Narovinu – milujeme masáže. A to jak klasické odpočinkové, tak ty vzrušující erotické. Užili jsme si jich pár i od profesionálek (abychom přeci věděli, jak se má pořádně dělat). Techniku máme skvěle zvládnutou – však jsme ji popsali v návodech na tomto sexuálním magazínu.

Hlazení a klouzání…

Ale vždy je co nového zkoušet co se týče samotných řekněme „médií“, neboli tekuté složky mezi našimi těly, která nás spojí dohromady… Při hlazení, kroužení, mnutí, uvolňování, pronikání… orgasmech… A najít ten ideální kousek pro masáž je opravdu oříšek.

Masážních olejů jsme měli nespočet – ať už čistých, nebo smíšených, vonných, afrodiziakálních... řeknete si kousek a určitě jsme ho měli. Ale vždy jsme naráželi na horší konzistenci, menší kluznost, nepříjemně silnou či zase slabou vůni… (ano jsme nároční po tolika letech).

Část kouzla masáže je i v teplotě oleje – ta se dá přiměřeně srovnat tím, že olej promnete před nanesením na nahé tělo v rukou… ale ty musí dobře samy o sobě hřát. Nebo si olej budete předehřívat v nějaké „lampě“ tak, aby zároveň nedošlo k jeho přehřátí a zničení všeho dobrého v něm. Nebo…

Video z rozbalování:

Můžete zkusit masážní svíčku

Je to pohledově běžná svíčka s knotem, která ale po zapálení sice krásně romanticky září a voní (po santalovém dřevě – dle obalu z Tahiti), ale… to není všechno. Když ji necháte hořet třeba 10-15 minut, vosk této svíčky jakoby se rozehřál a je skvěle tekutý… Jakoby to snad ani nebyl vosk. Že by?

Ve stručnosti co obsahuje tato masážní svíčka:

  • kokosový olej,
  • sójový olej,
  • meruňkový olej,
  • olej z aloe vera,
  • bambucké máslo,
  • jojobový olej,
  • a část ztužících složek a parfém.

Ano – jak vidíte, primárně je tahle svíčka od značky KamaSutra (jinak známá právě masážními oleji) z čistých olejů. A až příměsi z běžně tekutých složek udělají jednolitou pevnou.

Takže když máme rozehřátý vosk, zhasneme svíčku a můžeme začít masírovat. Ignite svíčka má na boku jemný zobáček (aha někdo nad designem přemýšlel), kterým se olej skvěle nanáší a dávkuje.

Zjistěte kolik stojí Masážní svíčka
ZJISTIT CENU

Překvapí vás jeho příjemná textura, decentní vůně, která není zbytečně přehnaná a vyhnaná do indicky extrémních úrovní (když už je to olej pro erotickou masáž inspirovaný příběhy, návody a polohami ze světoznámé KamaSutry).

„Doporučuji zkusit teplotu nejdříve na svém těle či citlivé části těla (třeba předloktí), ať masírovaného nespálíte…“

Váhově odpovídá kalíšek 170 gramům – z toho se dá samozřejmě bez testování těžko usuzovat, jak dlouho vydrží. Z naší zkušenosti strašně záleží na množství oleje, které pro jednotlivou masáž použijete (nečekaně, že?). Ale pro střední masáž vydrží tato svíčka 10 masáží. A to není marné.

Klady

Zápory

Směs přírodních olejů Vyšší cena
Nalévací hubička
Decentní vůně
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: