O vzniku Whoop.de.doo vibrátoru a jeho designerce Aničce Marešové jste si mohli přečíst už mnohé – byli jsme i na jeho křtu. Dokonce i u nás narazíte na článek, ve kterém popisuji testování prototypu. Ale ačkoliv jsem se snažila, nikde jsem nenašla recenzi na reálný produkt. Takže když jsem od Aničky dostala jeden kousek, bylo moji povinností, ho zrecenzovat:)

Luxusní vibrátor Whoop.de.doo – jen a jen pro mě

Vlastním číslo 231 z druhé edice vibrátorů (po prvním se jenom zaprášilo, tak musela nastoupit druhá). Toto číslo vám sice v praxi asi k ničemu nebude, ale na mě ta papírová kartička (certifikát originality) s ručně napsaným číslem a podpisem Aničky působí velmi dobře.

Respektive velmi dobře působí na moji ješitnost – nejsem totiž majitelem nějakého no name kousku. Já mám číslo 231 a toto číslo nemá nikdo jiný:) A to v mých očích posouvá značku (nebo konkrétní produkt) o level výš.

A teď k recenzi…

Vibrátor dostanete v pěkné červenobílé pěnové krabičce. Tato krabička je ze dvou částí a pohromadě je drží poměrně silný magnet. Po otevření máte v jedné části samotnou hračku a ve druhé nabíječku, uživatelský manuál, pytlík ze švýcarské bavlny a již zmiňovaný certifikát originality.

Krabička je vzhledově jednoduchá – nenajdete na ní nic zbytečného. Ale když se na ni podíváte detailněji, zjistíte, že není tak dokonalá, jak se na první pohled zdá. Zjednodušeně se dá říci, že milimetry úplně přesně nesedí a papír je na pěně nalepený nerovnoměrně.

Takhle to vypadá hrozně, ale když vezmete v potaz, že krabička je vyráběna ručně (a ne nějakým strojem, který řídí počítač), tuto nedokonalost hodíte za hlavu.

Navíc jsou to poměrně mikroskopické nedokonalosti na obalu, který většina lidí stejně zahodí:) Ale jako podklad pod pomůcku bych nevolila červenou – lehce se mi od toho obarvila hrana a nejde to dolů.

Dostáváme se k vibrátoru

Když budete chtít vyndat hračku z krabičky, zatáhněte za stužku a vibrouš se vysune nahoru. Upřímně miluju, když je na produktu vidět, že nad ním někdo opravdu uvažoval.

A je vidět, že někdo uvažoval i nad tvarem – vibrouš je jednoduchý, hladký, bez zbytečných výčnělků a podobných pitomostí – však už se dlouhodobě ví, že v jednoduchosti je krása. Navíc parádně pasuje do ženského (mého) těla.

A díky svému hladkému tvaru je ve vagíně i dost pohodlný – nikde netlačí, neškrábe…je to takové přirozené:) Konzultace se asi vyplatila – vývoj vibrátoru Anička M. konzultovala s gynekology a také s testerkou (mnou) – a už při testování prototypu jsem byla tvarem fakt nadšená:)

Co dostanete v balení?

  • Whoop.de.doo vibrátor
  • Nabíječka
  • Obal na pomůcku ze švýcarské bavlny
  • Návod k použití
  • Certifikát originality

I na omak je vibrátor příjemný, ovšem ne tak moc, jako Elise od Lelo. Chybí mu ta sametová vrstva, která vás nutí se s hračkou mazlit:D Vyrobený je z bílého lékařského silikonu (o výhodách silikonu píšu pokaždé, takže tady si to dovolím vynechat), což je výborný materiál, ale dost se na něj chytá prach, který je na té bílé děsně vidět. Takže před každým použitím (samozřejmě i po něm) byste si svůj vibrátor měli umýt…což byste měli dělat u všech hraček:)

Zjistěte kolik stojí Vibrátor Whoop.de.doo
ZJISTIT CENU

Whoop.de.doo má celkem 3 motůrky v celo silikonovém těle, přesto si zachoval do jisté míry flexibilitu…ale nemůžete čekat, že ho ohnete úplně:)

Hračku zapnete (a také vypnete) dlouhým stiskem obou tlačítek. Líbí se mi, že tlačítka nejsou označená klasickým + a –. Anička zvolila jednu a tři tečky, což je pro mě na dotek daleko srozumitelnější a nemusím dlouze přemýšlet co které tlačítko vlastně znamená. Ovšem pravdou je, že když je vibrátor v akci a já jsem rozvášněná, nejsem schopná vnímat žádná tlačítka:D

Tlačítka zároveň slouží k přepínání jednotlivých módů, intenzit, případně frekvencí. Mód se změní dlouhým stisknutím vybraného tlačítka a intenzitu či frekvenci zvýšíte (nebo snížíte) rychlím klikáním.

No… s tímhle ovládáním jsem měla problém už u prototypu – přijde mi to nelogické a pokaždé jsem to dělala obráceně.

A upřímně jsem se to ani po několikaměsíčním trénováním nenaučila. Vlastně i mým kamarádkám, které si ovládání zkoušely, to přišlo matoucí… na druhou stranu měly všechny zkušenosti s jinými vibračními hračkami, takže (stejně jako já) měly naučený určitý model. Nováčci asi budou v pohodě:)

Co se skrývá uvnitř?

Whoop.de.doo vibrátor má celkem 3 módy:

  • Easy baby
  • Wave
  • Oh, my whoop!

Jednotlivé vibrace vám nebudu popisovat, to najdete v návodu k použití nebo si je vyzkoušíte sami. Každopádně můj nejoblíbenější je (kupodivu) Oh, my whoop!, kdy vrní všechny tři motůrky bez přestávky.

Pak si stačí nastavit intenzitu a začít si hrát.

Pokud znáte moje recenze, víte, že já k vibrátorům moc netíhnu. Existuje jenom pár kousků (spočítám je na prstech jedné ruky), které mě dokážou udělat. A mezi ně se řadí i kousek od Whoop.de.doo. Mám ho ráda jen tak samostatně, ale největší bomba je, když ho na mě používá můj přítel – to pak přijde extáze:)

Když si chcete hrát, musíte nabíjet

Nový vibrátor je vybitý a zablokovaný, aby při transportu k vám nedošlo k nežádoucímu zapnutí. Na obojí vám stačí nabíječka – prvním nabitím se celá hračka odblokuje.

O stavu baterky vás bude informovat dioda, která je mezi tlačítky (pokud nebliká, není vidět:). O tom, co znamená jednotlivé blikání, se tady nebudu rozepisovat – tahle recenze je dostatečně dlouhá i bez toho a stejně bych víceméně opisovala text příbalového letáku, který dostanete s touhle hračkou.

WDD má magnetickou nabíječku, která parádně sedí na obě strany. Je jedno, jestli nabíječku k pomůcce přiložíte tak či onak, magnety drží. Což je vážně velké plus – nedávno jsem se rozčilovala nad jedním kouskem, tam nabíječka držela jenom v jednom směru.

Druhý konec nabíječky je s USB konektorem. To také považuju za velké plus, alespoň se vám doma nebude válet zbytečně velká nabíječka, která zabírá moc místa.

Nabíjet můžete přímo z USB nebo použijete koncovku do zásuvky, je to jedno – jenom si hlídejte maximální proud – ten je 500 mA, aby nedošlo k poškození baterky. Také jsem ho zkoušela dobíjet z počítače, ale to nešlo… respektive bylo to tak pomalé, že jsem s tím ztratila trpělivost 😀

Koukám, že jsem se zase rozepsala, takže abyste se nezačali nudit, tady je shrnutí: Whoop.de.doo vibrátor je velice elegantní a luxusní, kousek, který zaručeně potěší každou ženu. Cena je sice také dost luxusní, ale když znáte ten příběh, který se za vývojem skrývá, není to tak hrozné – kvalitní vibrátory jsou prostě drahé… a tenhle je kvalitní a vymazlený:)

Klady

Zápory

Jednoduché ovládání Cena
3 motůrky
Počet kombinací vibrací
Krásný jednoduchý design
Magnetická nabíječka
Český výrobek s příběhem
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: