Vím, že vám mužům postačí pouhé tření penisu, orální sex nebo oboje dohromady a vše nejlépe za minutu hotovo, proč ale nezažít delší slast? Vždyť vždy je největším vzrušením právě okamžik „před“. A občas i nějaké ty ženské drahoty

Stejně jako u erotických masáží pro ženy, i u mužů lze použít hračky. Proč byste to ale dělaly, když máte tak šikovné ruce? Jedinou pomůckou je kvalitní, klouzavý masážní olej, popřípadě olivový olej z kuchyně nebo kokosový olej.

Výhodné je také opatřit prostěradlo na posteli PVC materiálem (ten oceníte i při sexu, při kterém jste oba naolejovaní a svá těla otíráte o sebe jak hadi při svém předpářecím tanci), abyste si nezaprasili mastným olejem postel.

Jak na pánskou erotickou masáž?

Erotická masáž pro muže není o tolik rozdílná oproti té pro ženy, dokonce ani citlivé body nejsou poznatelné výhradně podle pohlaví. Každá osoba má své citlivé body totiž někde jinde, byť genitálie jsou citlivé u všeho pohlaví i živočišného druhu. Připravili jsme pro vás podrobný návod, který jsme založili na svých zkušenostech s masírováním:)

Tento článek jsme 25. 2. 2016 doplnili o praktické rady a metody od zkušených masérek z erotického salonu MataHari – Děkujeme vám za pomoc.

Salon MataHari - erotické masáže

Než ovšem začnete, připravte si „místo činu“ na tento zážitek. Především si vypněte telefony, pusťte dlouhý track podkladové relaxační hudby, zapalte svíčky a ideálně i lehce zatemněte okna, ať je celková atmosféra příjemně intimní.

Zezadu

  1. Partner se nahý položí břichem na postel. Vy si sedněte na partnera obkročmo a to tak, že máte jeho stehno mezi svými nohami anebo pokud je Vám to příjemnější, zasednete pod partnerův zadeček. I když začínáte masáží zad, už nyní by měla být lehce erotická. Doporučujeme rozehřát masážní olej, což můžete udělat jednoduše tak, že ho přelejete z originální lahvičky do skleněné a tu pak ponoříte do horké lázně. Stačí pár minut a olej hezky zteplá. Při aplikování na tělo je třeba nalévat oleje skrze své ruce, abychom partnera nepopálili – tedy naléváte skrze své prsty anebo do dlaně a pak teprve rozetírejte po partnerových zádech. Příjemná je oblast beder, přímo nad zadečkem, kde jsou nejcitlivější vnitřní orgány na teplotu, tehdy se partnerovi dostane horkost až do morku kostí.
  2. Naolejovanými dlaněmi začneme s masáží u krku, dále podél páteře, a to až na zadeček. Po bocích se vracíme pomalu zase zpět a vše několikrát loudavými kroky opakujeme. V tuto chvíli je partner již lehce uvolněný a napjatě čeká, co se bude dít. Jelikož má již naolejovaná záda, můžete se po něm lehce a velmi pomalu sklouznout. Klidně na sebe nalejte trochu oleje také, ideálně tak, aby vše partner mohl sledovat v zrcadle. Rozetírejte olej pomalu po svých prsech a pak jimi přejeďte po jeho zádech. Zastavte se na moment obličejem u jeho a olízněte mu ušní lalůček či zašeptejte sladká slůvka do ucha. Opakujte ještě dvakrát, ale zase tak, aby zůstal v maximálním napětí, ale vydržel.
  3. Nyní přišel na řadu samotný zadeček. Odsedněte si od partnera tak, aby jste byla po jeho boku a on na vás dosáhl rukou. Klidně ho vyzvěte ať vás hladí na zadečku a vy se zatím věnujte vnitřní straně jeho stehen. To je velmi citlivé místo, vzrušivé, ale zároveň i lechtivé, tak se nebojte dle jeho reakce i trochu přitlačit. Roztáhněte mu stehna mírně od sebe a věnujte se i jeho hrázi. Pak lehce nadzvedněte partnerovu pánev a to tak, abyste dosáhla na jeho přirození. Lehce se dotýkejte, ale zase nic neuspěchejte. Když bude příliš vzrušený, okamžitě se vraťte k masáži zad a rukou.
  4. Od zadečku pak putujeme nahoru ke krční páteři a zpět podél boků. Znovu několikrát opakujeme. Zvlášť příjemná je masáž dlaní a chodidel. Zkuste je jemně promasírovat horkým olejem a pak už zavelte k otočce.

Zepředu

Ženy by měly být provokatérky a měly by muže také umět lišácky svádět. Aby se dala atmosféra doslova krájet, a aby bylo erotické jiskření citelné i ve vašem klíně, zkuste k dlaním přidat při této masáži i své tělo. Laskejte partnera svými prsy, dotýkejte se jimi partnerova těla, možná erotickou masáž zepředu ani nedokončíte…

  1. Partner již je jistě v pozoru, zmíněnými prsy tomu nasaďte korunu, anebo použijte zase své dlaně, kterými budete partnerovi hnětat bradavky. Půjdete dále ke krku, zpět dolů přes bříško ke klínu a zase zpět (nebojte se, s prsy to lze aplikovat také). Několikrát opakujeme.
  2. V „destinaci“ klína rozevřeme partnerovi stehna a kroužíme kolem bříška, stydké kosti a zpět. Penis a varlata jsou stále tabu! Několikrát opakujeme a necháme papiňák syčet…
  3. To až teď přichází na řadu mužská chlouba, kterou nelze opomenout. Naolejovanými prsty jej tedy vezmeme do rukou a pomaloučku přejíždíme prsty od šourku přes kořen, tělo penisu, a dále až k žaludu… Samozřejmě si dámy zase dejte na čas…
  4. Varlata jsou kapitolou sama pro sebe. Jsou citlivá, vyžadují tedy královskou péči šetrnými prsty…
  5. Možná je už po všem, možná ne, každopádně tento bod zachycuje možnost, že se vás partner pravděpodobně zmocní, pokud již neexplodoval pod vašimi prsty…

Doporučení na závěr

„Naučte se navzájem intimně masírovat aneb Párová masáž Salonu MataHari.