Pokud znáte pravidla karetní hry Vojna, máte vyhráno. Pokud je neznáte (stejně jako já jsem neznal), tady máte rychlý nástřel pravidel.

1 balíček karet se rozdělí na dva (hra je pro 2 hráče). Každý má svoje karty otočené lícem dolů a postupně z vrchu vynáší karty – karta s vyšší hodnotou bere druhou kartu a obě se vrací do spodku balíčku. Pokud se sejdou 2 stejné karty, nastává tzv. „vojna“. Vynesou se 3 karty a rozhodující je ta poslední. Pokud se sejdou zase stejné karty, „vojna“ se opakuje.

Průvodce velkou více-dílnou recenzí:

Vojna s rozkoší pod drobnohedem našeho recenzenta

Vojna s rozkoší tyto pravidla trochu upravuje. Na začátku hry jste oba oblečení a dostanete každý 10 karet lícem dolů. Postupně je vynášíte a kdo přijde o kartu, odloží kousek oblečení. Když už je jeden z hráčů nahý, ten druhý se také svlékne a přichází na řadu druhá část hry.

Znovu se rozdá 10 karet pro každého. Ten kdo má nižší kartu, musí splnit úkol z vítězovy karty. Úkoly jsou například: Vyprávěj mi svůj nejzajímavější erotický sen a možná Ti ho splním…, Postav se před zrcadlo a pomalu se TAM vzrušuj, já se budu dívat, jak to děláš, Po dobu 5 minut si se mnou můžeš dělat, co chceš… atd.

Zjistěte kolik stojí erotická stolní hra Vojna s rozkoší
ZJISTIT CENU

Mezi kartičkami jsou i speciální „slibovací kartičky“ (většinou se jejich provedení nechává na později – dle pravidel nejpozději do 7 dnů) např. Zavazuji se: že nachystám vonné oleje a udělám TI nezapomenutelnou masáž. Slibuji!, Zavazuji se: že přivážu Tvoje ruce a nohy k posteli a nechám Tě prožít nezapomenutelnou rozkoš…

V balíčku karet jsou i 4 žolíci – úkol si může vítěz vymyslet – popusťte svoji fantazii, třeba vám partner/ka tentokrát dovolí váš tajný sen…

Pokud vám nestačí jen jedna hra (s 10 kartičkami), můžete samozřejmě pokračovat – nám se to nepodařilo vydržet, takže druhou a třetí hru jsme nezkoušeli. To vzrušení by bylo k nevydržení🙂 Jestli jste to zvládli, napište nám – jak jste to prožívali…

Oproti jiným stolním hrám v naší recenzi není potřeba hrací plán či figurky – jde „jen“ o karetní hru. Je ale o to rychlejší a zábavnější. První svléknutí jsme stihli do 3 minut.

Klady

Zápory

Rychlá hra Nenalezl jsem
Smysluplné úkoly
Slibovací kartičky
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: