Vibračních pomůcek, které se svým účinkem zaměřují jen na klitoris je na (nejenom) českém trhu bezpočet. Malé o velikosti prstu, velké jako dlaň (můžeme se počítat i specializované vibrátory typu rabbit/zajíček s výstupkem na poštěváček), případně i veliké typu masážní hlavice.

Jaké jsou naše oblíbené vibrátory na klitoris?

Když opomineme značkové hráče typu We-Vibe a další prověřené (najdete v sekci s testy sexuálních pomůcek v bočním panelu), začneme hledat netradiční typy a tvary.

A jedním z nich je i pěkně dráždivý zajda Totoro (inspiraci najdete v legendární japonské anime pohádce od studia Ghibli) od méně známé značky Odeco. Už je hůře k sehnání na českých sexshopech, ale když se vám poštěstí, tak … Jestli ho máte koupit, nebo rovnou zatratit, si přečtěte v naší recenzi.

VIDEO z rozbalování vibrátoru:

Odeco Totoro v recenzi

Na první pohled je to roztomilost sama – kulaté tvary, dvě silikonová ouška a „pomrkávající“ očka. Co více si přát? Samozřejmě skvělou funkčnost… Najdeme ji zde? Pojďme se na něj podívat. Nejprve mu musíme dát pořádnou šťávu, aby mě energii na naše klíny.

Nabíjení je poměrně jednoduché – zdířka je v patce hračky – náš model měl nabíječku přímo do síťové zástrčky, ale na některých světových trzích je i USB varianta, která je samozřejmě o hodně pohodlnější.

Energii máme.. tak ji pojďme vypustit

Vibrátor Totoro se zapíná stisknutím levého očka. Nejdříve máme 3 intenzity vibrací a poté 7 dalších vibračních režimů. Přepínáte mezi nimi směrem nahoru levým okem, pravým jdete směrem dolů a nakonec i jím vibrace vypínáte.

Do rytmu pulzů/vibrací očka pobaveně problikávají – stejně jako tenká (cca 1 mm silná) průhledná linie po bocích vibrační pomůcky.

Pár čísel:

  • váha 120 gramů,
  • průměr 5 cm,
  • délka 9 cm,
  • ovládání na 2 tlačítka,
  • výdrž až 2 hodiny.

Rozhodně si nemyslete, že takhle malá hračka je adekvátně slabá. Naopak – příjemně vás překvapí. Hlavně vibrace z pevného ABS těla přenášejí do jemných silikonových „oušek“. A ty ideálně obepnou poštěváček – případně i bradavky – na ty se dá skvěle použít.

Zjistěte kolik stojí vibrujícího zajíčka Totoro
ZJISTIT CENU

Nejenom na klitoris

Pro zvídavé holky doporučuji zajdu trochu zasunout – nepůjde to díky silné základě hluboko, ale mohlo by vám to také udělat dobře. Prim zde hraje však stimulace poštěváčku – můžete se soustředit přímo na něj a různé tlačit, případně jím můžete tento citlivý erotogenní bod jen „šimrat“ a hledat tu ideální cestu k orgasmu…

Jaký je použitý silikon? Podle našich informací ten nejlepší, co se dá sehnat – příjemně měkký, matný (takže na sebe nechytá tolik prachu a dalších nečistot při uložení třeba v krabičce) a také s prověřenými certifikáty kvality CE, RoHS, FDA a FCC.

K tomu si připočtěte kvalitní ABS plast, který je použitý na těle vibrátoru (zpravidla bílá část s očky) a máme tu solidního zástupce vibrátorů na poštěváček.

Co na něj říkám?

Solidní zástupce vibrátorků na klitoris, který je ještě roztomilý... díky kulaté patce se při položení na plochu lehce kolébá a do rytmu vibrací promrkává. Intenzita i režimy jsou solidně intenzivní a od silikonových oušek by se konkurence měla pořádně učit, jak se dělá oblíbená dámská hračka…

Podobné stimulující účinky má například konkureční Tickler – ale také patří k poměrně nedostatkovému zboží. To je asi jediná nevýhoda – je solidně nedostupný a jen tak ho neseženete. Ale přesto jsme se o něm musela zmínit. Patří k mým nejoblíbenějším vibračním ero-hračkám – a právem.

Klady

Zápory

Čistý silikon a ABS Těžko k sehnání
2 vibrující výčnělky
3 intenzity / 7 režimů
Bliká do rytmu vibrací
Jednoduché nabíjení
Roztomilost sama 😉
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: