Jak si oživit znuděný partnerský sex? Nové sexuální polohy? Nevšední místa? Nebo erotické hračky? Ale to už máte všechno za sebou. Co se inspirovat ze svého mládí a zahrát si klidnou stolní hru? Že to je nuda?

Monopoly či Dostihy a Sázky můžou někoho nudit, ale… Ty tentokrát nemám na mysli. Chtěl jsem mluvit o erotických stolních hrách – několik jsme jich v našem magazínu testovali. Některé zdařilejší, některé trapnější, jiné skvělé… A jakou máme pro vás tentokrát?

Erotický poker s Kamasutrou

Kama Sutra Poker – není to nic jiného než 1 balíček decentních pokerových karet, které mají na sobě vyobrazené (včetně klíčových symbolů a hodnot karet) i smyslné erotické polohy. Takže jsme vlastně zpět u poloh a v konečném důsledku i hraček, protože s těmito kartami si můžete pořádně pohrát.

Osvěží na více způsobů

54 karet na vás čeká s různými sexuálními polohami, které si můžete po své prohře či výhře užít. Pokud umíte klasický poker (pravděpodobně Texas Hold’Em), tak můžete hrát klasicky. Kdo prohraje, ten musí partnerovi splnit jednu z karet – kterou, to už záleží na vítězovi. Nejlepší na téhle hře je, že vlastně vždy vyhrají oba 🙂

Zjistěte hlavní výhody a cenu erotického Pokeru
ZJISTIT CENU

Nebo můžete vše urychlit a už dostatečně navnadění jen „lízat“ karty z balíčku a užívat si tajemné polohy z „bájné“ Kamasutry – této zajímavé indické knize lásky jsme se na našem magazínu nevěnovali. Stejně jako různým erotickým polohám – obě tématiky chceme ale v nejbližší době zpracovat do několika-dílných článků.

Je libo zezadu, na koníčka, 69, 42, štíbání bambusu a další „klasické polohy“? A co teprve nějaké nové? I ty jsme v našem balíčku lásky našli. Máme mu co vytknout? Vlastně ne – hodně zábavy v malém balení.

Ano nebo ne – koupit?

Doporučil bych vám tyto erotické kartičky? Ano – za pár set korun (v době, kdy jsme karty dostali od Beate-uhse stály dokonce přibližně 100 Kč) dostanete inspiraci na nové polohy – mnohé jste určitě nezkoušeli a také stolní hru v jednom.

A nemusíte se bát, že by byla oplzá a nudná. Naopak – smyslnost a vzrušení z ní jen čiší. Je jen na vás, jak si svůj pokerový večer zahrajete. Pravděpodobně jen u karet nezůstane.

Klady

Zápory

54 různých poloh Nemám žádné
Více typů hraní
Decentní smyslná grafika
Rychlé k zahrání
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Pěkné karty. Jen najít kamarády, které to nebude pohoršovat :o)

TO už bude určitě horší – nebo kamarádky 🙂

Spolupracujeme: