Myslel jsem, že mě nic nepřekvapí. Mám totiž za sebou zkušenosti s celou řadou od Tengy, dále honítkem Fleshlight i speciálním masturbátorem od FF.

Jenže stalo se.

Pokud něco mělo překonat honítko od Tengy (konkrétně nejvyšší model Flip Hole), tak to dle mého mělo stát více jak 2000 Kč.

Jenže jsem se mýlil. Dostal jsem k recenzování honítko pro pány od takřka neznámé značky. A víte co? Nenápadný tvar, perfektní výstelka (na více použití) a za nízkou cenu (pod 400 Kč).

Umělá vagína od značky Shots Toys

Ptáte se, která hračka pro pány mi tak učarovala? Jedná se o honítko Shots Toys Portable. Na českém internetu ho prodává několik prodejců. Ale žádný u něj nemá více informací, než že se jedná o pánský masturbátor. Žádné informace o materiálu, či velikosti – prostě nic.

Tady ty informace máte. Tvar a velikost honítka je takřka totožný s modely Tenga Cups. Na první pohled jsem myslel, že se jedná o nepovedenou kopii. Jenže po sejmutí víčka jsem změnil názor. Oproti „bezpohlavnímu“ otvoru u Tengy tu na mě čekal poměrně pěkně vykreslený análek v tělové barvě.

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

Pár parametrů:

  • 6 cm průměr celkový
  • 16 cm délka celková
  • 13,5 cm délka výstelky
  • 3 modely (zadeček, pusina, vagína)

Přiznám se, že pomůcky v tělové barvě a vzhledu genitálií přímo nesnáším – přijde mi to divné. Ale tohle mi nevadilo. Na první pohled pěkná hračka. A na první dotyk mě opravdu překvapila – příjemný a pružný materiál.

Zjistěte kolik stojí umělá vagína Shots Toys Portable Anal
ZJISTIT CENU

Oproti „Tenze“ se vnitřek honítka neutápí v lubrikantu přímo od výroby, ale musíte ho sami dodat – v balení je přibaleno jedno balení lubrikantu. Nic proti, ale prapodivně „vonní“ – opravdu dost chemicky. Doporučuji jakýkoliv jiný lubrikant. Ale musí být na vodní bázi, protože výstelka honítka je ze 100% silikonu – tedy píšou to na samém obalu.

V nabídce jsou 3 modely napodobující anál, orál  a vagínu. V rukou (a nejenom tam) jsem měl model „análek“. Poměrně úzká vnitřní výstelka s jemnými drážkami udělala své. Opravdu by mě zajímal rozdíl vnitřní struktury u ostatních modelů.

Fotky realistické umělé vagíny:

Vnitřní výstelka honítka Shots Toys se dá lehce vyjmout a umýt – rozhodně hygienické plus. S tím souvisí hlavní výhoda proti konkurenčním modelům od Tengy – možnost vícenásobného použití. Honítko jsem použil za poslední měsíc mockrát, a materiál stále „drží“. Za danou cenu se podle mě (samozvaného odborníka na honítka) jedná o skvělý kup!

Klady

Zápory

Kvalitní silikonová výstelka Nevhodné pro větší penis
Nenápadný tvar
Možnost hygienického omytí
Realistický otvor
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 4 názory

Zdravím,

jak dlouho vám vydržela tato „hračka“? Nestalo se po pár použitích, že vnitřní materiál začal být lepivý a začal se na něj chytat prach?

Zdravím,

máme ji doteď, nepoužíváme ji tak často (máme lepší kousky), ale stále žije – nestalo se nám to, to bych přisuoval spíše špatnému vyčištění a vysušení. Prach by se na materiál mohl lepit právě jen kvůli vlhkosti a při otevřeném víčku. Vnitřní materiál
nápodoba silikonu?) není tak citlivý jako je například Fleshlight, který se po každém použití musí pořádně vysušit a napudrovat, aby se nepřilepil k sobě a nedegradoval tak časem použití hračky.

Tak že by se opravdu jednalo o 100% silikon? Měl jsem zkušenost s pár podobnými kousky za podobnou cenu, které byly vyrobeny z TPE / TPR, který je ještě ke všemu porézní. A stačilo jen trošku teplé vody a z hračky se stalo to, co jsem zmínil – začala být lepivá, chytat prach – prostě nehygienická (a to jsem je čistil a sušil pečlivě). Takže z tohoto důvodu nyní vyhledávám jen 100% silikon, nebo ještě lépe lékařský silikon. Obojí by mělo jít převařit a neztratit vlastnosti. Podle mě je tohle nejlepší způsob čištění – jednou za čas převařit. Jak jste tedy hračku čistil? Nedělala jí problém i teplá nebo horká voda?

Dle výrobce se mělo sice jednat o silikon, ale sexshopy jako materiál uvádí TPR materiál – podobně jako u dalších honítek, je to zvláštní situace.

My dle materiálu používáme vždy teplou vodu (ne vařící) / antibakteriální sprej na hračky / vysušení na vzduchu.

Ta lepivost po sušení by odpovídala spíše degradaci materiálu, která by určitě neměla běžně nastat, na to jsou tyto značky (Tenga, Fleshlight, Shotsy u této řady taky) dost opatrné.

To co popisujete se nám nestalo, jen kdysi nám degradovala jedna silikonová hračka, ale dost pochybujeme, že se opravdu jednalo o silikon – roztekla se jako gel. Šlo o dvojité vibrační dildo, ne pánské honítko.

Právě, jednou se člověk dočte TPR, jednou 100% silikon… Máte nějaký tip na podobnou hračku, která je ze 100% silikonu, ideálně lékařského? Líbí se mi u těchto materiálu jejich neporéznost a snadná údržba, věčné pudrování a podobně mě nebaví… Navíc bych řekl, že jsou i hygieničtější.

Děkuji za tipy 🙂

Zdravím,

s čistým silikonem u pánských hraček to není moc slavné, jsou pevnější, takže nenabízí tak jemné obepnutí penisu jako elastomery (většinou jde o TPR/TPE), jen u Tengy se dají najít kusy, které jsou z TPR silikonu:

https://www.lascivni.cz/tenga-3d/

Je tak napůl cesty mezi těmi materiály a zrovna ten se dá dle prodejce čistit následovně:

Hračky z TPR silikonu můžete čistit po každém použití horkou vodou a jemnějším mýdlem či speciálním antibakteriálním čistidlem (například Toy cleaner či Med Clean).

Hezký večer,

ne nemá – ta je jednoduše hladká a bez výstupků – takže je nejblíže simulaci reálného styku.

K druhému dotazu: jsou výraznější – ty vroubky jsou citelné při zásunech, takže máte intenzivnější pocit z masturbace, ale ne všem vyhovují, protože chtějí třeba „realistický“ styk jako s ženou. Pro ty jsou základní verze – u Shots Toys třeba Vagina, u Fleshlight Pink Lady, u Tengy modely 3D (z vnější strany) a tak bych mohl pokračovat dále a dále… Existuje jich opravdu mnoho – a dle prodejnosti je o ně opravdu zájem. Ne všichni chtějí úlety typu Avatar honítko či „upíří zoubky“.

Třetí dotaz: U vagíny typu Stamina training unit (pro trénování výdrže) jsou opravdu velmi výrazné vroubky/výčnělky, které pomáhají při tréninku:
https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/recenze-umela-vagina-fleshlight-stamina/. Takže by se opravdu dalo říci, že pomáhají při výdrži = jsou dráždivější než hladké verze, takže pokud s nimi vydržíte déle masturbovat, dá se očekávat, že budete mít lepší výdrž v reálném sexu.

Ty výčnělky u těchto menších honítek (Easy Rider) nejsou tak výrazné, aby měly výraznější vliv na výdrž – proto má třeba Stamina tak výrazné vnitřní pumlíčky – musí být výčnělky opravdu výrazné,a by to mělo účinek.

Ad 4. dotaz:

Ano lze – většina honítka na trhu se dá vyjmout ze svého obalu/tubusu a obrátit naruby díky tomu, jak je pružná. Pak ji můžete jednoduše vymýt, vydezinfikovat a nechat uschnout. A pak můžete „pokračovat“ v hraní…

Dobry vecer, ma model Easy Rider Hot Masturbátor – vagina, uvnitr vroubky? V čem jsou výhody, té vroubkované? Někde jsem četl že vroubky napomáhají k výdrži při sexu jako takový trénink, je to možné? Lze jednoduše vymývat ejakulat z vroubkované vaginy?

Zdravím všechny, zkoušel někdo z vás, čtenářů, tento masturbátor? Já si hodlám obstarat konkrétně typ vagina a zajímalo by mě, jaké s tím máte zkušenosti. Díky

Spolupracujeme: