Umělá vagína z materiálu Loveclone je menší ryze pánská hračka. Vezměme to krátce – nemá moc lákavý obal (stačilo by se inspirovat u pěkných a decentních obalů Feelztoys, Fun Factory apod. a hned by to bylo lepší). Naštěstí důležitý je obsah a ne obal, takže šup na recenzi.

Umělá vagína z materiálu Loveclone na videu

Umělá vagína Loveclone je vyrobená z materiálu Loveclone, který má být velmi podobný reálné kůži. Na omak je velmi příjemný, lehce tuhý – kdyby nebyl průhledný, považoval bych ho za klinický silikon.

Pokud máte rádi realistické hračky, tak budete nadšeni – hlavní otvor honítka má vzhled vagíny. Na povrchu hračky jsou jemné drážky, které zlepšují držení. Určitě je oceníte, až budete mít na rukou trochu lubrikantu a hračka by vám klouzala vrukou.

Oboustranná milenka do kapsy?

Gelový tubus má otvor na každé straně – jelikož má na délku 10 cm, při proniknutí projde žalud celým tělem hračky a na druhém konci vyjde. Vstupní otvor honítka je poměrně úzký, takže se možná budete s ním naopoprvé „prát“. Když už se ale trefíte, tak je slast zaručena.

Kolik stojí umělá vagíny z Real Clone materiálu?
ZJISTIT CENU

Bude tak výrazně stimulován tenkým otvorem hračky. Maximální průměr je 5 cm, takže se nemusíte být, že by vám hračka byla malá. Gelový materiál je velmi pružný – je možné natáhnout honítko až na 18 cm. Vnitřek vagínky má velmi jemné rýhy. Neucítíte je nijak výrazně, ale jistě pomohou k dráždění.

I obráceně funguje

Je skvělé, že za jednu cenu dostanete vlastně 4 různé umělé vagíny. Gelový tubus je možné použít z každé strany a k tomu ještě ho obrátit na ruby. Materiál je velmi jemný, takže při otáčení na ruby by mohlo dojít k natržení. Pro lubrikaci můžete použít gely jak na vodní, tak silikonové bázi.

Vagínku si můžete užít sami při masturbaci, nebo ji můžete využít při partnerském sexu. Stačí trocha lubrikantu a slečna vám místo běžné předehry pomocí ručky či pusy udělá radost hračkou.

Klady

Zápory

Malé rozměry Nemá obal
Příjemný materiál Horší zavádění
Více použití
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: