Česká značka Whoop.de.doo je spojována s luxusními venušinými kuličkami. Ovšem teď k nim přibyl další designový kousek – 25. listopadu 2015 představila Anna Marešová svůj nový vibrátor. A my byli u toho :).

Jak se vlastně křtí luxusní vibrátor?

Křest vibrátoru probíhal v Hauch Gallery a na první pohled bylo jasné, že organizátoři celou akci promýšleli do posledního detailu. Dokonce i jídlo bylo tématicky zvolené – na výběr byly párky v rohlíku z Red Pif a skvělé malé kremrole z cukrárny Alchymista. K pití jste si zase z vany s ledem mohli vytáhnout pivo Bernard Ale. Já osobně pivo nepiju, ale v té vaně vypadalo lákavě a k těm párkům se hodilo… a musím říci, jídlo i pivo bylo velice dobré 🙂

Ale zpět ke Zrození. Výzdobu v Hautch Gallery dělala díla Jiřího Matějů. Umění asi moc nerozumím – pro mě to bylo jenom pomačkané plátno, ale proti gustu… Na druhou stranu, vystavená díla byla tak líniově čistá, že se dokonale hodila k jednoduchosti vibrátoru i celé výzdobě.

V celé galerii také létaly bílé balónky, na kterých byly připevněné slevové vouchery. Každý si tak mohl „stáhnout“ slevu 5 – 50 %, což je velice příjemné číslo :). Navíc se balónky celý večer pomaloučku vypouštěly, takže postupně klesaly. Byl to sice drobný detail, ale bylo velice příjemné, když na vás spadla sleva 😀

Kdo byli kmotři křtěného WDD vibrátoru?

Samotný křest byl zahájen létajícím vibrátorem (byl promítaný jedním ze světel). A ve chvíli, kdy se obraz zastavil nad pódiem, snesl se reálný vibrátor ke svým třem kmotrům.

Těmi byli:

  • zpěvačka Tonya Graves, která křtila už kuličky,
  • baskytariska Mardoša (Marek Huňák) a
  • zpěvačka Monika Načeva.

Každý z nich měl jasně danou práci – museli vibrátor odstřihnout, zapnout a vložit do nádoby s vodou.

A právě ten poslední úkon měl dokázat, že Whoop.de.doo vibrátor je vodotěsný a funguje i pod vodou 🙂

1. edice dospěláckého šidítka už je skoro vyprodaná

V první edici je vyrobeno celkem 500 ks bílých vibrátorů. Většina z nich byla prodaná již v předprodeji (i díky crowdfundingové platformy Indiegogo.com). Prodej zbývajících kusů byl odstartován hned ve středu o půlnoci 26. 11. – od té doby si všichni zájemci o tuto luxusní hračku mohou na stránkách www.whoopdedoo.cz koupit svůj vlastní kousek.

Ovšem při koupi je nutné počítat s delší dodací lhůtou – vibrátory jsou ve výrobním procesu a odesílat se budou až po kompletaci všech jeho částí.

Přejeme WDD vše nej!

Jsme rádi, že jsme se Zrození Whoop.de.doo vibrátoru mohli zúčastnit. Byla to velice povedená akce, která představila další z ryze českých výrobků. Anně Marešové a celému Whoop.de.doo držíme pakce, aby vibrátor měl minimálně takový úspěch jako předchozí venušiny kuličky.

A v budoucnu třeba i s dalšími produkty – třeba menstruačním kalíškem? Kdoví. :))

Každopádně už teď můžeme říci, že luxusním vibrátorům na trhu se zrodila konkurence.

Měli jsme k dispozici prototyp, který jsme otestovali… dámy, máte se na co těšit 🙂

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: