Svíčky pro erotickou masáž nejsou v ČR moc známé, a je to veliká škoda. První zkušenost jsme měli asi před 7 lety s masážní svíčkou od Fun Factory (Allume Moi), ale po té se slehla zem. Dokud se neobjevily nové kousky u jiných značek – LELO, 50 Shades i Swede. A právě tu poslední jsme dostali od Slona na novou recenzi.

Pokud celkově neznáte masážní svíčky, tak vás určitě nadchnou – na první pohled vypadají jako klasické voskové svíčky. Ale už po dotyku s „voskem“ zjistíte, že je něco jinak.

Není to pevný ropný vosk, ale ztuhlý masážní olej, který se lehce rozpouští. Nejlépe při teple zapáleného knotu – díky tomu máte během pár minut decentně teplý olej, se kterým můžete svoji drahou polovičku hned krásně namasírovat.

Erotická masáž horkým olejem…

A nemusíte zůstat jen u masáže zad… i ňadra milují krouživé dotyky a péči od zahřátého oleje. Nezapomeňte na jemné kroužení po bocích a samozřejmě svou péči musíte věnovat i citlivému zadečku a klínu. Ten vaše rozmazlování bude neskutečně milovat.

Pokud se chcete inspirovat v technikách erotické masáže, doporučíme vám dvojici našich praktických návodů. V minulém roce jsme je rozšířili a aktualizovali dle tipů a rad od profesionálních erotických masérek od MataHari Salonu. 🙂

Rozhodně doporučujeme si je pročíst – takovou masáž si zaslouží každý – a to až do konce. Praktické návody najdete ZDE a ZDE.

Horký, ale zároveň trýznivě nepálící

Oproti BDSM svíčkám (které jsou na trápení partnera a ne rozmazlování) mají tyto masážní nižší teplotu, takže je můžete rovnou kapat na tělo a tím ještě ozvláštnit vaši novou masáž. Ještě zajímavější je kombinovat horký vosk a ledové kostky.

Takovým hrátkám se říká temperature play“, neboli hra s teplotou. Ještě silnější zážitek (stejně jako z klasické masáže i sexu) můžete dopřát tím, že svému protějšku zavážete oči – šátkem, šálou či rovnou maskou… zde už záleží na vašich domácích proprietách či nemravných choutkách.

VIDEO z redakčního rozbalování

Swede masážní svíčka pod drobnohledem

Zatím jsme vám představovali erotickou masáž se svíčkou, ale samotné Swede svíčce jsme se nevěnovali. Na první pohled nevypadá lacině – je sice v plastovém průhledném obalu, ale stříbřité sešikmené víčko mu dodává šmrnc.

„Konkrétně máme červenou svíčku Swede Teasing s vůní vanilky, chilli a ylang ylang. Jejím složením je: směs olejů – sojový, avokádový, jojobový a kokosový, včelí vosk, bambucké máslo, vitamín E, a nakonec vanilkový parfém.“

Zjistěte kolik stojí Masážní svíčka Swede
ZJISTIT CENU

Nevýhodou této svíčky je (v porovnání s ostatními co jsme zkoušeli) je rychlé ztuhnutí oleje po nakapání na tělo. Ostatní se proměnily v klasický olej, který se krásně roztíral po roztouženém těle, ale Swede lehce ztuhnul a museli jsme se do něj trochu opřít – masírovat se dalo, ale trochu to zkazilo mé masérské nadšení.

Plamen svíčky, který vás může pozlobit

Druhá věc, kterou bych vytknul, není problém jen Swede svíčky, ale i všech ostatních. Pro dostatečné množství rozpuštěného oleje musíte svíčku zapálit trochu s předstihem samotných hrátek.

Což by ideálně mělo ujít pozornosti masírovaného. Pokud ji zapálíte v momentě, co už pohodlně leží (ideálně s šátkem na očích), tak si musíte trochu počkat a svému protějšku se jemně pověnovat.

Jako předehra je to ideální, ale když budete nedočkaví a budete z ještě hořící svíčky odlévat olej, tak při jeho naklonění plamen svíčky lehce ožehne kraj obalu a trochu začerní i blízký olej. Takže ho trochu zašpiní a logicky se tento „šmour“ přenese i na masírovaného. Musíte s tím bohužel počítat a připravit si svíčku dostatečně brzo, nebo si rozehřát olej a zhasnout svíčku. A když vám nebude stačit, tak znovu zapálit a tak dále, dále a dále…

„Sám výrobce uvádí doporučený čas pro rozpuštění oleje jako 15-20 minut, takže je ideální s tím prostě počítat a mít svíčku připravenou před masáží. Může sloužit i jako pěkná dekorativní svíčka, která podkreslí intimní chvíle před sexem = masáž zde bude jako benefit:)“

Na druhou stranu musím ocenit, že u Swede někdo nad použitím svíčky přemýšlel a rovnou jí vetkl podlouhlý tvar s menším zúžením na jedné straně – to vám krásně ulehčí dávkování oleje, který přes tento „zobáček“ krásně teče na tělo.

Svíčkování v redakčním podcastu: 54. díl Petra a Aly:

S cenovkou, která se projeví

Druhou nedílnou součástí těchto svíček je i jejich „voňavost“ – většinou dostávají vzletné a fantaskní názvy, které vás mají navnadit pro jejich koupi. U těch dražších, typicky od švédského LELO, jsou rozhodně tak provokativní názvy správně = jejich vůně jsou podmanivé, svůdné a rozhodně intenzivní.

U Swede mi ta intenzita trochu chyběla – ano voní, ale vůně je spíše nevtíravá a na podkreslení atmosféry, ale určitě se do ní nemůžete zabalit jako do kabátu a zapomenete na celičký svět. Ale můžete to být čistě subjektivní dojem, takže to je na zvážení každého – rozhodně voní a dá se s ní masírovat, ale (nejspíše díky nižší ceně) není to za mě TOPka na trhu. Ale díky ceně si najde hodně fanoušků, protože konkurenční kousky mnohdy stojí i dvojnásobek.

Klady

Zápory

Decentní balení I po rozpuštění rychleji tuhne zpět
Zobáček pro nalévání oleje Méně výrazná vůně
Ideální teplota pro masáž Při nahnutí si ožehnete obal (platí pro všechny svíčky)
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Dobrý den
já tu narazil na tu nuru masaz
a chtelů bych se zeptat ci je nejaka takova svicka k tomu
neco original jakoze japonske
dekuji

Zdravím,

Nuru je speciální hustý gel, který se používá právě pro kontaktní velmi intenzivní masáž – takže je to spíše hustší gel v nádobě než svíčka.

Spolupracujeme: