Vánoce jsou za dveřmi, takže je už čas vybírat dárky pro své nejbližší. V následujících dnech bude publikováno několik recenzí zajímavých hraček a pomůcek, kterými můžete obdarovat své „sexuchtivé“ známé a blízké. Snad jsme se vám trefili do vkusu 🙂

Jak vypadá vibrační kachnička do koupele v praxi?

Dnes tu máme roztomilou hračku, která potěší především slečnu. Kdo by taky jiný ocenil stylovou kachničku do vany s péřovým boa! Jistě si říkáte, proč na Lascivní.cz píšeme o kachničce do vany. Samozřejmě se nejedná o klasický doplněk do pěny. Tato má v sobě ukrytý vibrační motorek – koho by napadlo hledat masážní účinky v nevinně vypadající kachničce do vany? Nejspíše nikdo!

Kachnička Mini Paris Blanc od značky Big Teaze Toys je předvádivé zvířátko – jak jinak si vysvětlit její perleťový „háv“, třpytivý kamínek Swarovski na zobáčku a nepřehlédnutelné „péřové boa“ na krku? Je dodávána v průhledné krabičce ve tvaru srdce převázané červenou mašlí – v podstatě ji nemusíte jako dárek ani balit! Potěší i takto! Kachnička až z „Paříže“ přinese do vaší koupelny francouzský šarm a nestoudnou vášeň.

O slušivou ozdobu na krku kachničky se nemusíte bát – je přidělaná jen na suchý zip a můžete ho jednoduše sundat.

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

Pár čísel:

  • délka 7,5 cm,
  • šířka 3,5 cm,
  • výška 7,5 cm.
Zjistěte kolik stojí vibrační kachnička Mini Paris
ZJISTIT CENU

Vibrace pracují na jednu AAA baterii, která se do útrob kachničky strká ze spodu. Víčko od baterií má naštěstí těsnící silikonový kroužek, takže se nemusíte bát vzít „kachnu“ do vody – co by to také bylo za vodního ptáka, kdyby nemohl do vody že?

Ovládání vibrací

Vibrace se zapínají otočným spínačem taktéž na spodní straně hračky. Vibrace hodnotím jako středně silné. Svou práci na vhodných místech rozhodně udělají – výrazný zobáček kachničky si jistě najde své opodstatnění – holky mi už budou rozumět.

Jak už název napovídá (Mini) jedná se o zmenšenou verzi klasické kachničky – proto jí stačí jen jedna AAA baterie. Větší verze spolkne hned 2 (a dokonce AA) baterie – síla vibrací tomu však odpovídá. Výhodou naší kachničky ale jsou její kompaktní rozměry – nezabírá tolik místa a její drobnost ji spíše sluší – aneb „co je malé, to je roztomilé“ 🙂

Klady

Zápory

Malé rozměry Neplave rovně
Líbivý vzhled Slabší vibrace než její větší verze
Voděodolnost
Vlastní dárkový obal
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU Další inspirace
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: