Občas mám nálady, při kterých jsem silně submisivní a nechám se ráda ovládat. Nedávno jsem dostala dáreček, kterým mě partner opravdu ovládá – vibrační vajíčko na dálkové ovládání. Moc dobře si pamatoval moje nadšení, které jsem měla z vibračních kalhotek, které se objevily ve filmu Chceš mě, chci tě (Ugly Truth). Vibrační kalhotky se prý nedaly sehnat, tak mi chtěl udělat radost alespoň vajíčkem.

Vibrační vajíčko pod drobnohledem

Už krabička mě potěšila, protože francouzský erotický komiks nenajdete na obalu každé erotické hračky. Po rozbalení jsem si zamilovala povrch vajíčka – je sametově hebký, takže jsem se už těšila, jak si ho zavedu.

Video:

Vajíčko Cry Baby (breč miláčku v překladu…) mám v bílo-černé kombinaci (prodává se i v růžové). Má pěkný podlouhlý tvar, který je uprostřed zúžený. Vlastně vypadá jako jakékoliv jiné vibrační vajíčko. Jenže zde nekouká žádný dlouhý ocásek, který vede k ovládání. Má pouze „anténku“, která slouží i pro vytahování z „broskvičky“. Vajíčko je z tvrdého ABS plastu.

Pár čísel:

 • 8 cm na délku vajíčka
 • 3 cm průměr vajíčka

Ovládání vibrací je vyřešené dálkovým ovládáním. Jako vajíčko i ovladač ctí černo-bílou barvu. Vibrace se zapínají pomocí kulatého tlačítka a stupňují se pomocí „srdíčka“ (podívejte na fotky jak vypadá). Podsvícený displej jsem ocenila především v noci, kdy jsem si hrála sama a dobře jsem viděla na aktuální vibrační stupeň. První 3 jsou jen různě silné. Dalších 7 jsou rozdílné pulsní vibrace.

Napájení vibrujícího vajíčka

Vajíčko „spolklo“ 2 AA baterie a ovládání 1 maličkou (RV08 23AE 12V). V závitu na vajíčku je silikonový kroužek, který by měl zabránit vlhkosti u baterií. Nezaručuji však, že je vodotěsné – spíše voděodolné. Nevýhodou je, že baterie ve vajíčku je stále v pohotovosti a „čekají“ na signál z ovladače. Pokud jsme nepoužívali vajíčko, tak jsme z něj vyjmuli baterie.

Vibrace nejsou naprosto tiché, ale v rušnějším prostředí se ztratily. Dosah dálkového ovládání je podle balení 40 metrů, ale na volném prostranství nám nedělala problém i větší vzdálenost. V bytě (paneláku) fungovalo vajíčko i přes dvě zdi.

Fotky:

Jak jsme vajíčko zkoušeli? Ve chvílích, kdy jsem byla podřízená si mě partner znehybnil, trošku mě škádlil a pak přišlo na řadu vajíčko. Lehce se zavedlo, koukala ze mě jen šňůrka. Přítel si pak hrál s mým chtíčem – přidal trochu vibrace, zase je ubral, vypnul je.

A znova a znova. Nedalo se to vydržet. Nakonec zapnul asi 4. stupeň vibrací a odešel z pokoje. Po chvíli na dálku přepnul vibrace a za chvíli zase. Nedalo se to vydržet, takže se smiloval, sundal mi pouta a… zbytek si dokážete domyslet.

Vibrování i v přírodě a na veřejnosti?

Vajíčko jsme vzali i na pěknou procházku do přírody, do obchodu či kina. Vibrace skvělé, přítel mě rád překvapoval, takže jsem se trochu lekla, když začalo vajíčko vibrovat a já šla téměř do kolen slastí.

Ze začátku jsem měla problém si zvyknout na vajíčko při chůzi – trochu mě tlačilo, ale po chvíli jsem si zvykla. Taky bych vytkla hlasitost vibrací. V rušném prostředí byste si jich nevšimli, ale při klidu jsou slyšet.

Klady

 •  

  Velký dosah dálkového ovládání

 •  

  Příjemný povrch vajíčka

 •  

  10 stupňů vibrací

 •  

  Dá se použít i na klitoris

Zápory

 •  

  Netradiční baterie pro ovladač

 •  

  Větší hlučnost

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU