5 dílnou velkou recenzi erotických her máme za sebou a já vám slíbil malý dárek. Tím je recenze další hry. Nesehnal jsem ji na žádném sexshopu, ale koupil jsem ho v kamenném knihkupectví. Dá se sehnat i on-line (na konci článku je tip, kde ji sehnat). Autorkou je Dubberleyová Emily a vydavatelem pro český trh Pavel Dobrovský – BETA.

Průvodce velkou více-dílnou recenzí:

Sex jako erotická hra pro dospělé? Proč ne!

Na první pohled zaujme – malá černá kostka (95×95) s nakreslenými polibky a srdci. Samozřejmě první, čeho jsem si na poličce v obchodě všiml byl velký nápis SEX JE HRA – nemohl jsem ho přehlédnout:D Hned bylo jasné, že z obchodu neodejdu s prázdnou.

Krabička se otevírá směrem vzhůru (odklápí se netradičně jen trojúhelníkový díl). Uvnitř najdete knížku s úkoly, 2 hrací kameny (kostky) a kartičky, které do sebe zapadají jako kousky puzzle. Podobně hravou erotickou hrou je Hříšná Jenga – dospělá sexy varianta ke klasické „jenze“.

Kniha obsahuje jednotlivé úkoly a tipy jak si zpestřit sexuální život. Je psána velmi lehkou formou s občasnými vtípky. Dá se v podstatě číst samotná – nemusíte ani využívat „hraní“ s kostkami. I to přečtení vám může pomoci s vaším uvolněním a zkusením některé z doporučovaných praktik.

Vždy je nejdříve popsána praktika s obměnami (mezi nimi se rozhoduje hodem kostkou). Cíl hry není daný – plníte úkoly, dokud jich nemáte dost, nebo jste nepadli slastnou únavou z několikahodinového milování.

Úkoly jsou rozdělené do několika kapitol:

 • Doteky
 • Orální potěšení
 • Vášnivé proniknutí
 • Vzrušující legrácky

Kromě praktik (orálního a anální sexu, masáží, dráždění) a sexuálních poloh, je uveden i návod na posilování svalů v intimních partiích – velmi poučné…

Kromě úkolů z „knihy sexu“ můžete kdykoliv během hry použít i tzv. „divoké karty“. Ty mají na sobě jednoduché úkoly typu „zavažte si oči“, „udělej partnerovi masáž“ či „hrej si s jejími/jeho bradavkami“.

Erotická příručka součástí dospělé hry

Je skvělé, že celá hra je ukrytá v maličké knížce. Má 336 stran (nelekejte se toho počtu – je to knížečka 85x85x23 – někam se ty vědomosti musely vejít) a skvěle poslouží k rozvíření vašeho sexuálního života. Nemusíte ji používat ani s hracími kameny a kartami. Můžete si zabalit třeba na dovolenou (je opravdu maličká oproti jiným erotickým hrám) a zařádit si i tam…

TIP: Ulehčete si příští hru tím, že jednotlivé očíslované části knížky si označíte barevnými papírky s čísly, které budou koukat z knihy. Jednoduše tak najdete příslušnou kapitolu a nebudete ztrácet čas s hledáním potřené strany.

Kniha by dle mě obstála i jako samostatná publikace – herní kostky a karty jsou vlastně bonusem k tak zajímavému čtení. Orální sex muže se šampaňským v puse? Návod na postroj pro BDSM z provazu? Jak dosáhnout, aby i žena ejakulovala? Myslím, že tipů na zpestření sexu je uvedeno víc než dost. Doporučuji!

Klady

 •  

  Velké množství tipů a rady

 •  

  Malé kapesní rozměry

 •  

  Kniha použitelná i bez kostek

Zápory

 •  

  Nenalezl jsem

Bohužel tato stolní hra je už vyprodaná. Můžete místo ní zkusit jinou erotickou hru:

DO OBCHODU