Pokud milujete romantické večery při svíčkách a erotické masáže, tak mám pro vás jeden tip. Je jím masážní svíčka Allume moi od Fun Factory. Jedná se o menší svíčku, která po zapálení knotu velmi příjemně voní. To však není její pravý účel.

Nejdůležitější je, že po zapálení se postupně rozehřívá masážní olej, který ve ztužené formě tvoří „vosk“ svíčky. Stačí tedy v potemnělé místnosti zapálit svíčku, navodit tak příjemnou a intimní atmosféru, a po rozehřátí části svíčky můžete posunout vaše společné chvíle na novou úroveň – erotickou masáž.

Video s masážní svíčkou – část 1

Allume moi se dodává v papírové krabičce, která je (jak bývá u Fun Factory výrobků zvykem) sama o sobě krásná, takže bych se nebál v případě dárku nepoužívat žádný balicí papír a dát ji obdarované osobě tak jak je.

Zjistěte kolik stojí masážní svíčka Allume Moi
ZJISTIT CENU

Celkový objem svíčky je 100 ml a skládá se z těch nejkvalitnějších olejů, které se dají získat – jojobový, avokádový, sezamový, mandlový, olivový a palmový olej. Nechybí zde také olej z grepových semínek a také mangové máslo s přidaným vitamínem E.

Věřím, že po tomhle výčtu olejů se vám zamotala hlava, ale nebojte se – stručně řečeno je svíčka Allume moi skrz naskrz nasáklá kvalitou a vůněmi.

Video s erotickou masážní svíčkou – část 2

Svíčka se prodává v třech „příchutích“: vanilka, orchidej a afrodiziakální. Zkoušeli jsme s partnerkou všechny. Vanilka nemá čím překvapit – příjemná jemná vůně, kterou známe snad všichni.

Orchidej dokáže navodit velmi zvláštní atmosféru, která se dá přirovnat pouze lenošení v zahradě květin.

Afrodiziakální vůně je však něco jiného. Poměrně silná a dráždivá vůně, která v sobě míchá smyslnost a dravost.

Každá ze svíček je vhodná na jiné zážitky a chvíle, takže volte dobře.

Masáže pomocí svíčky i v redakčním podcastu: 54. díl Petra a Aly:

Nebojte se, že rozehřátým olejem ze zapálené svíčky se můžete popálit. Olejíček můžete sice nechat stékat přímo od knotu na kůži vaší partnerky, ale ona pocítí pouze příjemné teplo, které jí bude kapat na roztoužené tělo. Masážní olej se velmi lehce roztírá a dobře se s ním masíruje.

Ani jednou se mi nestalo, že by olej zanechal mastný film – po masáži se lehce vstřebá do pokožky, která je o to vláčnější a ochotnější přijímat vaše dotyky a polibky.

Vaše partnerka si jistě užije jak první kapky masážního oleje, tak následné vaše masírování.

Fotky:

Pamatujte však, že erotická masáž se nemusí zaměřovat pouze na erotogenní místa, ale spíše navnadit k následujícím hrátkám. K pokračování těchto chvil vám můžu doporučit některý z našich článků o erotické masáži. Pomalá a důkladná masáž bude mnohem zajímavější, než hupnout rovnou na „to“.

Klady

Zápory

Příjemné vůně Nenalezl jsem
Kvalitní masážní olej
Skvěle se roztírá po těle
Ideální vstřebávání pro masáž
Lehce se rozpouští při plamenu
Bohužel tato svíčka je vyprodaná, můžete zkusit ale jiné:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 2 názory

A dívala jste se na naše články o erotických masážích: https://www.lascivni.cz/navody/eroticka-masaz-muze-jak-ho-znicit/ a https://www.lascivni.cz/navody/jak-ji-namasirovat-eroticka-masaz-zeny/? určitě máme v plánu je rozšiřovat, protože já jsem vyškolený masér, takže je určitě co zlepšovat:) Ke kokosáku – ten je fantasticky unverziální – i na zuby je skvělý – ale primárně ho mám na masáže, protože příjemně voní a tak rychle se nevstřebává.

mám otázku, jak správně masírovat, jake pohyby rukou apod, chci pritelovi doprat to nejlepši, práve ze masirovani je u me problem. docela mě překvapil na internetu v sekcích sex a vztahy a podobné srandy ten kokosový olej vázně je dobrý na masaže, ja sama ho pouzivam jen na oblicej a vlasy 🙂

Spolupracujeme: