Další na řadě v naší velké recenzi jsou Sladké hříčky. Ty kromě základních propriet (hrací plán, kostky, karty a figurky), mají i zajímavější doplňky – pouta, stuhu na oči a fixu s jahodovou příchutí (některé Sexy hříčky mají čokoládovou). Je to nejvybavenější erotická stolní hra v našem testu.

Průvodce velkou více-dílnou recenzí:

Sladké hříčky v podobě erotické stolní hry

Celkem sympatické růžové bílé provedení neodradí ani ty nejprudérnější slečny. Snad jen ta pouta by je mohla trochu vyděsit – ale jsou obalené růžovým plyšem, takže by nemělo docházet k útěkům ze hry (případně je připoutejte k posteli:).

Sexy hříčky (výrobcem je stejná firma jako u Rozkoše a Vojny s Rozkoší) jsou hra pro páry – ve více lidech si zahrajte některou z jiných stolních her z naší recenze.

Ve hře je 54 karet s úkoly – jsou odlišené barvou (dle barevných políček na hracím plánu). Úkoly jsou nápadité: Upoutané potěšení – partnerka / partner spoutá tvé ruce, zaváže oči a nanese čokoládu kolem intimních míst, potom ji pomalu a vášnivě slíže. Sladká 69 – namalujte si krátkou cestičku počínajíc kolem pupíku, směrem dolů, k intimním místům. V pozici 69 ochutnejte sladké chvíle blízkosti.

Všechny hrací kartičky obsahují úkoly s pouty, stuhou či fixou. Rozhodně tak tyto zajímavé hračky nepřijdou nazmar. Přiložená pouta samozřejmě nejsou moc kvalitní, silnější muž by je dokázal od sebe odtrhnout, ale pro navození dom/sub. nálady to stačí.

Poutání bude i s pojistkou

Třeba tato „fórová“ pouta budou prvním krůčkem k zajímavějším hrátkám – bondage apod. Pouta mají pojistku (pokud ji neupilujete jako já), takže se partner/ka nemusí ničeho bát – dokáže se z nich dostat i bez klíčů. I stuha na oči najde své uplatnění mimo hru – právě v kombinaci s pouty je to silný zážitek (ale o tom až jindy).

Zjistěte kolik stojí erotická stolní hra Sladké hříčky
ZJISTIT CENU

K samotné hře – Sladké hříčky obsahují 2 hrací plány (rub a líc). Celkově se na nich dá hrát až 6 různých her dle návodu. První dvě jsou jasné – od okraje se dostat do středu herního pole přes množství barevných políček (na kterých taháte stejnobarevné karty s úkoly). Ten, kdo se jako první dostane do cíle, dostane nárok na splnění úkolu z černých kartiček (dva příklady z nich jsem přepsal výše).

Druhý způsob je pro herní plán „Cesta do ráje“ (každá ze stran plánu má vlastní název) – políčka jsou ve spirále, kterou musíte celou projít až do cíle – zase s pomocí figurek, kostky, kartiček atd. Vítězovi se musí splnit úkoly z karet, které vítěz sebere při hře! Takže „poražený“ se má co činit!

Více herních stylů

Další 4 způsoby jsou v podstatě variací na tyto první dva a bylo by zbytečné je tu popisovat. Nakonec vypíchnu jednu část hry, která byla pro mě nejpřínosnější – hra na body. Paralelně s klasickou hrou (a postupem po hracím poli) sbíráte body za splnění některých hracích karet – můžete získat až 6 bodů. Pokud jich během hry získáte min. 3, můžete si vybrat odměnu:

1. Sladká snídaně do postele
2. Sladká schůzka s horkou čokoládou
3. Sladká masáž
4. Sladká procházka ve dvou
5. Sladká večeře nasladko
6. Sladké hříčky – nová hra

Rychlá karetní hra se zajímavými úkoly – k navození erotické nálady je ideální. Doporučuji.

Klady

Zápory

Více herních módu Nenalezl jsem
Pouta, stuha a fixa
Bodový systém se sladkými odměnami
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: