Každý jistě miluje masáž zad, či celého těla od vašeho partnera. Všichni milujeme, když o nás pečuje ten druhý a my si jen užíváme ty skvělé pocity. Samozřejmě pokud se klasická masáž zad „zvrhne“ do něčeho vzrušujícího, tak se nikdy nebráníme.

Olej a sex = jde to dohromady!

A také většina lidí také ví, že pro intenzivnější prožitek je lepší používat masážní olej. Vždyť stačí svému partnerovi namasírovat záda masážním olejem a on hned vrní blahem.

Proč nezkusit použít tento masážní olej ve „větší míře“?

Koho by nelákalo zkusit si sex se svým partnerem a přitom být oba od hlavy až k patě naolejovaní? Zkuste si představit, jaké pocity by vyvolalo pouhé pohlazení, nebo tření mezi vašimi těly? Každý dotyk, každý polibek získá na intenzitě právě díky oleji.

Zažili jsme to také…

Vše bude fantasticky propojené a ucítíte i jemné políbení, dech na krku i špičky prstů hledající vaše citlivá místa. Jestli hledáte něco na oživení vašich hrátek, tak tohle by měla být jedna z prvních voleb. A to svědomitě tvrdí celá naše redakce, která si hrátky s olejem pořádně užila (bohužel ne společně, tak velkou místnost odolnou oleji jsme nenašli O:).

Ušetřete za náročné praní…

TIP: Pro tyto hrátky je lepší si vaši postel vystlat folií z latexu, nebo jiného materiálu, protože povlečení „zašpiněné“ od oleje nebude nejlepší volba. Při použití nějaké podkladové fólie zůstanete s partnerem déle naolejovaní, jelikož se olej z vašeho těla nebude moct otřít do případného povlečení.

Jaký olej vlastně pro sex vybrat?

Samozřejmě je dobré vybrat společně s partnerem kvalitní olej, který bude splňovat vaše požadavky na vůni, či případnou chuť. Ideálním olejem pro tyto hrátky jsou čistě přírodní oleje – jsou sice dražší, ale mají fantastickou kluznost, příjemnou vůni a po sexování se budete cítit jako znovuzrození. Takže na oleji se nevyplatí šetřit. Pár tipů jsme pro vás připravili v odkazu níže, kde můžete jednotlivé druhy i rovnou koupit.