dráždicí hračky. Nastříkaná barva se totiž časem či otřením (ale o pevnější povrch než je vaše tělo, to se nebojte) loupat a to není něco, co chcete mít v sobě.

Takže buďte u takových hraček (když už je máte ve sbírce) opatrnější.

Platí to samozřejmě i uvibrátorů a análních kolíků, ale také u venušiných kuliček a análních řetězů.

U nich jsou typicky jejich části (kuličky, hranolky, …) spojené obyčejným textilním provázkem a pseudo-pojištěny uzlíkem. Neboli psycho pro hygienu a čištění = nebrat ideálně.

Reálné odlitky, nebo nerealistické hračky? Toť otázka:

Kde koupit kvalitní erotické hračky?

Vybrali jsme pro vás několik internetových prodejců, které známe především díky nakupování hraček pro naše recenze – nebudeme přehánět, když napíšeme, že jsme přes tyto prodejce koupili více jak 100 erotických pomůcek.

Prověřili jsme si tak jejich výběr, informační servis, originálnost pomůcek a také diskrétnost a rychlost dodání.

Můžeme je vám tedy s klidným svědomím doporučit:

Růžovýslon.cz – recenze

Divočejší e-shop, který se rozhodně nestydí – majitelé sexshopu mají jak e-shop, tak kamennou prodejnu v Havířově a přesně odtud pocházejí jejich legendární peprná (někdy snad až pornografická) videa a fotky z používání hraček. Jestliže my recenzujeme hračky a fotíme si je sami ve slušenosti, oni do toho zapojují i svá těla. A je mnohdy se na co dívat.

Klady

Zápory

Vlastní sklad Pro někoho vulgární obsah videí/fotek
Dodání do druhého dne
Množství informací o produktech
Responzivní web
Vlastní fotky a videa u všeho
Přejít do sexshopu můžete zde:
Šipka
DO OBCHODU

Sexshop.cz – recenze

Pro mnohé startovní bod prvních nákupů erotických hraček – patří mezi nejstarší erotické obchody u nás (však už ta doména mluví za vše) a taky nejkonzervativnější. Mají vlastní fotografie produktů a dost si vybírají, ale nabídkou patří především k mainstreamu. Rozhodně vás nikdy nezradí.

Klady

Zápory

Zboží skladem Nemá vlastní fotografie (u podstatné části sortimentu)
Rychlá expedice
Diskrétní balení
Vrácení zboží do 30 dnů
Informace o materiálech
Responzivní design
Přejít do sexshopu můžete zde:
Šipka
DO OBCHODU

Sexshop51.cz – recenze

Mladší sexshop oproti ostatním, ale dohání to promyšleným e-shopem, který vás příjemně provede celou nabídkou hraček a doplňků a umožní vám rychle objednat. Kreativitu ztratili při výběru domény, ale našli ji u psaní návodných popisků pro všechny jejich produkty.

Klady

Zápory

Široký sortiment Zpoplatněná dobírka
Logické členění sortimentu Expresní doručení pouze v Praze
Moderní design
VIP výhody pro registrované zákazníky
Zákaznická podpora
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Rada na závěr: RECENZE 20 českých sexshopů

Víme, že na českém trhu působí desítky sex-shopů a erotických obchodů se zbožím pro dospělé = proto jsme v redakci dali hlavy dohromady a dali si za cíl co nejvíce z nich vyzkoušet. Pravidelně se snažíme u nich nakupovat hračky pro své recenze, takže máme solidní přehled o

Aneb co jsme zkoušeli:

 • objednat zboží,
 • ohodnotit jeho výběr,
 • zpracování,
 • jednoduchost objednání,
 • diskrétnost balení,
 • rychlost poslání,
 • reklamační řízení,

A zde je výsledek našich pravidelných testů, které se snažíme co nejčastěji aktualizovat dle nejnovějších zkušeností členů redakce, nebo našich věrných a pečlivých čtenářů:

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 59 názorů

Formu chápu, výsledek pro vás i pro mě též – jen jaká byla úvaha za naceněním? Byla nějaká?

Hezký den, ta cena je primárně symbolická, abychom měli aspoň nějakou odměnu od čtenářů, než jen provize za doporučení hraček, které vás budou v posteli bavit. 🙂 Takže není to na jachty, ale na přispění provozu = víme, že nám čtenáři ty e-booky (i otrockou smlouvu) kupují jen jako podporu redakce = jednorázovou. Na kafíčko apod. 🙂 Aby nás aspoň odměnili, když nechtějí být třeba v opakovaně placeném (protože se do něj kontinuálně přidávají nové fotky a videa – i do všech kurzů, které do toho btw. spadají – bondage a podvazování) Lascivní Prémium klubu pro 18+.

Takže je to nastavené v základu jako podpora. 🙂 Děkujeme za váš komentář.

Díky za tip s tím povrchem z booku, myslím, že to hodně lidí nenapadne, když nemají možnost si tu hračku osahat a zkusit ve dlani napříkad. Líbilo by se mi více tipů na udržitelné/zero waste hračky/regionální, tedy jestli takové ještě jsou, co jsem pochopil, za Covidu toho dost umřelo, jak to bylo zbytečnější ač stále důležitější téma. Ale ekonomika to drtí logicky

Díky za referenci a pochvalu – souhlas s tím povrchem, je to důležitý vjem, matnější jsou třeba i silikonových hraček násobně lepší, než třeba dřívější lesklé, apod. A s těmi regionálními hračkami je to opravdu těžké – čistě z ČR je tu primárně Whoop.de.doo, který tam také zmiňujeme, ale pak dlouho dlouho nic, když neřešíme třeba dřevěná dilda a vibrátory, kde zase ne všem musí sednout ta „pevnost/tvrdost“ a péče o povrch. 🙂 Ale děkujeme za podnět, zkusíme to v redakci nějak promyslet a aktulizovat i tímhle směrem! 🙂

Velmi dobrý a užitečný článek a průvodce erotickými hračkami a také sex-shop vypadá kvalitně.

Děkujeme za komentář! 🙂

zdravím, sháním, venušiny kuličky pro ženu, ael nevím jak je uplně vybrta, jeslti jednokuličku, nebo dvoukuličku atd. na posílení svalů…

Hezký den – dvě jsou lepší, protože zajistí více procvičení pánevního svalstva. Všechny, které jsme dvoukuličkové testovaly jsou v bočním panelu dole – z těch bych vám doporučila Nové Smartballs či Whoopdedoo.

Dobrý den.
Potřeboval bych poradit, kde sehnat nový adaptér pro Palmpower vibrační hlavici.
Děkuji

Hezký den, je mi líto, ale s tím musíte kontaktovat přímo prodejce daného produktu – v tomto případě to bude například Sexshop.cz, kde jsme konkrétní hlavici nakupovali také. Případně si zkontrolujte, jestli není ještě v záruce = pokud došlo třeba k poškození, či nějakému dalšímu problému.

Bohužel v záruce už není. Jde o mechanickou závadu. Patrně je někde porušený přívodní kabel. Event. by v úvahu přicházela oprava, ale netuším, kde koupit totožný konektor pro připojení. Zkoušel jsem jich několik porovnat, ale zatím žádný z nich svým rozměrem neodpovídal originálu.

Hezký den, tam mě opravdu napadá kontaktovat prodejce/dovozce, nebo se podívat na Amazon/Aliexpress, které jsou dobré na tyto drobnosti k zpětnému dokoupení. Případně elektřikář by vám mohl pomoci, nebude to asi nic extra náročného přepojit kabeláž na danou koncovku.

Zdravím. Zmiňujete se o materiálu TPR. Co je ale za materiál TPE. Uvádějí, že je to PVC bez ftalátů podle nařízení EU REACH. Je to to samé jako TPR? Děkuji za info.

Zdravím,

rozdíl mezi těmito 2 velmi podobnými materiály jsme vypsali u výpisu všech našich testovaných hraček právě z materiálů TPR/TPE. Ve stručnosti jeden je termoplastická guma a druhý termoplastický elastomer. Nebojte se, je to také bezpečný materiál a zrovna značka King Cock patří k jedněm z nejlepších – jak co se týče realističnosti penisových dild, tak materiálu.

Díky moc za info. No právě se rozhodujeme jestli to Kinga nebo Lékařský silikon, jde nám o realistický prožitek. 🙂

Pokud realistický, tak Kinga určitě – ten materiál je na omak mnohem blíže mužskému penisu a jeho pevnosti – ale v poslední době jsem měl v ruce (byť macka) odlitek Roberta Rosenberga a materiálově je to dvojitý silikon a hodně fantastický, ale to se musí zkusit. Ale asi skoro každá žena s ním bude mít problémy 🙂 možná i muži na něj budou žárlit.

Zdravim.

Priznam se ze ohledne erotickych hracek jsem novacek ackoliv me v posledni dobe dosti chytli a chci je asi vsechny …jsou super a bavi me. dalsi hracku budu porizovat asi tak za dva mesice a to je duvod proc pisu mate super stranky podle kterych si vybiram co objednam . Jenze jsem tu nenasel vhodnou recenzi pro muj problem a to jest pritelkyne ktera nema stejnou zalibu… Nebo se stydi nevim. Snazil jsem se s ni o tom mluvit coz v pohode ma me jen za uchyla jsme spolu 4 roky tak nadesel ten cas se trochu vic uz projevovat.. jde o to ze ja jsem typ kterej kdyz jde do restaurace tak si objedna vzdy neco jinyho nejlepe kdyz to neznam a objevim novou chut a ona si da pokazde to same … A to jest ten kamen urazu kdyz neco poridim tak by to mohlo byt jen na policce a ji by to nevadilo .Muj sen je ji to udelat vsemi zpusobi. Ale uz nevim jak na to rekl jsem si ze poridim uz jen jednu nebo dve veci a kdyz ji to taky nenatchne tak to proste vzdam . A to je to co jsem tu nenasel jakej darek by byl nejvhodnejsi pro takoveho clovicka ktery na to neni ale je nejvetsi sance ze se mu to bude libit ja mam ted v hlave masazni hlavici recenze tu mate ale nevim zdali je to dobry napad jestli ty vybrace nemohou byt neprijemne a jak se vlastne pouziva jestli se musi pres lubrikant ci jentak. Diky za odpoved ci nejlepe recenzi vhodnych daru pro tento typ lidu a omlouvam se za gramatiku me kvality jsou ve zrucnosti a ne v gramatice

Zdravím,

z naší zkušenosti záleží jak moc velký „odpor“ je u partnerky – pokud se jen stydí, je možné ji poomaloučku nadchnout pro rychlejší a silnější orgasmy 🙂 tomu se totiž těžko brání. Někdy jsme na to šli i oklikou, že jsme jí zavázali oči a pak vyzkoušeli novou hračku – ideálně polehoučku třeba vibrátor na klitoris = opravdu si už nestěžovala a zajímala se propříště co máme nového 🙂

Uvažujete správně – masážní hlavice je dobrý komprosim, v základu je opravdu na masáže – s trochou oleje/gelu je boží na bolavá záda… a při masáži ejhle můžete trochu uklouznout na citlivější partie a divili bychom se, že by pak odporovala.

Pro nás aktuálně nejlepší hlavice na trhu je PalmPower – jak funkčně, silově a také i cenou, která je neodolatelná O:) https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/mala-ale-velmi-sikovna-masazni-hlavice-palmbullet-palmpower/. Jedinou výhodou/nevýhodou je šňůra pro napájení, ale díky tomu téhle hlavičce nikdy nedojde šťáva – tedy pokud nevybouchne Temelín a nepřijdeme všichni o elektřinu v síti 🙂

Samozřejmě není to 100 %, někdo je tak zatvrzelý proti novým věcem, až je to otravné, nepříjemné a ten rozkol může bohužel skončit o rozchodem.

Dobrý den,
Chtěla bych vás poprosit o radu, které masážní hlavice ze současné nabídky na trhu mají opravdu silné vibrace? Mám BodyWand Midnight Massager a ten mi na maximum tak sotva stačí. Navíc se ukroutil přívodní kabel, koupila jsem stejný výrobek, ale má vibrace slabší!
Skoro u všech se pise, že jsou silné a výkonné, navíc se stejne výrobky prodávají pod různými názvy a člověk nemá šanci se v tom vyznat, ani to vyzkoušet, protože po vybalení nejdou vrátit. Nechystate nějaké porovnání výrobku aktuálně na trhu?

Hezký večer,

za nás má aktuálně nejsilnější vibrace PalmPower – recenze je zde https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/mala-ale-velmi-sikovna-masazni-hlavice-palmbullet-palmpower/ (i cenovkou je dost příjemný a mají ho například zde: https://www.lascivni.cz/powerbullet-maxlover-palmpower – na pohled vypadá jako malé mrně, ale díky přívodu přímo ze sítě je to za nás ďábel.

Ale bohužel netestovali jsme na trhu ještě vše z hlavic (které jsou čím dál oblíbenější), co bychom si přáli. Vyloženě k porovnání jedné k druhé bychom museli mít nějaký “třasometr”, aby to bylo vyloženě objektivní a ne subjektivní. Ale rádi bychom se v tomhle posunuli.

Určitě děkujeme za tip, BodyWand máme na žebříčku vysoko k testování.

Dobrý den chtěl bych koupit přítelkyni hračku :mám 2 vybrané která si myslíte že bude zajímavější děkuji s pozdravem Dts
Zeus Electrosex Arcana Electro VIbe Wand nebo Whoppdedoo vibrátor

děkuji za info

Hezký den,

ten první kousek jsme bohužel neměli možnost otestovat, každopádně kombinace vibrací a elektrostimulace vypadají zajímavě.

Ten druhý jsme měli v ruce už ve fázi prototypu a pomáhali jsme ho dovyvíjet do konce přes x testování – výsledky našich testů a celková recenze je zde: https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/whoop-de-doo-vibrator/

Osobně bych pro partnerku volil WDD, který je sic klasickým vibrátorem, ale jedním z nejlepších na trhu a sedne určitě více slečnám než elektrostimulace, která je dost specifická.

chcem zažit ten najlepsi zažitok poradite mi

Zdravím, to záleží jestli s partnerem/partnerkou nebo sám?

Pokud by to mělo být čistě sám jen s erotickou hračkou, tak vám mohu doporučit náš průvodcovský výběr https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/eroticke-pomucky-pro-muze/

A je to vibracne 😕

1. a 3. hračka z 5 vybraných jsou vibrační – ideální na dráždění žaludu a velmi citlivé celé špičky penisu a části jeho těla 🙂

Hlaadame pre priatelku vibrator a potrebujeme poradit

Dobře, máte už nějaké zkušenosti s erotickými hračkami? Vibračními? Vyloženě vibrátorům jsme se věnovali v několika desítkách recenzí ženských vibrátorů – https://www.lascivni.cz/tag/vibratory/, ale určitě vám dokážu poradit nějaký na míru. Můžeme začít třeba tím jakou máte představu o použití – jako předehru, na klitoris, do zadečku?

Na predohru klitoris alebo na skratenie si dlhych cvil
Anal nie

Dobře, to nám výběr trochu zmenší. Vyloženě na klitoris jsme měli skvělý vodní vibrátor, který je ideální na předehru i zkrácení dlouhých chvil ve sprše: https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/zaciname-sprchou-a-u-vodniho-vibratoru-skoncime/ – čistě na „sucho“ bychom doporučili jednoduchý, docela levný Delight od BOOMu https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/sametove-heboucky-vibrator-boom-delight-recenze/ – je i pro hlubší zavedení, ale svou práci na klitorisu odvede skvěle 🙂

Dobrý den, potřebuji radu – chci pořídit mé slečně něco ve stylu dráždící kalhotky na dálkové ovládání. Chtěl bych mou slečnu dráždit i na veřejnosti (např.při večeři v restauraci) a přitom být diskrétní. Nechci aby byl přístroj viděn pod šaty. Dále mě zajímá pokud máte zkušenost – jaký typ je lepší? Zda dildo zaveden dovnitř či spíše něco jako sweetsecret=zevně? Moc děkuji za vaše postřehy, rady a hlavně děkuji přímo za typ a jméno výrobce. S pozdravem Kája

Hezký den,

kvalitních vibračních kalhotek na dálkové ovládání je na českém trhu jako šafránu – segment se odklonil od klasických kalhotek, a jde cestou spíše vibračních vajíček (třeba Cry Baby http://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/dalkovy-ovladac-me-rozkose-recenze-vibracniho-vajicka-na-dalkove-ovladani/ ) nebo párových vibrátorů (například We-Vibe 4 http://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/chci-tebe-a-tebe-test-vibratoru-we-vibe-4/ či LELO Tiani 2 http://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/partnersky-vibrator-lelo-tiani-rozmazlujici-luxus/).

Ještě zajímavý kousek je vkládací vibrátor do klasických kalhotek, který máme jako alternativu již vyprodanému dobrému SweetSecret = http://www.lascivni.cz/vibracni-kalhotky-secret/.

Případně jsou alternativou „perlové vibrační kalhoty“, které jsou ale doplněné jen vibrační patronou, která mnohdy nemá tak kvalitní dálkové ovládání vibrací, takže to také není cesta.

Ohledně hlasitosti – erotické hračky, které budou spíše zavedené v klíně, budou tišší, než ty, které jsou jen na povrchu v kalhotkách…

Pokud bych dnes vybíral na trhu, tak určitě kousky, které jsou jako dildo zaveditelné do klína, budou mít lepší stimulaci a tedy i úspěch u slečny díky dráždění zevnitř + s stimulací poštěváčku. To by v základu splňoval We-Vibe (od 3. generace má dálkové ovládání a případně i Tiani) – ohledně výkonu a spolehlivosti ovládání je na tom lépe WV.

Takže za mě: buď We-Vibe, který má i využití mimo venkovní škádlení a uvádění do rozpaků ve společnosti, nebo Ohmibod Panty Teaser BlueMotion.

potrebuju neco pro pritelkyni sex pomucky

Hezký den, máte nějakou konkrétní představu? Hračku jen pro ni? Pro vás oba? Na předehru? Pro klasický sex?

spise neco na bandaz

Tak to v základu vám můžu doporučit naši sekci BDSM http://www.lascivni.cz/tag/bdsm/ – čistě pro bondáž lana, pouta http://www.lascivni.cz/tag/pouta/, …

Chtel bych neco co by mi drazdilo penis a zaroven anal.

Na to bych vám doporučil: https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/vyplneny-zaskrceny-a-vibrujici-rozen-krouzek-v-recenzi/ – škrtící kroužek, vibrace i anální kolík v jednom. Nebo jednoduchý škrtící kroužek spojený s análními korálky (https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/skrtici-krouzek-2v1/).

Ahoj, doporucite mi prosim We-Vibe 4 PLUS nebo OhMiBod Club Vibe 2.OH Music Vibrator? Pripadne je lepsi nez oboji Satisfyer Pro 2? Diky moc, nevim co koupit

Hezký den, tady bude záležet na tom co chcete s těmi hračkami dělat. Mají totiž rozdílené použití (které se v pár pohledech překrývá):

We-Vibe – ryze partnerská hračka, která lze používat jak samostatně, tak při párovém sexu + má dálkové ovládání, takže můžete s ním si hrát i na dálku venku.

Ohmibod – spíše hračka pro jednoho (ženu), je to kalhotkový vibrátor. Je tedy vhodný na nošení venku, zase s ovládáním, takže může sloužit jako venkovní hračka. Ale nevyužijete ji při partnerském sexu – zde vítězí We-Vibe jako mnohem univerzálnější.

Zase – Satysfyer je naprosto odlišná hračka – stimuluje klitoris, užije si ho tedy jen žena, ale zase skvěle. V páru si ho užijete jen jako předehru, ale jako muž z toho budete mít jen dobrý pocit.

Za mě bych bral We-Vibe a Satysfyer – tuhle kombinaci máme a je zatím nepřekonaná 🙂

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli by se dalo nějakým spulobem vylepšit gelové dildo prosím o nějaké rady a tipy

Hezký den,

upřímně s gelovou hračkou bychom udělali jediné a to – vyhodili ji. Je to neskutečně nevhodný materiál pro erotické pomůcky, který je zdravotně závadný (často obsahuje ftaláty), časem mění strukturu, vůni, tvar i barvu (degraduje na vzduchu) a není možné ho perfektně vyčistit.

Raději kupte (už dávno nejsou tak drahé) nějaké silikonové dildo – čištění, hygiena, bez alergických reakcí = ideální pro pomůcky a sexhraní.

Zdravím, chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s vibrátory s erotic city? Mám králíka a po par použití mi začne ten prostor mezi králíkem a tělem praskat, uz jednou sem to reklamovala, poslaly mi nový kus a zase se mi to stalo? Jsem s toho docela zklamaná neboť to nestálo zrovna nejméně a nevydrží to ani deset použití. Děkuji za odpověď

Zdravím,

mají citelně vyšší ceny, které dorovná většina internetových obchodů, takže nemáme moc důvod tam nakupovat produkty na recenze, případně je doporučovat. Ohledně kvality produktů vám nemůžeme moc referovat, jestli se hračka rozbila, má praskliny, tak rovnou reklamovat, takhle by se neměla chovat žádná přijatelná hračka (ani za málo korun by se neměla takhle rozbíjet).

Dobrý den, sháním společenskou erotickou stolní hru odvážnou zda taková je . kde se musí plnit ukoly ktere jsou povinné a robertka . Děkuji Bartoš

Hezký den,

my jsme zatím testovali tyto http://www.lascivni.cz/tag/eroticke-stolni-hry/ a z těch bych vám doporučil co se týče odvážnosti http://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/velka-recenze-erotickych-stolnich-her-sexy-hratky-25/ Sexy hrátky, ale jsou často už vyprodané, tak budete muset pohledat.

Ahoj,
mám na tebe prosbu, resp. dotaz. Jsi přeci jen odborník na dané téma. Před časem jsem se bavila s kamarádkou, že dostala od někoho „sladké pero“. Tužku, kterou mohla využít k postelovým hrátkám s přítelem a pokreslit se (snad čokoládou?) a pak.. no, to si jistě každý domyslí. Nevěděl bys o něčem takovém za rozumnou (studentskou, jestli to existuje) cenu? Pokud ano, kde by se to dalo sehnat?
Předem dík za radu a typ

Ahoj,

upřímně nevím, co moc myslíš – co si mám představit pod tím a pak?:)) Znám třeba lízátka ve tvaru penisu malý i velký, pak jakoby jedlou barvu pro kreslení na tělo, kterou se můžeš pokreslit a pak to slízat, ale tohle mi moc povědomý nepřijde:))

Ahoj, jo.. Mělo to být, že po pokreslení to můžeš slízat. Snad existovalo i více příchutí. Máš tedy někde odkaz na tu barvu?? Dík moc Body pen se to prý jmenuje

Vyloženě Body pen jsme netestovali, ale měli jsme tu čokoládovou pastu pro bodypainting, a ta nám tuze sedla 🙂

Dobrý den, včera jsme se s partnerem rozhodli vybrat pro nás oba erotickou hračku. Vybrali jsme podle vaší recenze masturbátor Quickshot od Fleshlight a pro mně vibrátor Gaya G-Spot. Bohužel jsem k němu nenašla žádnou pořádnou recenzi a tak bych se ráda zeptala Vás, kdo tomu rozumí. Je tento vibrátor vhodný pro začátečníky? A podle čeho vybrat správnou erotickou pomůcku? Děkuji za přečtení a případnou odpověď. Hezký den.

Hezký den,

Gaya G-spot jsme sice netestovali (našli jsme ho jen zde za dobrou cenu: http://www.lascivni.cz/gaya-g-spot/), ale výrobce a jeho další hračky známe. Používá příjemný silikon, tvar je ideální pro začátečnice i vzhledově (ač je to subjektivní) vypadá příjemně. A má nabíjení ze sítě, takže nemusíte po náročném večeru hned měnit baterie – už tohle je ukazatel kvalitnější hračky, se kterou to výrobce myslí dobře.

Jinak ohledně výběru první hračky jsme sepsali poměrně vyčerpávající elektronickou publikaci (http://www.lascivni.cz/navody/e-book-jak-vybrat-erotickou-hracku/), případně i 5 dílný seriál o výběru prvního vibrátoru http://www.lascivni.cz/category/navody/, případně hodně obsažný a užitečný je tento článek: http://www.lascivni.cz/sex/jak-na-vyber-eroticke-hracky/.

Pokud byste měli jakýkoliv dotaz, napište 🙂 od toho jsme tu.

Dobry den rád bych chtel udělat moji partnerku myslím si že mám asi malý penis 16 cm v ni jsem celej mám si koupit navlek na penis abych ji to dráždilo vic zatim dekují

Hezký den,

16 cm není vůbec malý penis, naopak je to nadprůměr v Evropě i v ČR – návlekem si sice můžete pomoci (doporučuji některý z těchto návleků na prsty/penis), ale dráždit ji budete dostatečně i bez něj.

Opravdu je přirážeč Stronic od Fun Factory tak dobry jak je prezentovany a neni poruchovy ale ma vysokou cenu.co me k tomu napisete…

Zdravím,

ano cenovka u Pulzátoru Stronic Eins od Fun Factory je vysoká, ale za nás je dost adekvátní – Fun Factory klasicky nemá levné hračky z levných materiálů – takže tady je jen silikon, abs plast bez ftalátů a vnitřní motorek/pulzaci, který jiná nemá – pravděpodobně díky patentu.

Jinak námi testovaný kousek je “jen” 1. generace, už je venku i 2. a 3. které jsou zajímavější co se týče tvaru, ač uvnitř jsou stejné. Cenovka je dost podobná.

Dobrý den. chcem sa opýtať ktoré venušiné guličky sú najlepšie na dosiahnutie orgazmu. nechtiac som priatelke totiž kúpil tie na posilovanie . a chcem sa opýtať či by ste mi pomohli vybrat je začiatočníčka a toto sú jej prvé

Hezký den,

spíše došlo k nedorozumění – venušiny kuličky (případně podobná pomůcka je ben wa kuličky/balls) slouží jak k posilování pánevního svalstva (tedy jako zdravotní pomůcka), tak i k vzrušování a u hodně citlivých žen i k možným orgasmům. Nejsou tedy 2 typy kuliček, ale pouze 1, který má více funkcí.

V zásadě ty na vzrušování a podporu libida mají být duté a mají mít uvnitř sebe další kuličky – ty při pohybu ženy narážejí do vnitřní strany kuliček a tím vytvářejí příjemné vibrace a tím partnerku vzrušují.

Ben wa balls bývají zpravidla „plné“ a nedělají žádné vibrace – slouží jen k procvičování.

Ahoj,
hledate jeste autory a testery? Treba bych se mohl na neco vrhnout
Diky za info a preji sexy den.

Radim

Zdravím,

aktuálně bohužel ne, máme jich aktuálně dostatek (překvapivě, protože sehnat kvalitního testujícího erotických hraček, který je schopný o nich něco napsat a ještě k tomu má přehled v hračkách, značkách, materiálech a jejich použití, není jednoduché). Ale ozvu se vám v případě, že některý (některá) odpadnou.

Děkuji

Petr za Lascivní.cz

Jak si vybíráte hračky podle velikosti, průměru, obrázků? Máte nějaké top shopy, kde mají skvěle vyřešené porovnávání hraček mezi sebou? Dost mě to trápí…

Jo, je to pravda. Já mám svůj oblíbený sexshop http://www.ruzovyslon.cz a tam popisky k jednotlivým
produktům mají opravdu pečlivě a dopodrobna vypsané.Je uveden základní popis,přínos produktu,obrovské množství fotek,videí,kladné i záporné hodnocení samotného sexshopu a hlavně zákazníků, což může další zákazníky přivolat nebo odradit. Ale většinou zde mají výrobky kladné ohodnoceny:-)

Zejmena souhlasim s pozadavkem na uvadeni velikosti – to je slabina vetsiny sexshopu u nas – mohli by se ucit, napriklad od Big Sex Toystore.

A co by bylo uplne super, tak by bylo vyhledavani podle velikosti – treba podle prumeru od-do.

Myslím, že je to jen věc odvahy zkoušet nové věci:) většina slečen co vyzkoušely nějaké erotické hračky jim takřka propadly, přestože „živého“ nic nenahradí.

Živého nenahradí (dokud nebudou umět líbat a vařit), ale mohou přinést naprosto jiné zážitky, orgasmy, zkušenosti 🙂 A to je časem hodně lákavé se dál posouvat….

Já osobně neholduji hračkám ani pomůckám, ale třeba mě manžel k tomu někdy přemluví:) třeba tím svým odmítavým postojem o mnohé přicházím.

Ahoj, ráda bych bezdrátové vibrační vajíčko.
Priorita je nízká hlučnost, snadno dostupné baterie, reakce ovládání na co největší vzdálenost a ovládání, na ketrém lze snadno identifikovat a ovládat režim vibrací.

Ahoj,

několik jsme jich testovali v redakci, ale z žádného jsme nebyli 100 % odvaření a spokojení. Největší problém je v hlučnosti a mnohdy v ceně (je to ale relativní problém, každý má svou cenovou citlivost nastavenou jinak). Dobré výsledky jsme měli spíše s posilovači pánevního dna typu Hiball, ale není vyrobené přesně na dráždění na veřejnosti, ale spíše opravdu pro cvičení.

Vyloženě skvělé ovládání a ideální hlučnost známe u Magic Motion Flamingo (ale má USB nabíjení), nebo Svakom Elva (taky USB – skoro žádné kvalitní vajíčka nemají uvnitř výměnné baterie) – najdete je třeba v této sekci z sexshopu. Dost jsme zvědaví na BOOM Rabbit&Balls 2v1, ale to nemáme ještě dotestované.

dobrý den zvažuji koupi venušiných kuliček. Doporučil byste mi tento typ?venušiny kuličky Feelztoys Desi Pink

Hezký den, pro začátek jsou dobrým kouskem – vhodná velikost, materiály apod., ale je nevýhodou, že plastová jádra (červená) lze vyjmout z silikonového obalu (růžového) – takže se může do mezery mezi těmito 2 částmi držet vlhkost = musíte častěji hračku rozebírat a čistit/dezinfikovat – u jiných modelů se tomu neděje.

Zvazuji nakup vajicka…
jaky model si vybrat?

U masturbačních vajíček jde předevšímo vnitřní strukturu – některé jsou jemnější, jiné intenzivnější (jsou více cítitl při masturbaci, protože více dráždí) – z testovaných vám můžu doporučit buď Tenga Egg nebo teď nové Zolo.

Z těch nejvýraznějších modelů vám můžu doporučit u Tengy: Surfer, Clicker, Cloudy a Crater.
U Zolo jsou nejdráždivější tyto: Susie Cue, 8 Ball a Corner Pocket.

chtel bych nejaky model co nejvice pripomina vaginu…. nejake ktere neni tak drazdive… (bez vystupku…). mate nejaky masturbator ktery doporucujete pro obrezanym muzum?

To u vajíček nenajdete, protože svou strukturou a pružností se nedají moc používat jako realistická náhražka ženské vagíny – pro to bych vám doporučil třeba klasická honítka.

Nové Air tech honítka od Tengy (https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/3v1-slast-pro-muze-tenga-air-tech-v-recenzi/) jsou za nás super – dobře se udržují, nekloužou v ruce – ale pokud chcete méně dráždivé, tak máme vyzkoušené toto (https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/recenze-honitka-shots-toys-portable-anal-prekona-i-tengu/) – jednoduchá jemná vnitřní struktura a otvor ve tvaru vagíny.

Právě tento – kolega z redakce (obřezaný) ho měl v testovacím balíčku v minulém listopadu a pochvaloval si ho i přes jinou stimulaci, kterou obřezaní potřebují – zde bylo tření po celé délce penisu, takže bylo dostatečné u „udělání se“.

Europe Magic Wand

prodáváš něco podobného?

Tohle je fakt TOP na světě :)) utrhne ti to asi všechno :)) cenovku umíme u podobných kousků lepší – třeba https://www.lascivni.cz/masazni-vibracni-hlavice/ – velikostně je srovnatelná.

Ale vyloženě lepší než tahle je https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/masazni-hlavice-loti-master-slibuje-maximalni-poteseni-a-svuj-slib-dodrzi/ – do té bych šel – je sice jen bez akumulátoru, takže pořád zapojená v zásuvce, ale drát je dlouhý a výkon versus velikost a cena je neporovnatelný Emotikona smile a jsou na to nástavce pro větší zábavnost – takže tenhle kousek v cenové relaci 1600-1700 Kč je ideál:))

Případně ženské mají rády tvarově a funkčně co máme v poslední recenzi a ani jednou z těhle hlavic chybu neuděláš. Všechny jsme zkoušeli a dáme za ně ruku do ohně – ale osobně máme raději tu poslední – Loveo, případně Maxlover předposlední…

Dobrý den,

prosím o radu,protože jsem si nedávno zakoupila na dobírku gelový vibrátor a po rozbalení jsem ho rouvnou hodila do popelnice, neboť chemický zápach byl nesneitelný.

Výrobek byl prý vyroben z nezávadného materiálu,ale určitě obsahoval ftaláty a podobné věci.

Ani nevím, zda mám naději koupit výrobek naprosto kvalitní z absolutně nezávadného materiálu.

Děkuji Vám za případnou odpověď.

Hezký den,

čistě gelové vibrátory na lascivni.cz už roky nedoporučujeme, protože s nimy máme stejné zkušenosti jako vy – pravděpodobně ftaláty neobsahovala, protože se tyto hodnoty už dost kontrolují a postihují, přesto věřím, že ta hračka byla rovnou na vyhození. Naštěstí většina těchto hraček nebývá moc drahá, takže velkou škodu jste si nejspíše neudělal.

Pokud byste dál trvala na “gelu / jelly” materiálu, existují i “čisté” varianty, které mají stejné vlastnosti – pružnost, jemnost, průhlednost – ale samozřejmě jsou dražší. Takové hračky vyrábí například Doc Johnson.

Spíše bych vám doporučil silikonové hračky/vibrátory – zdravotně nezávadný materiál, mnohdy v lékařské kvalitě, neporézní, dobře přejímá teplo, ale je dražší a je potřeba dávat pozor na lubrikační gely na silikonové bázi – značek se silikonovými pomůckami je mnoho:

https://www.lascivni.cz/znacky/boom/
https://www.lascivni.cz/znacky/feelztoys/
https://www.lascivni.cz/znacky/dorcel/
https://www.lascivni.cz/znacky/fun-factory/
https://www.lascivni.cz/znacky/jimmyjane/
https://www.lascivni.cz/znacky/smile/
https://www.lascivni.cz/znacky/lelo/
https://www.lascivni.cz/znacky/tickler/

A opravdu hodně takových.

Takže bych vám doporučil jít cestou silikonových (leč dražších) pomůcek – zdravotně jsou “čisté”, bezpečné a nemají žádnou vůni (ať už pozitivně vnímanou nebo negativně).

Mohu se zeptat, kde jste daný gelový vibrátor koupila?

Doporučili byste mi ještě něco zvláštního na penis, třeba návlek, abychom si v sexu užili oba více slasti a tak podobně?

Z návleků (třeba tady: https://www.lascivni.cz/tag/navleky-na-prsty/)
vám můžu doporučit tento: https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/jak-zvetsit-penis-zkuste-navlek-adon-test/ – je sice dražší než ostatní návleky i u jiných prodejců, ale je silnější, z materiálu, který něco už vydrží a hlavně hodně výrazný v posteli.

Dobrý den! Ráda bych se zeptala, jaký vibrátor (nebo obecně dráždidlo) je vhodný pro panny, které s tímto nemají žádné zkušenosti, popř. kde zakoupit. Myslím, že menší velikost by vyhovovala. Předem děkuji za Vaši odpověď. S pozdravem Vixeb

Hezký den,

v případě, že chcete zachovat panenství, tak je určitě vhodné vybírat menší velikosti. Dokonce bych volil spíše vibrátory čistě jen na dráždění klitorisu (avšak i ty lze částečně zasunout a to i bez ztráty hymenu). Z těch vám můžu doporučit například tyto:

Případně hledejte v sexshopech sekce přímo nazvané jako vibrátory na poštěváček/klitoris – například z https://www.lascivni.cz/sexshop/ a https://www.lascivni.cz/sexshopik/

Případně trochu delší, ale přesto vhodný:

https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/stihly-zavodak-ovo-f11-vas-prekvapi/

Snad jsem vám pomohla – Míša z redakce Lascivni.cz

Zdravím, zajímám se nějaký partnerský vibrátor. Vívajb nebo takové? Narazil jsem na nějaké diskuze kde we-vibe celkem negativne hodnotill. aky je rozdil mezi 3 a 4 pripadne to oznaceni plus ?

Z těch nejlepších můžu bez uzardění doporučit We-Vibe 4: https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/chci-tebe-a-tebe-test-vibratoru-we-vibe-4/ – na dálkové ovládání, krásně dosedne do klína partnerky a ani vás netlačí (což byl problém minulých verzí).

Zrovna dnes jsem přidával do naší recenze další e-shopy, kde se dá koupit výhodně – ale je potřeba rozlišovat klasickou verzi a PLUS – ta je dražší, ale ke klasickému ovladači přidává ovládání vibrací přes chytrý telefon (s iOS či Android – možná i Windows Phone, ale to si nejsem jist). Teď je případně venku nová verze PLUS App only – ta je ovládána jen tou mobilní aplikaci.

Asi vím, které myslíte – emimino, modrý koníka a další – už ty první diskuze nebyly moc relevantní, hanili tehdy 2. generaci a tu máme taky a byla na svou dobu nepřekonatlená. Ta 4. už je o dost dál – ovládání na dálku, lepší tvar (menší) a paradoxně i větší vibrace – ač jsem stále nepřišel na to, jak se jim podařilo do tak malého těla takové motorky.

Případně co si pamatuji, tak šlo o „omlazení“ a „ženyE15“. Už tehdy jsem si ťukal na hlavu – u 4 může některé odradit cena – ta je ale u některých prodejců 2500 Kč – což je solidní – třeba třetí doporučovaný shop v naší recenzi.

Dálkový ovladač stačí – pokud vás appka neoslovila, tak bych volil klidně klasickou 4. Rozdíl mezi třetí a čtvrtou generací je v tvaru (je více vystouplý, takže ne ideálně dosedne a trochu tlačí partnera při přírazech) a také vibracích – 4 má silnější pulzy a u ovládání zlepšili dosah.

ahojte, jaky gel na silikonovy vibrator, prosim. a primo nejaky typ? jsem z toho mimo – idealne aby to slo i na cobru libre. Co gely Lona?

Zdravím,

https://www.lascivni.cz/lubrikacni-gely-kategorie/ z těchto (důležité je si najít ty z podsekce Na vodní bázi) vám můžu doporučit – nejprodávanější LELO gel, Fleslight Fleshlube a Sasmar Classic, případně Factory Toyfluid.

U lony záleží jaký typ – mám dojem, že některé jsou silikonové a ty by mohly poškodit povrch cobry.

Zdravím,

je jeste nejaka hracka ktera by stala za rec a mela vyuzitiv paru ??? Kromě WevibE 4? Ten máme a nemůžeme mu nic vytknout – fakt nic, což mě jako škarohlída štve 😀

Hezký večer,

za mě s partnerkou máme ještě rádi JimmyJane Hello Touch – testovali jsme ho letos: https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/recenze-vibratoru-na-prsty-jimmyjane-hello-touch/ – je to dvojice malých vibrátorků, které si připevníte na prsty a můžete jimi dráždit partnerku při sexu například na poštěváčku.

Skvěle drží, vibrace jsou solidní a dobře se s nimi manipuluje, protože jsou malinkaté – tam je cena cca 1 400 Kč. Za mě druhá nej hračka pro páry.

hledám co koupit, wevibe nebo tiani? Poradíte mi k letošním Vánocům? jaká je životnost baterie? mámdoma 2 a holt po nějaké době používání už nevydrží..

Za nás určitě We-Vibe – lepší tvar, materiál a menší problémy s ovládání na dálku – viz https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/chci-tebe-a-tebe-test-vibratoru-we-vibe-4/

To bohužel nevíme a pravděpodobně vám to nikdo nepoví – životní cyklus se bude odvíjet od používání – jsou tam myslím li-pol baterie, které mají dostatečnou životnost na x let. Ale nikdo nejspíše netestuje hračky z tohoto pohledu.

myslel jsem ze zkiušeností
koneckonců ta moje už má několik let..

My máme 4 – nejdříve klasickou variantu a teď Plusko, které je novější asi od února 14 a stále drží výkon cca 2-2,5 hodiny – záleží na intenzitě. Zatím jsme tedy nepozorovali výraznější útlum energie.

díky asi zůstanu u osvědčené značky

Doporučil bych vám to samé – máme 2, Touch, Thrill, 4 a 4 plus versus Tiani a nepřesvědčila nás natolik, abychom měnili brand 🙂

by jsem chtěl nějaký vibrátor ve formě penisu. A výkonný. koupit

Z čistě realistických vibrátorů vám můžu doporučit Classic Stim, Fun Factory Big Boss a Classic Larger.

dobry den , koukam na LELO Smart Wand a nemuzu se dopatrat zda jde vibraci ikdyz je v zasuvce . diky

Hezký den, funguje stejně jako ostatní lelo hračky – při nabíjení vibruje, ale je to značce nepohodlné, takže bychom vám to pro použití nedoporučovali.

ok diky 🙂 drzel jsem tu malou , ale na masaz i zbytku tela bude asi lepsi ta vetsi verze

Souhlasím – na klitoris skvěle sedí ta maličká (tuším M) a velká L je mnohem univerzálnější.

Ahoj, Kolik stoji vibrator ?

TO je velice obecná otázka – od 300 Kč, až po 6 000 Kč – rozptyl je to poměrně velký. Záleží na velikosti, materiálech, funkcích, značce a příslušenství…

Z těch, které jsme v našem magazínu testovali (https://www.lascivni.cz/tag/vibratory/ ) bych vám mohl doporučit tyto pro začátky s ero-hračkami: LELO nea: https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/recenze-vibrator-na-klitoris-lelo-nea/ ,
Pinky https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/recenze-vibratoru-na-bod-g-funky-g-spot-pink/, či Touch – https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/we-vibe-touch-dotyk-slasti/ , ale patří mezi dražší…

V případě, že chcete investovat do kvality, tak volte mezi doporučenými 3 volte 1. nebo 3 model – ty patří k „prémiovým“ – čistý silikon, silné vibrace, to nejlepší k sehnání:)

potřebuji pomoc s výběrem erotické hračky pro přítelkyni.

klasický vybrátor mamé a dobré zkušenosti máme a ještě máme vybrátor na masáž prostaty. a tentokrát bysME ho chtěli doplnit třeba vibrátorem čistě na klitoris, případně partnerským vibrátorem, který si užijeME při sexu oba 🙂

Dobře 🙂 vezmeme to postupně: z vibrátorů na klitoris bych vám doporučil LElo Nea – smyslně malý, na nabíjecí baterie, dobře se drží a díky tvaru přesně padne na ženskou mušličku – plus materiálově i vzhledem se dívkám neskutečně líbí (je prý roztomilý) – https://www.lascivni.cz/lelo-nea/

Recenzovali jsme ho zde: https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/recenze-vibrator-na-klitoris-lelo-nea/ – máme fotky, videa i klady / zápory.

Případně maličké vibrátorky na prsty – https://www.lascivni.cz/vibratory-na-prst-mycero/ – z čistého silikonu, skvěle drží na prstech a v balení jsou rovnou dva – nevýhodou jsou maličké baterky, které se běžně používají do hodinek. Dají se ale sehnat v každém elektru či trafice za pár korun.
Recenzi máme zde: https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/recenze-vibratory-na-prst-feelztoys-micero/

a pro oba 🙂 ?

Do třetice všeho dobrého mám pro vás tip na JimmyJane Hello Touch – tahle hračka splňuje jak vibrace na klitoris, tak partnerskou hračku – jsou to „znovu“ vibrátory na prsty, ale zpracováním (a silou) jsou o několik úrovní výše. Tady je přímo produkt: https://www.lascivni.cz/jimmjane-hello-touch/

Náš test máme zde: https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/recenze-vibratoru-na-prsty-jimmyjane-hello-touch/ – zařadili jsme tenhle vibrátor do výběru nejlepších ženských vibrátorů 🙂 a vzhledem k tomu, že jsme testovali asi 3 desítky vibrátorů, tak to dle nás už váhu má. Dá se použít jak na poštěváček, tak při klasickém sexu – při misionáři, případně zezadu, či na boku v poloze „lžičky“. Plus cenově patří k těm příjemnějším 🙂

Dobrý den chtěla bych doporučit vodeodolný vibrator (nebo pulzátor). Orgasmu dosahuji poměrně lehce, s hračkami zkušenosti mám, jen nemám dobré oko na ty opravdu voděodolné…

Hezký den,

Z nejnovějších co jsme testovali v redakci bych vám doporučil Borůvku: https://www.lascivni.cz/vibrator-boruvka-ze-silikonu/,
Infinit (https://www.lascivni.cz/ns-novelties-infinit/) a
BOOM Delight – https://www.lascivni.cz/vibrator-boom-delight/ – jsou nejnovější z testů, takže jejich používání máme v paměti a jsou voděodolné, se silnými vibrace a každý z nich má něco do sebe…

Zdravím, orgasmu dosahují klitorarne, nechci ale tloušťku 3-4 cm, prosím doporucte vodeodolny vibrátor – spíše menší…. Děkuji – Andy.

Na takové dráždění je dobrý mini-vibrátor F11 OVO https://www.lascivni.cz/ovo-f11/,https://www.lascivni.cz/we-vibe-thrill/ – hodně silný a ideální pro dráždění klitorisu. Ten je maximálně vodotěsný, můžete s ním do vany, sprchy, kamkoliv… Plus https://www.lascivni.cz/lelo-nea/ – maličký, něžný a s ideálním tvarem, který kopíruje ženský klín: https://www.lascivni.cz/lelo-nea/

jak na analní sex aby to co nejméně bolelo?

shanim zenskou vakuovou pumpu na klitoris

Čistě jen na klitoris, nebo „stačí“ na celou vagínu? Testovali jsme (s uspokojením na straně mé partnerky) tuto: https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/zmackni-balonek-a-dostan-me-do-nebe-vakuova-pumpa/.

Případně čistě na klitoris pohledejte pod klíčovým spojením Clit Sucker.

zrovna jsem si četla rozdíly mezi dildem a vibrátorem…nejsme si jista , jestl vrnící, vibrující věc, tedy spíše kosmická techologie, je to pravé…as bych dala přednost něčemu naturalističtějšímu…

Klidně můžete volit jen jednoduché dildo (nemá vibrace) – těch jsme tu prá také měli – nejzákladnější typy, velikosti jsou zde: https://www.lascivni.cz/dilda-kategorie/.

Překonávám rozpaky z toho, že manžel řekl, že se už cítí v padesáti starý na sex a že se mám poohlédnout po nějakém „utěšovátku“..mám na mysli vibrátor.

Utěšovátek jsme v redakci recenzovali více – všechny máme zde: https://www.lascivni.cz/tag/vibratory/ – ty nejlevnější stojí pár set korun – dražší už jsou solidní dráždítka, ale za tisícovky spíše.

Dobrý den,

ráda bych si pořídila Venušiny kuličky a rozhoduji se mezi lelo luna noir a smartballs teneo duo.
chtěla bych se zeptat jestli je velký rozdíl ve velikosti ? A kvalitě, mezi těmito dvěma značkami?

Ktere by jste mi doručili?

Případně, jestli je síla vibrací priblizne stejna?

Ještě: na ošetřování kuliček po puziti, jestli štaci omit ve vodě, nebo jestli je lepší ještě ošetřit antibakteriálním sprejem. Popřípadě jaky by jste doporučili?

Hezký den,
Luna Noir platí za špičku na trhu s venušinami kuličkami – velkou výhodou je výměna vnitřních závažíček, takže si je přesně můžete upravit na míru – materiálově jde o totožné hračky (silikon a uvnitř ABS plast), takže zde rozdílů moc není – celkově LELO je luxusnější značka, ke kuličká dostanete příjemný obal na jejich uchování – jsme spokojeni s tímto dodavatelem: lascivni.cz/sexshopik/.

Ohledně síly: To vám bohužel ze svého pánského pohledu nemohu říci, ale velice pravodobně bude srovnatelná při základní verzi. Ta těžší varianta u Noiru by měla být výraznější – má těžší závaží a tedy bude vytvářet silnější vibrace.

Pro čištění: určitě je vhodné očistit – zpravidla pro tyto materiály (silikon a abs plast) se doporučuje antibakteriální sprej bez obsahu alkoholu, například https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/jak-cistit-dezinfikovat-eroticke-hracky/.

no je to otazka- ked sa predavali zo zaciatku wevibe3-tak tiez boli najlepsie. Ale iste- mate pravdu- ak..tak treba vyskusat. Dakujem Vam za ochotu- s pozdravom

Nemáte zač 🙂 ono na hodně nedostatků dojdete časem, ne při prvním vyzkoušení. Praxe ukáže… máme ho poměrně dlouho (asi jako první v ČR) a stále toho moc nenacházím.

A hlavně můžu porovnat s druhou generací, třetí i Thrillem, případně LELO Ora/Tiani 2. – mějte se hezky

Velmi premyslam nad kupou wevibe4-ake su prosim Vas negativa ?
Pytam sa preto-lebo citam o tom vyrobku same pozitiva.

V recenzi, kterou jsem dělali (https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/chci-tebe-a-tebe-test-vibratoru-we-vibe-4/) jich zrovna moc nemáme – pro nás je zatím nejlepší z parterských vibrátorů – negativa snad jen vyšší cena. Proti tvaru, ovládání, vibracím i výdrži nemám jediného slova.

U třetí generace bych vám řekl, že má pitomý tvar, lepkavý povrch (dost se na něj usazuje prach), plus vyklozzává díky váze – i dálkové ovládání nebylo tak super… u čtvrté (ta, co je teď – PLus či klasická) tohle doznalo změn a moc nemůžu co vyčítat. Osobně už nevím, čím tohle překonají…

Přeji hezký den, dívám se a přemýšlím že přítelkyni koupim umělého kamaráda. Právě by to byla naše premiera..

Hezký den,

to není špatný nápad, ale máte hodně možností – jak dle materiálů, tak použití, funkcí i ceny – když ještě nemá už vaše partnerka nějaké zkušenosti s hračkami, tak to vezmeme od základních pomůcek.

Z sekce vibrátorů co jsme testovali (https://www.lascivni.cz/tag/vibratory/) bych vám doporučil menší kousky (ty ženy mají na začátku spíše rády, osahají si funkce, velikost, tvar a pak až můžete investovat do dražších a funkčnějších). Hodně oblíbené a prodávané jsou vibrátory na klitoris – třeba OVO F11 (https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/stihly-zavodak-ovo-f11-vas-prekvapi/ ), nebo Funky Orange (https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/klitoris-se-ma-na-co-tesit-vibrator-na-klitoris/ ).

hledám stroj který mě bude ukájet bez mého úsilí ať už ve stoje či v leže 🙂 prostě abych si to mohl plně užívat jestli něco takového existuje :;)

Hezký den, tom by přesně odpovídal šukací stroj, ale s pánským nástavcem, které jsou většinou k doobjednání – viz https://www.lascivni.cz/sex/sukaci-stroje-z-vas-vysukaji-dusi/ a přímo zde jednotlivé modely: https://www.lascivni.cz/sukaci-stroje-sexshop/.

Je problém, že takové zboží nemá díky velké ceně (vyšší tisíce) poptávku, takže není běžně skladem, proto ho sexshopy moc nemají ani v nabídce. To bude hlavní problém v ČR – nejste první, kdo nám psal v tomto měsíci.

Dobry vecer chtel bych se Vas na neco zeptat : chtel bych svoji partnerce koupit svoji partnerce vibrator jen nevim jaky ji mam koupit. A na masaz prostaty abych si mohl drazdit?

Hezký den, z těch co jsme recenzovali (https://www.lascivni.cz/tag/vibratory/ ) bych vám doporučil jít po levnějších – https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/recenze-vibratoru-na-bod-g-funky-g-spot-pink/ nebo https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/klitoris-se-ma-na-co-tesit-vibrator-na-klitoris/.

Pak by samozřejmě záleželo na prefereních vás (či hlavně partnerky) – materiály, velikosti, tvary, funkce, typ ovládání, typ nabíjení… Je toho poměrně dost O:)

V základu https://www.lascivni.cz/tag/analni-koliky/ – bych vám doporučil Prock – kolík ze silikonu a vibracemi https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/recenze-stimulator-prostaty-prock/. S tím jsem osobně spokojený…

Dobrý den. Rada by som sa opytala. Kupila som si mini vibrator z pvc materialu. Je to taky ohybny, makky material ale nie moc makky. Ako ho mam prvy krat umyť? Stačí tepla voda a mydlo? Dakujem.

Pokud nemáte antibakteriální čistič vyloženě na hračky, tak ano, bude muset stačit teplá voda a mýdlo – tyto hračky bývají pro transport konzervované určitým nástřikem, takže je vhodné dostatečně umýt. Ale tak, aby se voda nedostala dovnitř k bateriím a motorku 🙂

Hezký den,

jedno z nejlepších co jsme za celou dobu testovali bylo Ceramix – ideální tvar, možné ho nahřát/ochladit a skvěle klouzalo. Ale je tvrdé (oproti gelu), protože keramika je keramika.

Jinak z klasických materiálů (všechna anální dilda máme zde) bych vám doporučil Procka – ten je vhodný na dráždění pánské prostaty – je z měkkého silikonu, takže velmi příjemný na dotek i zavádění.

Čistě z klasického gelu mám dobré zkušenosti (osobně) s gelovým červeným Jolly Red – recenze je starší, ale produkt se pořád prodává. Je to klasika – s poměrně silnou přísavkou, výrazným žaludem a citelnými koulemi:) Máme ho odtud: https://www.lascivni.cz/dilda-s-prisavkou/. I cena cca 300 Kč je příjemná.

Jen je to gel, takže není zdravotně dokonalý, hůře se čistí (je porézní) a časem degraduje, takže jeho gumová vůně se bude zhoršovat (tu neumyjete, ať se budete snažit jakkoliv).

Dobrý den, doporučíte mi nějake dildo vhodne k analu?

Hezký den,

záleží na tom, k čemu je chcete využít – osobně bychom se s partnerkou přikláněli k JimmyJane (https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/recenze-vibratoru-na-prsty-jimmyjane-hello-touch/ ) – hlavice u nás jen leží, ale tyhle vibrátorky používáme každý týden:)
Jsou „nakažlivé“ a skvěle se používají – hlavně nezabírají žádné místo při sexu.

Případně když už volit masážní hlavici, tak raději SmartWand – vyšší cena je vyvážena lepším materiálem, silnějšími vibrace a ideálním tvarem hlavice i držadla.

Vibrace jsou na velikost těch vibračních polštářků překvapivě silné – na klitoris jako dělané:). Snesou porovnání i s klasičtějšími vibrátory na klitoris: třeba s: vibrátorkem na poštěváček.

V recenzi máme video a je se zvukem: https://www.youtube.com/watch?v=60MoXoIyqc8&list=UUqvAqGE4H8JdIZ7mb3dCOIw – stejně jak jsou malinkaté, tak ani hlučné nejsou:) stále nechápu, jak se jim podařilo dostat tak malé vibrační patronky do tak malého prostoru.

Dobrý večer, rád bych manželce koupil pomůcku a váhám mezi dvěma, cenově zhruba nastejno – hlavice Aku Power Wand nebo Jimmy Jane Hello Touch. Mohl byste poradit? Případně jak je to s hlučností a intenzitou těch malých prstových vibrátorů u JJ HT.

já na sexshop ruzovy slon nedám dopustit. Je tu všechny pěkně popsané, i videa, tak člověk se může něco i dozvědět o erotické hračce, které nerozumí.
Je dobře, že je v článku napsáno, že by se měli erotické pomůcky také čistit.Ted třeba mají i v akci desinfekci
http://www.ruzovyslon.cz/toy-cleaner-sprej-150ml-dezinfekce/

Spolupracujeme: