Svíčky pro erotickou masáž nejsou v ČR moc známé, a je to veliká škoda. První zkušenost jsme měli asi před 7 lety s masážní svíčkou od Fun Factory (Allume Moi), ale po té se slehla zem. Dokud se neobjevily nové kousky u jiných značek – LELO, 50 Shades i Swede. A právě tu poslední jsme dostali od Slona na novou recenzi.

Pokud celkově neznáte masážní svíčky, tak vás určitě nadchnou – na první pohled vypadají jako klasické voskové svíčky. Ale už po dotyku s „voskem“ zjistíte, že je něco jinak. Není to pevný ropný vosk, ale ztuhlý masážní olej, který se lehce rozpouští. Nejlépe při teple zapáleného knotu – díky tomu máte během pár minut decentně teplý olej, se kterým můžete svoji drahou polovičku hned krásně namasírovat.

Erotická masáž horkým olejem…

A nemusíte zůstat jen u masáže zad… i ňadra milují krouživé dotyky a péči od zahřátého oleje. Nezapomeňte na jemné kroužení po bocích a samozřejmě svou péči musíte věnovat i citlivému zadečku a klínu. Ten vaše rozmazlování bude neskutečně milovat.

Pokud se chcete inspirovat v technikách erotické masáže, doporučíme vám dvojici našich praktických návodů. V minulém roce jsme je rozšířili a aktualizovali dle tipů a rad od profesionálních erotických masérek od MataHari Salonu🙂 Rozhodně doporučujeme si je pročíst – takovou masáž si zaslouží každý – a to až do konce. Praktické návody najdete ZDE a ZDE.

Horký, ale zároveň trýznivě nepálící

Oproti BDSM svíčkám (které jsou na trápení partnera a ne rozmazlování) mají tyto masážní nižší teplotu, takže je můžete rovnou kapat na tělo a tím ještě ozvláštnit vaši novou masáž. Ještě zajímavější je kombinovat horký vosk a ledové kostky – takovým hrátkám se říká temperature play“, neboli hra s teplotou. Ještě silnější zážitek (stejně jako z klasické masáže i sexu) můžete dopřát tím, že svému protějšku zavážete oči – šátkem, šálou či rovnou maskou… zde už záleží na vašich domácích proprietách či nemravných choutkách.

Swede masážní svíčka pod drobnohledem

Zatím jsme vám představovali erotickou masáž se svíčkou, ale samotné Swede svíčce jsme se nevěnovali. Na první pohled nevypadá lacině – je sice v plastovém průhledném obalu, ale stříbřité sešikmené víčko mu dodává šmrnc.

„Konkrétně máme červenou svíčku Swede Teasing s vůní vanilky, chilli a ylang ylang. Jejím složením je: směs olejů – sojový, avokádový, jojobový a kokosový, včelí vosk, bambucké máslo, vitamín E, a nakonec vanilkový parfém.“

Nevýhodou této svíčky je (v porovnání s ostatními co jsme zkoušeli) je rychlé ztuhnutí oleje po nakapání na tělo. Ostatní se proměnily v klasický olej, který se krásně roztíral po roztouženém těle, ale Swede lehce ztuhnul a museli jsme se do něj trochu opřít – masírovat se dalo, ale trochu to zkazilo mé masérské nadšení.

Plamen svíčky, který vás může pozlobit

Druhá věc, kterou bych vytknul, není problém jen Swede svíčky, ale i všech ostatních. Pro dostatečné množství rozpuštěného oleje musíte svíčku zapálit trochu s předstihem samotných hrátek. Což by ideálně mělo ujít pozornosti masírovaného. Pokud ji zapálíte v momentě, co už pohodlně leží (ideálně s šátkem na očích), tak si musíte trochu počkat a svému protějšku se jemně pověnovat.

Jako předehra je to ideální, ale když budete nedočkaví a budete z ještě hořící svíčky odlévat olej, tak při jeho naklonění plamen svíčky lehce ožehne kraj obalu a trochu začerní i blízký olej. Takže ho trochu zašpiní a logicky se tento „šmour“ přenese i na masírovaného. Musíte s tím bohužel počítat a připravit si svíčku dostatečně brzo, nebo si rozehřát olej a zhasnout svíčku. A když vám nebude stačit, tak znovu zapálit a tak dále, dále a dále…

„Sám výrobce uvádí doporučený čas pro rozpuštění oleje jako 15-20 minut, takže je ideální s tím prostě počítat a mít svíčku připravenou před masáží. Může sloužit i jako pěkná dekorativní svíčka, která podkreslí intimní chvíle před sexem = masáž zde bude jako benefit:)“

Na druhou stranu musím ocenit, že u Swede někdo nad použitím svíčky přemýšlel a rovnou jí vetkl podlouhlý tvar s menším zúžením na jedné straně – to vám krásně ulehčí dávkování oleje, který přes tento „zobáček“ krásně teče na tělo.

S cenovkou, která se projeví

Druhou nedílnou součástí těchto svíček je i jejich „voňavost“ – většinou dostávají vzletné a fantaskní názvy, které vás mají navnadit pro jejich koupi. U těch dražších, typicky od švédského LELO, jsou rozhodně tak provokativní názvy správně = jejich vůně jsou podmanivé, svůdné a rozhodně intenzivní.

U Swede mi ta intenzita trochu chyběla – ano voní, ale vůně je spíše nevtíravá a na podkreslení atmosféry, ale určitě se do ní nemůžete zabalit jako do kabátu a zapomenete na celičký svět. Ale můžete to být čistě subjektivní dojem, takže to je na zvážení každého – rozhodně voní a dá se s ní masírovat, ale (nejspíše díky nižší ceně) není to za mě TOPka na trhu. Ale díky ceně si najde hodně fanoušků, protože konkurenční kousky mnohdy stojí i dvojnásobek.

Klady

  • Decentní balení

  • Zobáček pro nalévání oleje

  • Ideální teplota pro masáž

Zápory

  • I po rozpuštění rychleji tuhne zpět

  • Méně výrazná vůně

  • Při nahnutí si ožehnete obal (platí pro všechny svíčky)

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU