Vibrátor G-spot Pink je sice malý, ale zato se jedná o velice výkonnou pomůcku, kterou ocení každá žena. Celková délka je 12 cm, použitelná část má délku 6 cm. Vyroben je z tvrdého plastu a latexu, na napájení je použita 1 tužková baterie. Vyrábí se pouze v jednom barevném provedení a to v kombinaci sytě růžové a matně šedostříbrné barvě.

Růžová část je pogumovaná a slouží k dráždění. Matně šedostříbrná část je vyrobena z tvrdého plastu a slouží k uložení baterií. Jedná se o pomůcku, kterou může být drážděn klitoris, ale především výrazně stimuluje bod G.

Video z rozbalování vibrátoru na G-bod

Jedná se o skvělý dárek pro všechny ženy, které mají ráda dráždění bodu G, nebo klitorisu. Díky malé velikosti si jej zamilují i ženy, kterým se nelíbí příliš velké vibrátory.

Na dotek je vibrátor hebký se zaoblenou špičkou. Využití vibrátoru je široké, může jej používat žena sama na dráždění klitorisu nebo bodu G, s partnerem – partner dráždí rukou nebo jazykem klitoris a žena si pomocí vibrátoru stimuluje bod G nebo svoje bradavky, může jej však použít i sám muž, a to ke dráždění prostaty. Ta je u mužů považována za G-bod.

Když se mi G- spot Pink dostal poprvé do rukou, ihned si mi zalíbil a to především díky svému jednoduchému vhledu a malé velikosti. Osobně velké vibrátory nemám ráda.

Díky svému jednoduchému, ale zároveň elegantnímu designu není na první pohled poznat, oč se jedná, proto se jej nebojím nosit sebou v kabelce a mám ho tak neustále po ruce. G- spot Pink si sebou beru i do sprchy, kde ho díky jeho voděodolnosti využiji také.

Má menší nevýhodu kolem baterií

Jako nevýhodu bych viděla výraznou intenzitu vibrací, která se nedá regulovat. Dále je škoda, že má vibrátor trochu nedomyšlené zavírání v části baterek. Po tmě v ložnici se nám již párkrát stalo, že místo zapnutí vibrací jsme otevřeli kryt na baterii.

Ovšem jako výhodu bych vyzdvihla jednoduché a barevně sladěné provedení, velice nízkou cenu, voděodolnost a malou velikost.

Klady

 •  

  Solidní vibrace

 •  

  Pevný plast (takže neuhýbá)

 •  

  Malá velikost

 •  

  Vhodný tvar pro bod G

Zápory

 •  

  Jen 1 vibrace

 •  

  Nešikovné ovládání

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU