Masážní svíčky jsou hodně vděčnou a „vanilkovou“ pomůckou, která zažila svou renesanci v posledním roce a půl. Historicky snad první svíčkou na našem trhu byl kousek Allume Moi od Fun Factory, ale pak dlouhé roky nic.

Až najednou se s nimi roztrhl pytel – a to je to dobře. Ztužený masážní olej s nevtíravou vůní, dlouho hořící knot a k tomu lépe vypadající kalíšek = a úspěch je tu. Jenže ne všechny svíčky jsou tak skvělé, jak by se dle jejich designu, nebo cenovky dalo zdát. I proto chceme sekci s testovanými svíčkami solidně rozšířit a recenzovat podstatnou část trhu.

Budeme se věnovat hlavně jemným svíčkám pro masáž – na trhu existují i BDSM svíčky, které mají nižší bod tání vosku a slouží spíše pro tvrdší hrátky a kapání horkého vosku na tělo subinky/subíka.

Recenze masážní svíčky LELO – v porovnání s ostatními

Dnes tu máme na recenzi další kousek a ten rozhodně patří cenovkou k těm nejdražším na trhu. Je od švédského LELO, které jistě znáte jako výrobce netradičních a prémiových vibrátorů, dild, šátků na oči, pout… to všechno jsme od nich už recenzovali. Ale chybí nám rozhodně jejich řada svíček pro erotickou masáž. A to dnes napravíme.

VIDEO z našeho rozbalování:

Vůněmi patří mezi ty zajímavější z české nabídky.

Jednotlivé vůně

  • Vanilka & kakaový krém;
  • Černý pepř & granátové jablko;
  • Hruška & cedrové dřevo.

Právě tu poslední variantu jsme dostali od sexshopu Růžovýslon.cz na recenzi – zálusk ještě máme na Černý pepř. Ale ten zase jindy.

Složení

  • sojový vosk;
  • bambucké máslo;
  • olej z meruňkových jader;
  • parfémy (Linalool, hexylcinnamaldehyde).

Sojový vosk je oproti klasickému vosku vhodnější, protože při hoření neuvolňuje do okolí škodlivé látky (asi jste nevěděli, že běžný „konfekční“ vosk je vyráběný z ropy). A také „sójovák“ pomaleji hoří – v tomto případě až 36 hodin.

Designovka až na hranu

Vzhled svíčky je rozhodně taky její devízou. Tmavý skleněný kalíšek a ocelové víčko = dotek luxusu je zde rozhodně znát. Pro mě však to nadšení chladí plastové průhledné víčko, které za mě působí neskutečně lacině a dle mě se LELO vůbec nepovedlo. Hlavně jeho upevnění z druhé strany ocelového víčka je dost amatérské a nevypadá dobře.

Zjistěte kolik stojí Masážní svíčka LELO
ZJISTIT CENU

Ale jako celek s přimhouřením oka vypadá svíčka rozhodně na svoji cenovku – a to i balením, kterým je klasicky u této švédské značky černý karton, který by posloužil i jako dárkový obal.

Jak na erotickou masáž s olejovou svíčkou?

Svíčku zapálíte jak jste zvyklí, jen musíte počítat s tím, že rozehřátý olej se pomalu rozpouští, takže si před plánovanou masáží dejte rezervu třeba 10 minut. Získaný čas můžete použít pro předehru, svádění… vždy se něco najde.

Když už je v kalíšku dostatečně rozehřátého oleje, zhasněte svíčku buď prstem, nebo ji „uduste“ kovovým víčkem. Výsledkem je příjemně teplý olej, který můžete hned nakapat, nalít… na svůj protějšek. Nebojte se, nespálíte ho, zkuste si to klidně nejdříve na vlastní prst.

Nevýhodou této svíčky (oproti jiným) je velmi rychlé ztuhnutí oleje po nalití na tělo – je po chvíli takový vazký a ne úplně perfektně se roztírá. Což je poměrně problém, když se jedná o masážní olej. Oproti jiným má zase citelně lepší vůni – decentní, nevtíravou, ba až luxusní.

Naše zkušenost = výsledek recenze

Krásný a luxusní kousek s skvělou vůní, ale na nás velmi rychle tuhnoucím olejem. A po několik testování ještě něco – oproti jiným svíčkám zde chybí zúžení/hubička pro jednodušší/přesnější nalévání rozehřátého oleje. Zde prostě teče přes okraj, ale když zkusíte jinou s hubičkou, už byste nechtěli měnit. Ale samozřejmě výsledný design kalíšku není tak krásně symetrický jako u tohoto kulatého od LELA.

Klady

Zápory

Luxusní design kalíšku Rychleji tuhne
Čisté nechemické složení Chybí hubička pro jednodušší nalévání
Velmi příjemná vůně Nevkusné plastové ouško
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: