Každý jistě miluje masáž zad, či celého těla od vašeho partnera. Všichni milujeme, když o nás pečuje ten druhý a my si jen užíváme ty skvělé pocity. Samozřejmě pokud se klasická masáž zad „zvrhne“ do něčeho vzrušujícího, tak se nikdy nebráníme.

Olej a sex = jde to dohromady!

A také většina lidí také ví, že pro intenzivnější prožitek je lepší používat masážní olej. Vždyť stačí svému partnerovi namasírovat záda masážním olejem a on hned vrní blahem.

Proč nezkusit použít tento masážní olej ve „větší míře“?

Koho by nelákalo zkusit si sex se svým partnerem a přitom být oba od hlavy až k patě naolejovaní? Zkuste si představit, jaké pocity by vyvolalo pouhé pohlazení, nebo tření mezi vašimi těly? Každý dotyk, každý polibek získá na intenzitě právě díky oleji.

Podívejte se na nejkvalitnější masážní oleje
ZJISTIT CENU

Zažili jsme to také…

Vše bude fantasticky propojené a ucítíte i jemné políbení, dech na krku i špičky prstů hledající vaše citlivá místa. Jestli hledáte něco na oživení vašich hrátek, tak tohle by měla být jedna z prvních voleb. A to svědomitě tvrdí celá naše redakce, která si hrátky s olejem pořádně užila (bohužel ne společně, tak velkou místnost odolnou oleji jsme nenašli O:).

Ušetřete za náročné praní…

TIP: Pro tyto hrátky je lepší si vaši postel vystlat folií z latexu, nebo jiného materiálu, protože povlečení „zašpiněné“ od oleje nebude nejlepší volba. Při použití nějaké podkladové fólie zůstanete s partnerem déle naolejovaní, jelikož se olej z vašeho těla nebude moct otřít do případného povlečení.

Jaký olej vlastně pro sex vybrat?

Samozřejmě je dobré vybrat společně s partnerem kvalitní olej, který bude splňovat vaše požadavky na vůni, či případnou chuť. Ideálním olejem pro tyto hrátky jsou čistě přírodní oleje – jsou sice dražší, ale mají fantastickou kluznost, příjemnou vůni a po sexování se budete cítit jako znovuzrození. Takže na oleji se nevyplatí šetřit. Pár tipů jsme pro vás připravili v odkazu níže, kde můžete jednotlivé druhy i rovnou koupit.

Klady

Zápory

Neskutečná šíře vůní Náročnější vyprání z povlečení :))
Smyslný partnerský zážitek
Zvláčňující každou pokožku
Umožňující klouzání těla po těle
Nebudete chtít přestat
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 5 názorů

Olejová masáž, body-to-body je fantazie – pro oba. Vizuálně ženské tělo, naolejované, křivky sem a tam, to je krása, kdo by odolal. Nemusí to být ani profi masáž, už jen ten sexy vizuál, klouzání po sobě navzájem, to tření, více není potřeba na předehru. Nebo dohru, kdy mě neudělá už ani jinak O:)

Souhlas, olej, zrcadlo a tělo na tělo je fantastické, můžu potvrdit z vlastní zkušenosti. :))

Hezký den – také nás to zajímalo, tak jsme to zkusili:)))

V základu – potřebujete nějaký příjemný olej (my jsme si oblíbili kokosový, ale třeba masírovací shunga či afrodishia jsou skvělé), poté ještě latextové/lackové prostěradlo, aby vás posléze partnera nezabila za naolejovaný celý byt/postel.

Začít můžete jemnou olejovou masáží, buď jeden druhého, nebo navzájem – pak při samotném sexu musíte dost přemýšlet na začátku o pohybech, protože na naolejovaném prostěradle vše klouže, takže nemáte běžnou oporu pro klasické polohy…

V podstatě je velmi erotizující/vzrušující zážitek „jen“ po sobě klouzet nahými těly. Tření je hodně zajímavé. Ještě vám doporučím si takhle hrát ve vytopeném pokoji, protože celí naolejovaní rychleji prochladnete (podobně jako celí mokří například ze sprchy).

Dobrý den, jen by mě zajímalo, jaké to skutečně je, mít sex a být při tom s partnerkou úplně naolejovaní.

Je to luxusni 😉

Děkujeme! Plně souhlasíme, je to skvělý zážitek. Jak u profesionálek, tak i doma…

taky doporučuji , přítel byl nejdřív proti ale potom nelitoval … vzájemné doteky a roztírání oleje je tolik vzrušující . Používáme tělový olej od NIVEI , po společné sprše dokonale i nadále dokonale hydratuje pokožku .. vyhýbáme se ložnici a držíme se v koupelně či na laminu , kde se olej snadno odstraný , jen pozor na uklouznutí 😀 a vzhůru do oleje ..

Můžu jedině doporučit. Dokonce i muž pak získá pocit, že jeho celé tělo je jeden velký pohlavní orgán, a dokáže si užívat doteky úplně kdekoliv po těle. K provozování téhle praktiky lze využít i lino na podlaze nebo dostatečně velkou vanu. A nobojte se, že to bude studit. Po prvním dotyku partnerova těla Vám bude horko ažaž. My používáme klasický (jedlý) olivový olej. A i po následném vykoupání zůstane navíc tělo krásně vláčné, což zas ocení především žena.

Spolupracujeme: