5 dílnou velkou recenzi erotických her máme za sebou a já vám slíbil malý dárek. Tím je recenze další hry. Nesehnal jsem ji na žádném sexshopu, ale koupil jsem ho v kamenném knihkupectví. Dá se sehnat i on-line (na konci článku je tip, kde ji sehnat). Autorkou je Dubberleyová Emily a vydavatelem pro český trh Pavel Dobrovský – BETA.

Průvodce velkou více-dílnou recenzí:

Sex jako erotická hra pro dospělé? Proč ne!

Na první pohled zaujme – malá černá kostka (95×95) s nakreslenými polibky a srdci. Samozřejmě první, čeho jsem si na poličce v obchodě všiml byl velký nápis SEX JE HRA – nemohl jsem ho přehlédnout:D Hned bylo jasné, že z obchodu neodejdu s prázdnou.

Krabička se otevírá směrem vzhůru (odklápí se netradičně jen trojúhelníkový díl). Uvnitř najdete knížku s úkoly, 2 hrací kameny (kostky) a kartičky, které do sebe zapadají jako kousky puzzle. Podobně hravou erotickou hrou je Hříšná Jenga – dospělá sexy varianta ke klasické „jenze“.

Kniha obsahuje jednotlivé úkoly a tipy jak si zpestřit sexuální život. Je psána velmi lehkou formou s občasnými vtípky. Dá se v podstatě číst samotná – nemusíte ani využívat „hraní“ s kostkami. I to přečtení vám může pomoci s vaším uvolněním a zkusením některé z doporučovaných praktik.

Zjistěte kolik stojí erotická stolní hra Sex je hra
ZJISTIT CENU

Vždy je nejdříve popsána praktika s obměnami (mezi nimi se rozhoduje hodem kostkou). Cíl hry není daný – plníte úkoly, dokud jich nemáte dost, nebo jste nepadli slastnou únavou z několikahodinového milování.

Úkoly jsou rozdělené do několika kapitol:

  • Doteky
  • Orální potěšení
  • Vášnivé proniknutí
  • Vzrušující legrácky

Kromě praktik (orálního a anální sexu, masáží, dráždění) a sexuálních poloh, je uveden i návod na posilování svalů v intimních partiích – velmi poučné…

Kromě úkolů z „knihy sexu“ můžete kdykoliv během hry použít i tzv. „divoké karty“. Ty mají na sobě jednoduché úkoly typu „zavažte si oči“, „udělej partnerovi masáž“ či „hrej si s jejími/jeho bradavkami“.

Erotická příručka součástí dospělé hry

Je skvělé, že celá hra je ukrytá v maličké knížce. Má 336 stran (nelekejte se toho počtu – je to knížečka 85x85x23 – někam se ty vědomosti musely vejít) a skvěle poslouží k rozvíření vašeho sexuálního života. Nemusíte ji používat ani s hracími kameny a kartami. Můžete si zabalit třeba na dovolenou (je opravdu maličká oproti jiným erotickým hrám) a zařádit si i tam…

TIP: Ulehčete si příští hru tím, že jednotlivé očíslované části knížky si označíte barevnými papírky s čísly, které budou koukat z knihy. Jednoduše tak najdete příslušnou kapitolu a nebudete ztrácet čas s hledáním potřené strany.

Kniha by dle mě obstála i jako samostatná publikace – herní kostky a karty jsou vlastně bonusem k tak zajímavému čtení. Orální sex muže se šampaňským v puse? Návod na postroj pro BDSM z provazu? Jak dosáhnout, aby i žena ejakulovala? Myslím, že tipů na zpestření sexu je uvedeno víc než dost. Doporučuji!

Klady

Zápory

Velké množství tipů a rady Nenalezl jsem
Malé kapesní rozměry
Kniha použitelná i bez kostek
Bohužel tato stolní hra je už vyprodaná. Můžete místo ní zkusit jinou erotickou hru:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 9 názorů

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jestli nevíte, kde sehnat v dnešní době tuto hru? Nikde už ji nemají 🙁 Díky

A co třeba tato Sexy tipy – Oliver Peers? Máte zkušenosti s touto hrou? Děkuji

Bohužel ji neznáme, ale nevypadá vůbec špatné – rozložení na mnohačetnou knížku a pár hracích kamenů vypadá dost inspirovaně od „Sex je hra“ – když nám pak napíšete své zkušenosti, budeme rozhodně vděční 🙂

Hezký den,

je mi líto, ale kromě sexshopů, kde ji dříve měly, je vyprodaná i v knihkupectvích, které ji držely dlouho skladem jak v kamenných tak internetových prodejnách. Teď už nemáme žádný zdroj na doporučení ke koupi. Omlouváme se…

Moc děkuji za tip a Sladké hříčky jste testovali?

Ano – ty zde máme v dalším testu. Tam jsou dobré na oživení hry doplňky – pouta (leč pochybnější kvality), jedná fixa a stuha na oči či k spoutání zápěstí.

Dobrý den, chci se zeptat, už někdo zkoušel hru Lollipop? Chci koupit pro sebe a manžela k prvnímu výročí svatby. Nejlépe nějakou v které budou pestré úkoly a ne moc složitá pravidla. Moc děkuji za radu 🙂

Hezký den, my bohužel ne – spíše jsme pokukovali po „drsnější“ variantě Chilli – pikantní zotročení. Ohledně jednoduchých pravidel bych vám doporučil Hříšnou Jengu (aktuálně ji testujeme), případně KamaSutru poker. Z klasických stolních her bych vám doporučil Rozkoš.

Neznal jsem ji, ale děkuji za tip – mám vyhlídlé nové stolní erohry (Laškování, Hříšná Jenga, Sexperimenty, Lollipop, Chilli Zotročení a další), ale tyto elektronické (nebo spíše „nestolní“) jsem vůbec nesledoval:)

Dobře, takže koupím Rozkoš. A slyšel jste o Nespoutaném vzrušení od Origame ? Vypadá dobře, jen mi vadí, že není klasická, stolní, v krabičce, ale pošlou vám ji v pdf…

Raději rozkoš než vojnu – ta je ve své podstatě dost jednoduchá, rychle se ohraje – ale nemá moc pravidel, takže jste rychle v ní a hrajete:)

V pohodě, nejde mi o sado maso 🙂 Poslední dotaz… Raději Rozkoš nebo Vojnu rozkoší ?

Hezký den, nejvíce odvázaná je například Rozkoš, ale vyloženě HARD hry na trhu moc nejsou:) aby nebyly částečně pro párty a rádoby vtipné.

Dobrý den, která z erotických stolních her je nejvíc odvázaná ? 🙂 Jsme hodně sexuálně založení a nerada bychmanželovi darovala k Vánocům hru vhodnou pro náctileté 🙂 Děkuji. Gábina

Spolupracujeme: