Druhý díl velkého testu stolních her je tu – tentokrát máme pro vás trochu lascivnější hru Sexy hrátky. Je určena pro 2-6 hráčů. Hra pro pouze 2 hráče má jinou herní plochu než ta pro více hráčů. Grafické ladění hry je poměrně vulgární, až přes příliš – a to nejsem zrovna prudérní.

Průvodce velkou více-dílnou recenzí:

Sexy hrátky tak, jak je neznáte – hra pro dospělé

K dispozici je 150 kartiček s rozličnými úkoly. Polovina je určena hře pro 2 hráče – kartičky se ale mohou libovolně používat i pro hru více hráčů a naopak. 30 kartiček je prázdných – mohou se do nich napsat vlastní úkoly. Jako kdyby výrobce hry (Bonaparte) vyslyšelo moji výtku k první recenzované erotické stolní hře Harašeníčko. Tam byly pouze 2 prázdné kartičky na vlastní úkoly.

Klasicky se hraje s barevnými figurkami a házecími kostkami. Při pohybech po hracím poli se může stoupnout na speciální pole – vytáhni si kartu, dej fant, vypij alkohol. Zajímavou novinkou je pravidlo, při kterém si dva hráči opačného pohlaví sejdou na jednom políčku, musí dát francouzský polibek.

Pokud budou stejného pohlaví, musí vypít sklenku alkoholu. My jsme měli při našem hraní takové „štěstí“, že se nám druhé pravidlo podařilo splnit 8x, kdežto to první jen 2x. Na hru to ale nemělo žádný negativní vliv, po pár sklenkách nám to přišla jako sranda. Ač kluci by za střízliva o tom nechtěli ani mluvit, natož to udělat.

Hráči se musí dostat přes celé hrací pole až k cíli. Tomu komu vyhraje, musí ostatní splnit jedno přání.

Erotická hra pro dva hráče

Hraje se na červeném herním plánu a s červenými kartičkami. Ty mají rozpětí od „polib partnera na tvář“, přes „udělej partnerovi něžnou masáž těla“ až po „eroticky předveď hru na libovolný hudební nástroj“. Hra slouží k předehře, ne k samotnému sexu, proto jsou úkoly jen náznakem – mají provokovat, pobavit, či navnadit.

Některé otázky mohou zajímavě posunout váš sexuální život: „máš raději dominantního nebo submisivního partnera?“, „jaký je tvůj názor na sex s lidmi stejného pohlaví“, „jaký je tvůj názor na anální sex“ a další. Třeba se o svém partnerovi dozvíte touto nenápadnou cestou něco nového, co budete po hře moci zkusit…

Hra pro více hráčů

Úkoly pro více hráčů jsou více vtipně laděné – tvůrci si byli vědomi, že je nutné erotické chvíle při hraní hry lehce odlehčit. A právě tomu napomáhají úkoly typu: „předveď zamilovanou včelu“, „předveď rybu při orgasmu, nejlépe kapra“. V tento moment vám připadají tyto úkoly směšné, ale při hře (která by pravděpodobně měla skončit hromadným sexem) je to vítané uvolnění – vyzkoušené.

Otázky typu „s kolika partnery najednou ses miloval(a)“ a „popiš podrobně, jaký je tvůj názor na anální sex“ samozřejmě nechybí.

Pro větší uvolnění hráčů i samotný herní plán obsahuje políčka, na která když si stoupnete figurkou, musíte se napít předem vybraného alkoholu. Nám se osvědčila způli naplněná sklenička bílého vína – na herním poli je podobných políček více, takže tvrdší alkohol vám nedoporučuji – pokud chcete hru „dohrát“ v použitelném stavu.

Hodnotím hru velmi kladně, protože obsahuje velké množství kartiček – jsou vhodně zvoleny jak pro hru 2 hráčů, tak pro více hráčů. Jediné co mi vadí (a je to čistě subjektivní názor) je grafické zpracování. Decentnější bych uvítal více.

Klady

 •  

  150 kartiček s úkoly

 •  

  30 volných kartiček na úkoly

 •  

  2 herní plány

Zápory

 •  

  Lehce vulgární grafické ztvárnění hry

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU