Po náročném dni jsem se rozhodla, že si uděláme relaxační večer. Přinesla jsem domů svíčku „Yes for lov“. Moje drahá polovička nic netušila, a tak jsem si z něj zkusila udělat trochu srandu. Se slovy „Miláčku, můžu na tebe zkusit nakapat svíčku?“ jsem čekala, jaká přijde reakce:)

Uděláme si romantický večer?

Překvapený samozřejmě v tu chvíli byl (taky bych popravdě byla zaskočená), ale dobře se popral s odpovědí, že takovouhle věc vyzkouší spíš na mě:) Hnedka jsem ho uklidnila, že nejde o svíčku klasickou, ale s masážním olejem. Takže to už problém nebyl a navzájem jsme se namasírovali.

Začala jsem masáží zad

Svíčku jsem zapálila už dopředu, takže nějaký olej byl už roztopený. Celý pokoj se provoněl vanilkou. Vůně byla příjemná, ani ne silná, ani slabá. Svíčka hořela středním plamenem, takže se olej vytvářel tak akorát rychle. Ještě, když mi svíčka hořela, tak jsem radši zkusila prstem, jestli to není horké. Popáleniny bych já ani nikdo jiný podle mě nechtěl. Samozřejmě výjimky existují:)

Každopádně olej byl teplý, ale nikoho by nespálil. Zhasnout svíčka jde s pomocí pokličky úplně lehce. To mi přijde jako dost dobrá pomůcka. I když fouknout člověk by taky dokázal. Ale asi by si nikdo nechtěl fouknout olej tam, kam nepatří.

VIDEO rozbalení v redakci:

Netuhne hned na těle

Olej hnedka neztuhl, tak se dal úplně hladce nalít přes zobáček při okraji svíčky na tělo. Jako masírujícímu se mi olej pěkně rozmasírovával. Díky nižší teplotě těla se ochladí, ale neztuhne úplně. Zůstává klouzavý a dlouho se s ním může pracovat.

Zjistěte kolik stojí Masážní svíčka Bewitching
ZJISTIT CENU

Když jsem přišla s masírováním zad na řadu já, tak se mi líbila teplota oleje při nalití na moji kůži. Teplota je vyšší, ale je to spíš příjemná teplota než aby mě to pálilo. I na sobě jsem cítila, že olej dostatečně klouže, netuhne a voní.

Po masáži zůstává kůže stále mastná, jako po klasické masáži, takže člověk může relaxovat i po ní. Za mě příjemná zkušenost:)

Máš novou svíčku?

Balení od svíčky je takové nenápadné. Pokud na ni nebude výrazně napsané masážní olej nebo vosk na pálení, tak si myslím, že podobné svíčky můžete mít vystavené i v obýváku,i když vám přijde návštěva:))

Papírový obal, ve které je svíčka vložena, je obyčejný bílý se zlatým nápisem. Když jsem vybalila samotnou svíčku, tak se mi rozhodně líbila kombinace černé a zlaté barvy.

Černá svíčka se světle nažloutlým ztuhlým olejem společně s pokličkou, která má kolem sebe omotanou zlatou stužku zavázanou do mašličky, na mě působí velmi luxusně. Takže je pak na každém, jestli si ji vrátí do papírového obalu nebo ji nechá jen tak:)

Klady

Zápory

Luxusní vzhled Vyšší cena
Jemná vůně
Zobáček pro nalití oleje
Víčko pro zhasnutí
Netuhne hned po nalití
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Tento nejnovejsi masazni olej od francouzske znacky milenecke kosmetiky YesForLove  byl navrzen tak, aby probudil vsechny vase smysly. Obsahuje peclive vybrane slozky, ktere hydratuji a zjemnuji kuzi a maji drazdive afrodiziakalni ucinky, diky nimz snadno navodite prijemnou erotickou atmosferu. Po otevreni lahvicky s praktickou davkovaci pumpickou ucitite napriklad tropicke ovoce, rozmaryn, mandle ci bily caj. Olej ma navic perfektni nelepivou texturu, takze nedojde k uspineni prosteradel a dalsich textilii. Bewitching oil od YesForLov je zkratka dokonalym pomocnikem pro vsechny eroticke masaze. Typ: pro masaz intimnich partii muzete Bewitching oil pouzit v kombinaci s masaznim gelem All Over od YesForLov.

Hezký den, děkujeme za doplnění, ač vypadá spíše jako o sofistikovaný pokus o spamový komentář – zdravíme i po smazání doplňujícího URL odkazu.

Spolupracujeme: