I ženy si po těžkém dni v práci zaslouží masáž. A i ženy se rády nechají překvapit erotickou masáží. Vždyť co víc uvolní tělo a vyplaví ven všechen stres běžného života?

Snad jen samotný sex, jehož předehrou se může stát právě erotická masáž, která však nemusí být určená pouze pro ženy. Ženám je však určen tento příspěvek a vždyť ženy je třeba si hýčkat, takže jak na to?

Jak dělat ženě erotickou masáž?

Zezadu

 1. Partnerku si svlékneme a položíme na břicho.
 2. Na své dlaně si aplikujeme masážní olejíček (vynikající je také v každé domácnosti dostupný olivový olej) a začneme pomalu dlaněmi přejíždět po těle partnerky, a sice od jejího krku až k zadečku a zpět. Několikrát opakujeme.
 3. Dlaněmi pak začneme kroužit také na zadečku, kdy „nenápadně“ zajedeme čas od času i do klína. Pamatujte – hlavně „nenápadně“!
 4. Jemným kroužením se od zadečku dostáváme až ke krční páteři. Výhodné je se pomalu, ale jistě vlastním tělem přibližovat tělu partnerky…
 5. Tzv. hmat „žehlička“ uvolní všechny zábrany, a to ač se nejedná o dotyk genitálií. Je to totiž hotová slast na páteř, postačí ruce zatnout v pěst s volným palcem, kterým právě projíždíme kolem páteře a uvolňujeme tak vzpřimovače trupu.
 6. Kdyby ani tohle nestačilo, začneme mnout zadeček, anebo si partnerku otočíme…

Zepředu

 1. Naolejované dlaně putují od krku kolem ňader (zatím ne však přes ně). Dále na bříško, kolem klína a zakončíme to u špiček nohou. Několikrát opakujeme, vždyť už jen tohle je elektrizující…
 2. Teď si pánové, teprve začnete hrát, začnete totiž dlaněmi kroužit kolem ňader… S každým kroužením se blížíte více a více k samotným bradavkám… Jemně je mnete mezi palci a ukazováčky… Zde se zdržte klidně déle, ocení to obě strany.
 3. Pokračujte přes boky k samotnému klínu, lehce rozevřete partnerce nohy a několikrát přejíždějte z bříška na stehna, jen těsně kolem klína…
 4. I přes zprvu „nevinnou masáž“, právě přichází na řadu zlatý hřeb večera, a to pro obě strany. Prsty zajíždějte na stydkou kost, kde budete chvíli kroužit, a poté masírovat vnější stěny, lehce je mezi prsty mnout, dokud se partnerka nezblázní. Tedy dokud se nezačne slastí a dalším chtíčem prohýbat a příst jako kočka…
 5. Pak přichází ten správný impuls pro masáž poštěváčku, nezapomeňte ale, že každý poštěváček je jinak citlivý, příliš hrubé zacházení není povoleno!
 6. Erotická masáž pro ženy se transformuje na sex. Stačí proniknout do partnerky nejdříve jedním prstem, později i více, dokud se nám plně neodevzdá…

Co používáme k masáži?

Čistý olej je vždy výhodou a v podstatě i nutností. My máme oblíbený čistý pannenský kokosový olej. Krásně voní a dobře se roztírá. Ale pro delší masáž jsou vhodné přímo erotické masážní oleje – dobré zkušenosti máme s masážními svíčkami od LELO (hlavně Černý pepř a jablko) a Kamasutra (konkrétně Oil of Love Strawberry Dreams). Máte i vy nějaké oblíbené oleje na intimní erotickou masáž?

Ukázka masáže intimních partií

Jak se vám líbil náš několika krokový návod na erotickou masáž intimních partií vaší partnerky? Líbil? A že byste chtěli takhle také namasírovat? Návod pro sexuální masáž partnera máme pro vás také. A s návody rozhodně nekončíme.

Tipy pro konkrétní masážní svíčky

Klady

Zápory

Velmi intimní masáž Některé typy se lehce připalují
Prohřeje masírovaného
Otestuje citlivost na něžné teplo
Vždy zajistí krásně kluzký olej
Rychlé zhasnutí díky víčkům
Svůdné až afrodiziakální vůně
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop51.cz Růžovýslon.cz Flagranti.cz Sexshop.cz
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 6 názorů

Masáž, kterou nemůže odmítnout – svíčky, klid doma, olej a já. Mám vyzkoušené, že se nemůže moc bránit, když už si lehce, tak se tak rozvolní, že jen přede jako kotě. A pak je hezky vláčná a natěšená na mě – díky!

Děkujeme za vaši zkušenost – souhlas, erotická masáž je fantastická předehra = nejen pro ženu, ale i muže (a je jedno, kdo masíruje či je masírovaný).

Nemáte prosím nějaký nápad na masážní olej, který je možné použít dovnitř ženy? tedy jako lubrikant? Nebo aby prostě uvnitř nic nenapáchal, aby bylo možné při masáží přejít k intimní masáži… Děkuji

Zdravíme, paradoxně olej nedoporučíme, není tolik olejů, které by byly i chutné/jedlé = doporučíme spíše Goliate masážní krém/olej (strukturou je za nás spíše krémem, ale prodejce ho označuje jako krém) – jeho recenze je dost čerstvá a skladem teď aktuálně je: https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/goliate-jedly-masazni-lubrikacni-olej-recenze/.

Budeme rádi i za vaši zkušenost. 🙂 Ač když vidíme kalendář, očekáváme ji spíše až po Valentýnu, kdy se k masáži dostanete? :))

Každopádně děkujeme za dotaz.

jj souhlasím, také jsem párkrát vyzkoušel s přítelkyní erotickou masáž, fakt super. jen je na to potřeba trochu více času 🙂

Zdravím,

děkujeme za váš příspěvek… a ano, chce to více času – ale na všechny příjemné věci byste si měli vyhradit víc času 🙂

WOW super – partner mi odkaz na tuhle masáž poslal včera do práce a neskutečně jsem se na večer těšila… a však taky stál za to…

To začíná jak recept z kuchařky… 🙂 Nejspíš na štědrovečerního kapra.

Návod je fajn.
Také si občas s partnerkou dopřáváme podobnou masáž 🙂

Spolupracujeme: