Myslel jsem, že mě nic nepřekvapí. Mám totiž za sebou zkušenosti s celou řadou od Tengy, dále honítkem Fleshlight i speciálním masturbátorem od FF. Jenže stalo se. Pokud něco mělo překonat honítko od Tengy (konkrétně nejvyšší model Flip Hole), tak to dle mého mělo stát více jak 2000 Kč. Jenže jsem se mýlil. Dostal jsem k recenzování honítko pro pány od takřka neznámé značky. A víte co? Nenápadný tvar, perfektní výstelka (na více použití) a za nízkou cenu (pod 400 Kč).

Umělá vagína od značky Shots Toys na rozbalovacím videu

Ptáte se, která hračka pro pány mi tak učarovala? Jedná se o honítko Shots Toys Portable. Na českém internetu ho prodává několik prodejců. Ale žádný u něj nemá více informací, než že se jedná o pánský masturbátor. Žádné informace o materiálu, či velikosti – prostě nic.

Tady ty informace máte. Tvar a velikost honítka je takřka totožný s modely Tenga Cups. Na první pohled jsem myslel, že se jedná o nepovedenou kopii. Jenže po sejmutí víčka jsem změnil názor. Oproti „bezpohlavnímu“ otvoru u Tengy tu na mě čekal poměrně pěkně vykreslený análek v tělové barvě.

Pár parametrů:

 • 6 cm průměr celkový
 • 16 cm délka celková
 • 13,5 cm délka výstelky
 • 3 modely (zadeček, pusina, vagína)

Přiznám se, že pomůcky v tělové barvě a vzhledu genitálií přímo nesnáším – přijde mi to divné. Ale tohle mi nevadilo. Na první pohled pěkná hračka. A na první dotyk mě opravdu překvapila – příjemný a pružný materiál.

Oproti „Tenze“ se vnitřek honítka neutápí v lubrikantu přímo od výroby, ale musíte ho sami dodat – v balení je přibaleno jedno balení lubrikantu. Nic proti, ale prapodivně „vonní“ – opravdu dost chemicky. Doporučuji jakýkoliv jiný lubrikant. Ale musí být na vodní bázi, protože výstelka honítka je ze 100% silikonu – tedy píšou to na samém obalu.

V nabídce jsou 3 modely napodobující anál, orál  a vagínu. V rukou (a nejenom tam) jsem měl model „análek“. Poměrně úzká vnitřní výstelka s jemnými drážkami udělala své. Opravdu by mě zajímal rozdíl vnitřní struktury u ostatních modelů.

Fotky realistické umělé vagíny:

Vnitřní výstelka honítka Shots Toys se dá lehce vyjmout a umýt – rozhodně hygienické plus. S tím souvisí hlavní výhoda proti konkurenčním modelům od Tengy – možnost vícenásobného použití. Honítko jsem použil za poslední měsíc mockrát, a materiál stále „drží“. Za danou cenu se podle mě (samozvaného odborníka na honítka) jedná o skvělý kup!

Klady

 •  

  Kvalitní silikonová výstelka

 •  

  Nenápadný tvar

 •  

  Možnost hygienického omytí

 •  

  Realistický otvor

Zápory

 •  

  Nevhodné pro větší penis

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU