Vibrátor OVO F11 patří rozhodně do levnější cenové kategorie. Řekla bych, že se dokonce jedná o hračku velmi levnou. To se ale rozhodně neodráží na jeho kvalitě, a předčí tak i vibrátory mnohem dražší… Tedy velké plus hned na úvod.

Luxusní štíhlý vibrátor od OVO jsme rozbalovali

Vrnící OVOce se nám povedlo…

Další pochvala patří německému výrobci OVO za výběr materiálu – lékařského silikonu. Vibrací si tak můžete užívat jak často budete chtít a věřte mi, že budete chtít často.

Mě osobně moc nepotěšil vzhled, to je ale skutečně pouze záležitost vkusu. Na mě působí bílá barva sterilně, na druhou stranu ale velmi jemně, a tak se jej nemusíte obávat koupit žádné ženě.

Rozhodně žádný slaboch

Opravdu mě při testu šidítka překvapila síla vibrací, předčila má očekávání. Navíc má vibrátor hned 5 různých vibračních programů, každý si tak může vybrat ten úplně nejvhodnější nebo je libovolně střídat. Ovládání je velmi snadné, a tak ty slastné chvilky nebude opravdu nic rušit.

Pár čísel:

  • délka 18 cm,
  • vibračních módů 5,
  • užitná délka 11 cm,
  • průměr 3,2 – 3,5 cm.
Zjistěte kolik stojí vibrátor OVO F11
ZJISTIT CENU

Drobný problém nastal při výměně baterií – dostat z vibrátoru ty staré ven chce přece jen víc úsilí než bych čekala. Věřím ale, že jen co baterie vyměníte, tento drobný zádrhel svému novému příteli rychle odpustíte. I já ji v dnešní recenzi nepovažuji za veliké negativum.

Nejenom na jedno místečko

Co se tvaru týče, potěšíte jím spíš klitoris… a s dalším drážděním si budete muset poradit samy… a rád určitě pomůže i váš partner. Vaše spokojené vzdechy pro něj budou skvělou odměnou.

Velikostí je ideální nejenom na poštěváček, ale i k zavádění. Tvar má ale jednoduchý, takže žádnou divočinu si s ním neužijete. Ale je to skvělý tichý partner, který vašim chutím vždy vyhoví.

Stručně o recenzi

Erotická pomůcka: Vibrátor OVO F11
Recenzi napsal: Michaela S.
Testováno: od 1. září do .
Výsledek: Silný a decentní pomocník nejenom na klitoris.
Užití hračky: Jako klady vidím tiché (sic silné vibrace), příjemný a bezpečný materiál a k tomu neskutečně nízkou cenu, kterou neodmítnete.
Moje hodnocení: 4,4 z 5 (doporučuji)

Rozhodně všem doporučuji tento kousek vyzkoušet. Milovnice vibrací budou nadšené.

Klady

Zápory

Nízká cena Způsob výměny baterií
Lékařský silikon a ABS plast Občas problémy se zapínáním – může být problém našeho kusu
Decentní vibrace
Tvar hlavičky pro klitoris
Tichost vibrací
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Obdržela jsem jako dárek a takové nadšení jako autorka recenze tedy nemám. Vibrátor rozhodně není tichý. Ve srovnání s asi 11 let starým vibrátorem,který už rozhodně nepatří k nejmodernějším je Ovo neskutečně hlučné. Čekala jsem i možnost nastavení mírnějších vibrací,ale všech 5 je dost silných a změna vibrací není plynulá, musíte se k dané vybrané vibraci „proklikat“ Jak píše autorka, vibrátor je spíše vhodný k dráždění klitorisu, ale právě nemožnost nastavit jemné vibrace pro mě činí tento vibrátor dosti omezený. Vibrátor používáme s příelem i k dráždění při sexu a právě ta hlučnost je tak velká,že intimní chvilky s partnerem narušuje. Abych jen nevytýkala, jediné čeho si cením je pulsující vibrace,která je zajímavá. Vibrátor vypadá úžasně, je úžasně zabalený, pěkný a příjemný,ale negativ je víc a já tedy nedoporučuji.

Děkujeme za zpětnou vazbu – problém ohledně vibrací je relativní, protože jejich vnímání a vliv na tělo je velmi subjektivní. Pro někoho mohou být silné, pro někoho zbytečně slabé… Zde bohužel nejde předat objektivně naše zkušenosti – ikdybychom měřili intenzitu/hlasitost každé hračky, tak vnímání těchto projevů je stejně dost subjektivní.

Spolupracujeme: