Máme pro vás první část z velké recenze erotických deskových / stolních her. Vybrali jsme 5 erotických her, které se prodávají na českém trhu a postupně je budeme pro vás testovat a recenzovat. První hrou je Harašeníčko. Obsahuje 2 herní plány (z každé strany 1), 2 sady herních kartiček (dohromady 63 úkolů), 8 figurek a 2 herní kostky. Grafické zpracování hry je vtipně laděné a decentní.

Průvodce velkou více-dílnou recenzí:

Erotická stolní hra pro 2 = Harašeníčko

Hází se kostkou, posun jen o daný počet polí. Při šlápnutí na obrázek prádla se dává fant – stejně tak při vytáhnutí kartičky fant. Při stoupnutí na políčko s úkolem se bere kartička – jako při klasické stolní hře.

Pro dvojice je určen tmavší plán s políčky do spirály. Mají také speciální karty – 23 úkolů. Ty jsou poměrně rozličné. Od těch nejnevinnějších „uhodni, která je partnerova oblíbená barva“, až po ty zajímavější – „líbej a jazykem vzrušuj partnera na bradavkách“.

Občas se najde i prapodivný úkol typu „prohlédni partnera po těle, jestli nemá někde klíště (pokud ano, pokus se ho vytočit – klíště, ne partnera). Je tu jedna prázdná kartička. Do ní si můžete napsat libovolný úkol. Škoda, že podobných kartiček není více – některé úkoly by si opravdu zasloužily vyměnit za lascivnější.

Zjistěte kolik stojí Stolní hra Harašeníčko
ZJISTIT CENU

Typicky sexuální úkoly (udělej partnerovi orál/anál apod.) tu nenajdete – hra slouží jako předehra. Má navnadit a rozdovádět. Cílem hry je dojít herní figurkou do cíle. Ten kdo vyhraje, rozhoduje o zbytku večera – o způsobu milování, dráždění, předehry apod.

Hra pro 2-8

Herním plánem je světlejší strana se srdíčky. Ideálně má být stejně mužů a žen. Dle návodu „přítomnost manželky či tchýně může situaci zkomplikovat“, takže se toho zkuste vyhnout:)

Cílem hry není vyhrát, ale projít zdárně až nakonec. Ten kdo opustí herní pole jako poslední, musí ostatním splnit předem dohodnutý úkol (striptýz, dráždění apod.). K této hře patří 40 kartiček s úkoly. Ty jsou méně erotické než ty z hry pro 2 – „hráč s největším břichem předvede břišní tanec“ či „předveď erotické pocity důchodce“.

Podobné úkoly jsou zařazeny spíše pro pobavení ostatních, než na navození vzrušující atmosféry. K úspěšnému dohrání doporučujeme pár lahví vína na uvolnění – někdy alkohol na posilnění opravdu budete potřebovat – „přiveď z venku dalšího člověka do hry – nebo se o to alespoň pokus“. Při nesplnění úkolu dáváte fant – tedy svléknutí budete poměrně brzy, když na vás padnu podobné úkoly.

Jsou tu ale i úkoly, které byste u erotické hry čekali – „pouze pusou někomu svlékni část oděvu“, „nalej někomu, s kým bys chtěl(a) dnes skončit v posteli“, nebo „bosou nohou vzrušuj partnera mezi nohama“.

Znovu tu je 1 prázdná kartička. U této herní deskové sady bych jich ocenil ještě více než u hry pro 2 – úkoly jsou mnohdy velmi praštěné a moc erotické nejsou. I přesto po dohrání je pravděpodobné, že neskončíte pouze u povídání – přeci jenom nebudete moc oblečení po dohrání.

Klady

Zápory

Hra pro více hráčů Méně sexuálních úkolů
Vtipné grafické zpracování Pouze 2 kartičky pro nové úkoly
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: