Krásný klidný večer, svíčky, nikdo neruší… Mihotavá záře osvětluje nádhernou ženskou siluetu. Přeruší ji jen jemně kroužící prsty, které pak nahradí… jazýček. Mrštný a lačnící po krásném těle, které je pod ním. Nestačí mu jeho přirozená chuť, ale miluje i tu novou… čokoládovou.

Jak si kreslit čokoládou po nahém těle?

Kde se vzala? Jak chutná? A můžete si ji dát i mimo svádivé chvíle? Na to se dnes podíváme.

Primárně se v naší redakci objevila od Slona. Pokud to nevíte, který slon to je, tak sexshop Růžovýslon – díky za ni. Hodně zábavy jsme si s ní užili. Škoda, že nemáme nějaké společné akce, kde bychom sdíleli nejenom své zkušenosti s hračkami, ale i těla. Tam by mazlivá čokoládová pasta našla své uplatnění.

Slízejte čokoládu

Vždyť kdo by odmítnul slízávat tuto sladkou pochutinu z rozpáleného těla partnera/ky? Myslím že nikdo. Oba si totiž jistě užijí libých pocitů jak při nanášení čokolády, tak při jejím „odstraňování“. Slečny se jistě nebudou zlobit, když jejich prsa pokryjete čokoládou a pak se jim budete notnou chvíli věnovat vašimi ústy a jazýčkem.

Stejně tak pánové se nebudou bránit, když čokoládou pokryjete jejich „chloubu“.

VIDEO z redakčního rozbalování

Použití čokolády je poměrně široké a každý pár jistě najde co mu vyhovuje a líbí. Nevýhodou těchto hrátek je, že si můžete solidně zamazat postel, či povlečení. Ale myslím, že po prožitých chvílích s čokoládou si nikdo nebude stěžovat.

Po těchto hrátkách jste jistě oba zamazaní od této pochutiny, takže jediným řešením je společná erotická sprcha, ale o společných sprchách zase někdy jindy.

Ale zpět k naší recenzi čokoládového malování

Chutná jako jemnější, ale citelně sladká pasta, kterou byste si díky tekutosti asi zuby nevyčistili. Ale krásně se umí roztéci na napružené bradavce, nebo i kolem pupíku se jí daří (vyzkoušeno za vás). Tam je to její správné místo.

Zjistěte kolik stojí Jedlá čokoláda
ZJISTIT CENU

Malovat se s ní krásně dá a můžete s nimi vždy jen vylepšit krásné ženské křivky. U pánů své využití také najdou – ideální je přesně pro předehru a nejlépe na krásně sladké kouření. Za to budou pánové vděční – a možná i na kolenou. A pak se vám budou nadšeně věnovat – a kreslit po vás nemravnosti…

Není vše jen čokoládové potěšení…

Má to jednu nevýhodu – balení není nekonečné, takže jednou vám tato čokoládová „hračka“ dojde + v balení chybí náčiní na malování. Jemný prst kroužící po těle je dostatečná náhrada, ale vyloženě na umělecká díla na sličných křivkách to opravdu není.

TIP: Při hrátkách a svádění můžete čokoládou kreslit lascivní vzkazy a váš protějšek je musí uhodnout. Nebo bude potrestaný…ale to si necháme zase pro jiný svádivý článek 🙂

Od partnerky: dobře se roztéká, čokoláda je v ní cítit, ale na můj vkus je dost sladká. Takže se jí brzo „přejíte“. Aspoň si o to dříve užijete:) Takže pro začátek dobrý, ale pak už to stejně nevydržíte a budete se chtít pomilovat.

Klady

Zápory

Čokoládová chuť Nemá v balení štěteček
Dobrá tekutost
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: