Narovinu – milujeme masáže. A to jak klasické odpočinkové, tak ty vzrušující erotické. Užili jsme si jich pár i od profesionálek (abychom přeci věděli, jak se má pořádně dělat). Techniku máme skvěle zvládnutou – však jsme ji popsali v návodech na tomto sexuálním magazínu.

Ale vždy je co nového zkoušet co se týče samotných řekněme „médií“, neboli tekuté složky mezi našimi těly, která nás spojí dohromady… Při hlazení, kroužení, mnutí, uvolňování, pronikání… orgasmech… A najít ten ideální kousek pro masáž je opravdu oříšek.

Masážních olejů jsme měli nespočet – ať už čistých, nebo smíšených, vonných, afrodiziakálních... řeknete si kousek a určitě jsme ho měli. Ale vždy jsme naráželi na horší konzistenci, menší kluznost, nepříjemně silnou či zase slabou vůni… (ano jsme nároční po tolika letech).

Část kouzla masáže je i v teplotě oleje – ta se dá přiměřeně srovnat tím, že olej promnete před nanesením na nahé tělo v rukou… ale ty musí dobře samy o sobě hřát. Nebo si olej budete předehřívat v nějaké „lampě“ tak, aby zároveň nedošlo k jeho přehřátí a zničení všeho dobrého v něm. Nebo…

Můžete zkusit masážní svíčku

Je to pohledově běžná svíčka s knotem, která ale po zapálení sice krásně romanticky září a voní (po santalovém dřevě – dle obalu z Tahiti), ale… to není všechno. Když ji necháte hořet třeba 10-15 minut, vosk této svíčky jakoby se rozehřál a je skvěle tekutý… Jakoby to snad ani nebyl vosk. Že by?

Ve stručnosti co obsahuje tato masážní svíčka:

 • kokosový olej,
 • sójový olej,
 • meruňkový olej,
 • olej z aloe vera,
 • bambucké máslo,
 • jojobový olej,
 • a část ztužících složek a parfém.

Ano – jak vidíte, primárně je tahle svíčka od značky KamaSutra (jinak známá právě masážními oleji) z čistých olejů. A až příměsi z běžně tekutých složek udělají jednolitou pevnou.

Takže když máme rozehřátý vosk, zhasneme svíčku a můžeme začít masírovat. Ignite svíčka má na boku jemný zobáček (aha někdo nad designem přemýšlel), kterým se olej skvěle nanáší a dávkuje.

Překvapí vás jeho příjemná textura, decentní vůně, která není zbytečně přehnaná a vyhnaná do indicky extrémních úrovní (když už je to olej pro erotickou masáž inspirovaný příběhy, návody a polohami ze světoznámé KamaSutry).

„Doporučuji zkusit teplotu nejdříve na svém těle či citlivé části těla (třeba předloktí), ať masírovaného nespálíte…“

Váhově odpovídá kalíšek 170 gramům – z toho se dá samozřejmě bez testování těžko usuzovat, jak dlouho vydrží. Z naší zkušenosti strašně záleží na množství oleje, které pro jednotlivou masáž použijete (nečekaně, že?). Ale pro střední masáž vydrží tato svíčka 10 masáží. A to není marné.

Klady

 •  

  Směs přírodních olejů

 •  

  Nalévací hubička

 •  

  Decentní vůně

Zápory

 •  

  Vyšší cena

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU