Vím, že vám mužům postačí pouhé tření penisu, orální sex nebo oboje dohromady a vše nejlépe za minutu hotovo, proč ale nezažít delší slast? Vždyť vždy je největším vzrušením právě okamžik „před“. A občas i nějaké ty ženské drahoty

Většina mužů si hýčkání a masírování užije daleko více od své přítelkyně než od neznámé masérky někde v relaxačním centru. A jaký je důvod? Přece velice jednoduchý! Při masáži, kdy jsou pánové tvorstva skoro nazí se přirozeně skoro vždy vzruší a proto se bojí, že by se v masážních a relaxačních salonech ztrapnili a právě to jim zabraňuje se úplně uvolnit.

Masáže nemusí být vždy erotické – ale také můžou

Masírování těla partnera jistě patří do oblíbených kratochvíl každého z nás. Jenže někomu může přijít „fádní“ masírování zad, tak proč nevyzkoušet něco nového? Některé národy mají dokonce speciální techniky, kterémi dělaly dobře svým mužům, či ženám. A rozhodně nešlo jen o masírování intimních partií, ale i jiných částí těla. Inspiraci můžete najít níže.

Indiánská varianta masáže – tipy

Ženy indiánských kmenů považují masáže hlavy za jeden z nejlepších prostředků utišení bolesti šíje a ramen. Právě tyto dvě části trápí především muže, kteří celé dny vysedávají před obrazovkami počítačů. Na hlavě najdeme mnoho nervových zakončení, které když začneme hýčkat, přinášíme úlevu celému krku a šíji.

Pokud chcete vidět, jak je vašemu partnerovi masáž příjemná, položte si jeho hlavu do klína. Nejdříve masírujte místo mezi obočím, potom své ruce přesuňte k uším, kde podle čínské medicíny leží přes 300 akupunkturních bodů! Závěrem masáže mu přitiskněte všechny prsty jedné ruky na korunu hlavy a pomalu ji rozevírejte do stran, až se dostanete ke krku. Mnoho mužů má při takovémto hlazení i erekci.

Severská varianta masáže – rady

Ve finských a ruských saunách již po staletí provádí tradiční šlehání kůže větvičkami z bříz, které dokážou úžasně rozproudit krevní oběh a z těla napomáhají vyplavovat nebezpečné toxiny. Abyste toto „láskyplné naplácání“ mohla dopřát i svému miláčkovi, nemusíte se zrovna vypravovat do lesa na hledání čerstvých březových větviček. Jako náhrada vám může posloužit horký ručník.

Ručník namočte do hodně teplé vody, poté jej vyždímejte a asi na 30 vteřin jej dejte do mikrovlnné trouby. Potom poproste svého miláčka, ať se svlékne a otočí se k vám zády, už jen to, že nebude tušit, kde ho ručníkem počastujete je pro muže velice vzrušující. Ručník zatočíme do spirály a opravdu jemně svého partnera pošlehejte po zádech, nohou, hýždích a rukou. Poté ho můžete poprosit, aby i on ozdravně naplácal vám.

Podívejte se na nejkvalitnější masážní oleje
ZJISTIT CENU

Thajci vědí co dělají…

Mistři thajských masáží tvrdí, že pokud jsou hněteny svaly hrudníku, zamilování si to užijí více než masáže zad. Láska takto totiž proudí z našich prstů přímo k srdci. Jemná masáž na hrudníku dokáže rozproudit krevní oběh a navíc skvěle posílí imunitní systém.

Partnerovi nejdříve na prsou rozmažte (nejlépe) jedlý masážní olej, na jednu stranu hrudníku následně přiložte své ruce, vaše prsty by měly směřovat nahoru a krouživými a pomalými pohyby se propracujte až ke klíční kosti. To samé zopakujte i na druhé straně hrudníku a poté zkuste jazykem obkroužit bradavky. Potom ještě namasírujte drahému ramena, zkuste střídavý tlak prstů a dlaní a poté samozřejmě navrhněte výměnu.

Zejména národy jižních zemí si v relaxačních a masážních centrech nechávají masírovat oblasti kyčelních kloubů a třísel. Možná vám to zní značně neobvykle, ale promasírovaní těchto míst je velice příjemné a uvolňující. Především pokud celý den strávíte sezením, svaly okolo kyčlí vám tuhnou a to následně způsobuje bolest kloubů. V tříslech najdeme lymfatické uzliny, jejich masírování napomáhá k odplavování škodlivých toxinů.

Tantrická masáž dokáže uvolnit

Pěknou alternativou ke klasické masáži muže být tajemná Tantra.

Svému partnerovi přiložte na vrcholek stehna obě své ruce, krouživými pohyby ve směru hodinových ručiček zkuste klouby jemně prohřát. Poté, co začněte pociťovat, že svaly vašeho miláčka jsou uvolněné, jemně přitlačte. Následně své prsty přesuňte k citlivé oblasti třísel a i je jemnými pohyby promasírujte směrem nahoru. Další masírování je již pouze na vaší fantazii a chuti.

Vyzkoušené masážní oleje

Několik masážní olejů, které se nám osvědčily při masírování. Vybrali jsme zpravidla větší značky, které jsou na trhu déle a dá se jejim produktům věřit – co se týče kvalitního složení (čisté přírodní oleje) a také jejich svádivé vůni.

Podívejte se na nejkvalitnější masážní oleje
ZJISTIT CENU

Ta je při masírování také důležitá – v tom excelují hlavně Shunga oleje, které vás dostanou svojí podmanivou a snad až afrodiziakální vůní dálného Orientu. Konkrétně tyto patří asi k nejprodávanějším druhům na světě a i my v redakci je máme v oblibě. Ale samozřejmě investicí do jiné značky z našeho výběru také neuděláte chybu.

Kvalitní erotické oleje

Můžete si pomoci hračkami…

Stejně jako u erotických masáží pro ženy, i u mužů lze použít hračky. Proč byste to ale dělaly, když máte tak šikovné ruce? Jedinou pomůckou je kvalitní, klouzavý masážní olej, popřípadě olivový olej z kuchyně nebo kokosový olej.

Výhodné je také opatřit prostěradlo na posteli PVC materiálem (ten oceníte i při sexu, při kterém jste oba naolejovaní a svá těla otíráte o sebe jak hadi při svém předpářecím tanci), abyste si nezaprasili mastným olejem postel.

Jak na pánskou erotickou masáž?

Erotická masáž pro muže není o tolik rozdílná oproti té pro ženy, dokonce ani citlivé body nejsou poznatelné výhradně podle pohlaví. Každá osoba má své citlivé body totiž někde jinde, byť genitálie jsou citlivé u všeho pohlaví i živočišného druhu. Připravili jsme pro vás podrobný návod, který jsme založili na svých zkušenostech s masírováním:)

Tento článek jsme 25. 2. 2016 doplnili o praktické rady a metody od zkušených masérek z erotického salonu MataHari – Děkujeme vám za pomoc.

Salon MataHari - erotické masáže

Než ovšem začnete, připravte si „místo činu“ na tento zážitek. Především si vypněte telefony, pusťte dlouhý track podkladové relaxační hudby, zapalte svíčky a ideálně i lehce zatemněte okna, ať je celková atmosféra příjemně intimní.

Podívejte se na nejkvalitnější masážní oleje
ZJISTIT CENU

Zezadu

  1. Partner se nahý položí břichem na postel. Vy si sedněte na partnera obkročmo a to tak, že máte jeho stehno mezi svými nohami anebo pokud je Vám to příjemnější, zasednete pod partnerův zadeček. I když začínáte masáží zad, už nyní by měla být lehce erotická. Doporučujeme rozehřát masážní olej, což můžete udělat jednoduše tak, že ho přelejete z originální lahvičky do skleněné a tu pak ponoříte do horké lázně. Stačí pár minut a olej hezky zteplá. Při aplikování na tělo je třeba nalévat oleje skrze své ruce, abychom partnera nepopálili – tedy naléváte skrze své prsty anebo do dlaně a pak teprve rozetírejte po partnerových zádech. Příjemná je oblast beder, přímo nad zadečkem, kde jsou nejcitlivější vnitřní orgány na teplotu, tehdy se partnerovi dostane horkost až do morku kostí.
  2. Naolejovanými dlaněmi začneme s masáží u krku, dále podél páteře, a to až na zadeček. Po bocích se vracíme pomalu zase zpět a vše několikrát loudavými kroky opakujeme. V tuto chvíli je partner již lehce uvolněný a napjatě čeká, co se bude dít. Jelikož má již naolejovaná záda, můžete se po něm lehce a velmi pomalu sklouznout. Klidně na sebe nalejte trochu oleje také, ideálně tak, aby vše partner mohl sledovat v zrcadle. Rozetírejte olej pomalu po svých prsech a pak jimi přejeďte po jeho zádech. Zastavte se na moment obličejem u jeho a olízněte mu ušní lalůček či zašeptejte sladká slůvka do ucha. Opakujte ještě dvakrát, ale zase tak, aby zůstal v maximálním napětí, ale vydržel.
  3. Nyní přišel na řadu samotný zadeček. Odsedněte si od partnera tak, aby jste byla po jeho boku a on na vás dosáhl rukou. Klidně ho vyzvěte ať vás hladí na zadečku a vy se zatím věnujte vnitřní straně jeho stehen. To je velmi citlivé místo, vzrušivé, ale zároveň i lechtivé, tak se nebojte dle jeho reakce i trochu přitlačit. Roztáhněte mu stehna mírně od sebe a věnujte se i jeho hrázi. Pak lehce nadzvedněte partnerovu pánev a to tak, abyste dosáhla na jeho přirození. Lehce se dotýkejte, ale zase nic neuspěchejte. Když bude příliš vzrušený, okamžitě se vraťte k masáži zad a rukou.
  4. Od zadečku pak putujeme nahoru ke krční páteři a zpět podél boků. Znovu několikrát opakujeme. Zvlášť příjemná je masáž dlaní a chodidel. Zkuste je jemně promasírovat horkým olejem a pak už zavelte k otočce.

Zepředu

Ženy by měly být provokatérky a měly by muže také umět lišácky svádět. Aby se dala atmosféra doslova krájet, a aby bylo erotické jiskření citelné i ve vašem klíně, zkuste k dlaním přidat při této masáži i své tělo. Laskejte partnera svými prsy, dotýkejte se jimi partnerova těla, možná erotickou masáž zepředu ani nedokončíte…

  1. Partner již je jistě v pozoru, zmíněnými prsy tomu nasaďte korunu, anebo použijte zase své dlaně, kterými budete partnerovi hnětat bradavky. Půjdete dále ke krku, zpět dolů přes bříško ke klínu a zase zpět (nebojte se, s prsy to lze aplikovat také). Několikrát opakujeme.
  2. V „destinaci“ klína rozevřeme partnerovi stehna a kroužíme kolem bříška, stydké kosti a zpět. Penis a varlata jsou stále tabu! Několikrát opakujeme a necháme papiňák syčet…
  3. To až teď přichází na řadu mužská chlouba, kterou nelze opomenout. Naolejovanými prsty jej tedy vezmeme do rukou a pomaloučku přejíždíme prsty od šourku přes kořen, tělo penisu, a dále až k žaludu… Samozřejmě si dámy zase dejte na čas…
  4. Varlata jsou kapitolou sama pro sebe. Jsou citlivá, vyžadují tedy královskou péči šetrnými prsty…
  5. Možná je už po všem, možná ne, každopádně tento bod zachycuje možnost, že se vás partner pravděpodobně zmocní, pokud již neexplodoval pod vašimi prsty…

Doporučení na závěr

„Naučte se navzájem intimně masírovat aneb Párová masáž Salonu MataHari.

Klady

Zápory

Neskutečná šíře vůní Náročnější vyprání z povlečení :))
Smyslný partnerský zážitek
Zvláčňující každou pokožku
Umožňující klouzání těla po těle
Nebudete chtít přestat
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 6 názorů

Jednou jsem byl na erotický masáži u swet-masage. Musím říct že to bylo moc příjemné. Začalo se masáží chodidel, rukou až se člověk těší až pomalu začne rukama projíždět po penisu. V tem momentě začne pulzovat a nevíte se dočkat vyvrcholení. Rozhodně doporučuji.

Děkujeme za zpětnou vazbu a novou zkušenost 🙂 Takových salonů je rozhodně více, hlavně my jsme chtěli poradit jak si užít erotickou masáž v klidu domova se svým protějškem.

S tou první větou bych nesouhlasila, někteří jsou až velci labužníci – jako třeba můj přítel – ne vždy by chtěl nějakou obyčejnou masáž, musím vymýšlet skoro pořád, ale zato po jejím ukončení to milování za to stojí. 🙂

Zdravím,

děkujeme za názor.

A ano, máte pravdu, někteří muži jsou labužníci (a přiznejme si, sex s nimi je vážně parádní), ale většině mužů stačí klasika – když se udělají a nic kolem nepotřebují 🙂

Takže buďte ráda za svého labužníka (což asi jste 🙂 ) a my – holky z redakce – doufáme, že podobných mužů bude přibývat 🙂

To vypadá na příjemnou masáž. Má hodně tantrických prvků a to je důležitý! Dělám masérku už 2 roky a podobný začátečnický návody na erotický masáže jsem četla ze začátku pořád a postupně jsem se propracovala k těm pokročilejším. Nakonec to není tak snadné, jak si většina lidí může myslet 🙂

Děkujeme za názor 🙂 rozhodně to není snadné, každá masáž by se měla upravovat na míru masírovanému…

Doporučil bych vám Loveo, ale ještě není v prodeji, takže další v pořadí, co máme vyzkoušené a je ze silikonu (a s menší hlavicí) je LELO Smart Wand – ideálně střední velikost:

Cena je aktuálně 2399 Kč – kupovali jsme ji zde: https://www.lascivni.cz/lelo-smart-wand/

Má jedinou „nevýhodu“ – na silikonovou hlavici se nedají použít silikonové lubrikační gely – my používáme jedině vodní, takže nás se to netýká, ale někomu by to mohlo vadit. Výkonu u LELO bych se nebál:)

Případně dobré reference máme na PowerBullet Maxlover – levnější, ale musí být zapojený v síti.

chtěl bych výkonou masážní hlavici na klitoris se silikonovou hlavicí – poradíte mi, nějakou osvědčeno a za dobrou cenu? Klidně i z vašich, co jste recenzovali, ne všechny testy hraček jsem četl O:)

Já jsem na základě recenze své manželce pořídil Palm Power – najdete ji tady v recenzích.
Skladná, pohodlná, jednoduchá na údržbu.

Poradím, abyste ji nejdříve vyzkoušeli na malé rychlosti. :))) Je docela výkonná.
Účinná taktéž.

Naprosto s vámi souhlasím – Palm Power je jednoduchá na ovládání a extrémně výkonná… podle mého názoru je to nejlepší hlavice na trhu 🙂

Hezký den, nejsem si jist, jestli chápu váš dotaz – můžete ho trochu rozvést? Děkuji – Petr S.

Jaké místo má v této perspektivě na sex Viagra?

Spolupracujeme: