Máme tu poslední část velké recenze ero. stolních her. Poslední recenzovanou (a možná nejzajímavější) hrou je Rozkoš – erotická stolní pro dvojice. Na svědomí ji mají stejní polští autoři jako Vojnu s rozkoší a Sladké hříčky. Poláci se do toho evidentně pustili vervou. Pojďme se podívat na výsledek jejich snažení.

Rozkoš je určená pouze pro 2 hráče (jak napovídá už název). Ve vkusné krabici (subjektivně nejhezčí ze všech 6 recenzovaných her) je: hrací pole, návod, pokerové karty, 2 figurky s kostkou, 2 svíčky ve tvaru srdce, zápalky a černé pírko.

Průvodce velkou více-dílnou recenzí:

Recenze sexuální stolní hry pro páry – Rozkoš

První část hry (pouze s kartami) staví na znalosti pokerových pravidel (pro svlékací poker). Hraje se 5 partií pokeru, ten kdo prohraje, odloží 1 kus oblečení. Naštěstí je možnost hrát i tak, že se vytahují karty z balíčku a kdo má nižší hodnotu, svlékne kus oblečení.

V druhé části hry plně využijete hrací plán, figurky a všechny další propriety. Před hraním si ale musíte připravit své erotické sny, na které dojde v případě, že jeden z hráčů stoupí na speciální pole. Zde každý losuje 1 kartu. Pokud ten, který stoupl na políčko, má vyšší hodnotu, hodí si kostkou a dle hozených bodů mu druhý bude muset splnit předem napsaný erotický sen.

Zjistěte kolik stojí sexuální stolní hra Rozkoš
ZJISTIT CENU

Tip: před první hraním si okopírujte návod, který obsahuje volná políčka pro erotické sny, polohy a části těla, která se budou dráždit (o tom více níže). Budete mít tak na každou hru volná čistá políčka.

Dále v návodu najdete 2 tabulky. Do první během stoupnutí na dané políčko napíšete část těla, kterou chcete, aby vám partner líbal, masíroval, dráždil apod. Do druhé tabulky napíšete znovu tuto část a přidáte k ní další 2.

Jaké jsou odměny při hraní

Partner musí z těchto 3 uhádnout tu správnou – pokud se trefí, splní zadání (masírování zadečku, dráždění klitorisu, apod.). Když nesplní, vrátí se zpět o 3 políčka. Na hracím poli je množství polí, díky kterým se budete muset vrátit zpět o několik polí – hra se tím výrazně prodlouží.

Pírko ve hře slouží pro splnění úkolu na 4 políčkách – musíte jím po stoupnutí partnera hladit buď předek či zadek těla.

Kromě erotických snů a hlazení pírka budete během hry muset splňovat i úkoly typu: pohladit bříško, políbit ouško, pohladit zadeček, pohladit ňadra pohladit TAM apod. Tyto úkoly jsou odstupňované – na začátku hry jde jen o pohlazení ouška či zadečku, ke konci hry jsou právě poslední zmíněné úkoly.

Trocha bolesti neuškodí – pro vybrané

Svíčky slouží jen k navození atmosféry – horkého vosku není při hře využíváno – můžete si ale jeho použití zapsat do erotických snů a zažít tak trochu bolestivějších hrátek.

Cílem hry je samozřejmě se dostat ze startu do cíle – a to pomocí klasického házení kostkou a postupu o tolik polí, kolik padlo. Vítěz v cíli si hodí kostkou a pokračování hry je už bez hracího pole – dle hodu kostky se rozhodne o vítězné milostné poloze. Od výrobce jsou předtištěné: klasická, na koníčka, na straně, vsedě, vestoje, zezadu… Vy si můžete do volných políček ale dodat vlastní oblíbené polohy.

Nebo můžete házení kostkou při výhře vynechat a vítěz si zvolí polohu či přání, které mu partner splní.

Na hře oceňuji to, že úkoly a erotické sny jsou plně ve vaší moci. Nejsou žádné předem dané úkoly od výrobce, které vás nemusí ani vzrušovat či líbit se. Vše je tak ve vašich rukou a především na vaší fantazii.

Klady

Zápory

Jen vlastní úkoly Hra s pokerovými kartami (není nutností)
Grafické zpracování
Svíčky a pírko
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 2 názory

Rozkoš je velmi dobrá povedená stolní hra

Děkujeme za zpětnou vazbu 🙂

dobry den .. hru Rozkoš mam uy nejaky cas kupenu problem je ze sme s pristelom sptratili pravidla a tabulky kt sa tam vyplnani .. nemohly by ste mi nejako pomoct ? ak mate hru k dizpozicii nemohly by ste mi tu malu knizku naskenovat /odfotit ? 😀 predm dakujem

Nevadí, když ji vám budu moci poslat v neděli? :)) Aktuálně ji tu nemáme, má ji redaktorka doma…

Spolupracujeme: