Tak jako každá holka v pubertě jsem si i já zpříjemňovala chvilky ve sprše proudem vody. A kupodivu mi to zůstalo i v dospělosti :). Jenomže před časem jsem si pořídila úspornou sprchu a bylo po zábavě.

Na koupelové hrátky jsem si nevzpomněla až do doby, kdy jsem navštívila erotický festival Venus 2015 – jedním z vystavovatelů byla švédská značka Drop of Sweeden, která tam prezentovala nový vodní vibrátor. Ihned jsem si vybavila své dospívání a těšila se na nové koupelnové zážitky 🙂

A teď k té recenzi…

Tělo vodního vibrátoru H2O je vyrobeno z čistého silikonu, takže je měkoučký a pružný – ohnete ho ve všech možných i nemožných směrech :). I na dotek je velice příjemný. Spodní část je vyrobená z pevného ABS plastu – všechno ve velice kvalitním zpracování (ale co jiného bychom od precizních Švédů čekali? 😀 ).

A právě ve spodní části spočívá to největší kouzlo – dá se velice snadno vyměmit. Takže můžete mít klasický diskrétní vibrátorek, nebo vibtátor, který napojíte na sprchu a můžete si užívat :).

Hele, ono to vrní!

Jsme zvyklé na to, že vibrátory vrní, ale když jsem měla H2O poprvé v ruce, překvapilo mě, že dokáže stříkat vodu a zároveň vibrovat uvnitř. Musím uznat, že to bylo milé překvapení (a hned jsem měla choutky ho vyzkoušet na vlastní kůži).

Vodní hrátky nejenom se sprchou

A právě na tu „sprchovou“ část se teď zaměřím více. Jedná se o naprosto jednoduchý mechanismus, takže sprchu k vibrátoru namontuje každý. A pak už je vlastně hotovo a vy si můžete hrát :).

V koncovce je zbudovaná silikonová tryska, kterou proudí voda ze sprchy. Teplotu i sílu proudu vody si oblivňujete samy – prostě jak si to nastavíte, tak to bude téci… Vlastně stříkat, protože dosah trysky je poměrně velký.

Podle mě je naprosto skvělý nápad, že tryska je vyrobena ze silikonu – díky tomu můžete tryskou pohybovat, takže proud lépe nasměrujete na to nejvhodnější místo. Mě osobně se nejvíc osvědčilo trysku stisknout mezi prsty – z toho jsem pak šílela :D.

Dva v jednom

Ve chvíli, kdy vám na klitoris proudí voda, vrnění vibrátoru uvnitř moc necítíte – respektive cítíte příjemné vibrace, které vám k orgasmu dopomůžou, ale plně se soustředíte na jiné prožitky 🙂 Věřím, že ženy, které jsou vaginálně vzrušivé, více ocení vibrační schopnosti H2O :).

Zjistěte kolik stojí vodní vibrátor H20 Vibe
ZJISTIT CENU

Jak už jsem zmínila, H2O můžete používat i jako klasický vibrátor (stačí vyměnit spodní číst). Špičku má lehce zahnutou – tento tvar ideálně stimuluje bod G (já asi bod G nemám nebo jsem ho ještě nenašla, takže tohle tvrzení nedokážu potvrdit ani vyvráti). Rozměrově je to menší vibrátor a někomu se může zdát až moc malý.

Ovšem pro mě je jeho velikost naprosto dokonalá – vnímám ho spíše jako cestovní vibrátor (nezabere moc místa), který navodí správnou atmosféru. A při používání ve sprše vám tento malý rozměr dovolí se soustředit na proud vody a zbytečně se nerozptylovat.

Jedno tlačítko stačí

H2O vibrátor má pouze jedno tlačítko. Stiskem se zapne a zároveň přepíná jednotlivé programy – první 3 jsou vibrační režimy, následující (je jich 7) jsou pulzní. Vypíná se dlouhým podržením tohoto tlačítka – a když píšu dlouhým, myslím opravdu dlouhým 🙂 Ovládání je trochu tužší a ještě jsem se s ním moc nezžila :).

Co najdete v balení… nebo nenajdete

V balení dostanete „jenom“ vibrátor, dvě spodní části a nívod k použití… A to je vlastně všechno 😀
Od Růžového slona jsem ještě dostala sametový pytlíček, který mě potěšil – nerada nechávám své hračky ležet bez obalu. Takže děkuji, fakt se hodí!

Vibrátor funguje na 2 AAA baterky, takže vám v šuplíku nebude překážet další dobíjecí kabel – stačí si pořídit dobíjecí baterky a máte po starostech 🙂

Sprcha nebo vana?

Upřímně raději H2O vibrátor používám ve vaně – napustím si trochu teplé vody a zbytek dopustím právě tím vibrátorem 😀 Musím uznat, že lepší koupání jsem ještě nezažila 🙂 (přístě si do vany zkusím dát pěnu, uvidíme, co to udělá 😉 ).

H20 Vibe v akci na VENUS veletrhu:

Vibrátor jsem zkoušela i ve sprše a bylo to skvělé. Tak moc skvělé, že jsem se začala celá klepat a v nohou jsem ztrácela sílu. Trochu jsem se bála, že se na těch nohách neudržím a raději jsem přestala. Proto raději volím pohodlnější vanu.

Pár čísel:

  • délka (se „sprchovou“ koncovkou): 19,5 cm,
  • délka (s klasicjou koncovkou): 17 cm,
  • délka těla vibrátoru: 12,5 cm,
  • průměr: 2,5 – 3 cm.

Dámy, pokud jste si v dospívání oblíbily sprchy, vibrátor H20 si zamilujete. Je to malý čipera, který vás dostane do nebe 😀 A podle mého názoru by ho měly vodárenské společnosti darovat do každé domácnosti – to by byla parádní spotřeba vody ;).

Poděkování patří Růžovému slonovi

V době, kdy jsem se s vibrátorem H20 na festivalu seznámila, nebylo možné ho v České republice sehnat. Což byla velká škoda, protože produkt to byl skvělý a i pan majitel nám sednul (když nám vyprávěl o vibrátoru, bylo vidět, že je na něj opravdu hrdý… a byla to oprávněná hrdost).

Chtěli jsme H2O dostat na náš trh. Kontaktovali jsme proto Růžového slona, který si na zkoušku pár kusů objednal. A výsledek? H2O vibrátor zařadil mezi nabízené produkty a rovnou ho zařadil mezi 20 bestsellerů pro Vánoce ;).

Klady

Zápory

Vodní tryska na klitoris Tužší ovládání
Skladné rozměry Neobsahuje obal na hračku
Materiály (lékařský silikon a ABS plast)
Kvalitní zpracování
Je naprosto tichý
Příjemná cena
Použitelný i jako běžný vibrátor (druhá patka)
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 2 názory

Za mě super kousek, který předčil očekávání 🙂 líbí se mi, že se dá použít i mimo sprchu tím, že se vymění vibrační patka. Doporučuji!!

Ty hanbářko jedna nestydatá!

A vůbec se za to nestydím 😀

Spolupracujeme: