Hračka samotná je nádherná, v krásné dárkové kazetě. Úžasný hi-tec vymazlený kamarád, s nabíjením přes magnetický USB kabel do počítače. Při prvním pohledu jsem byla naprosto okouzlena, hravostí i tvarem, od kterého jsem si slibovala velmi mnoho.

Tichý vibrující společník pro dlouhé noci

Barevné sladění a ladnost tvarů, ovládání působí naprosto luxusně. Na pohled se jedná opravdu o nádherný kousek, který bych se nestyděla vystavit si ve vitríně i v oné dárkové kazetě.

Další věcí, kterou musím vyzdvihnout je naprosto úžasně zpracované ovládání. Obsahuje pouze tři tlačítka. Krok v před, vypnout/zapnout a krok zpět. Je jemně podsvícené, modrá při běhu, červená při pauze. Delším podržením pak je vypnut úplně, případně zapnut. Tímhle naprosto úžasným ovládáním lze regulovat 10 režimů vibrací. Od klasické třístupňové intenzity až přes různé impulzy a morseovky.

A pozor hračka je neuvěřitelně tichá! I přes intenzitu vibrací je strojek opravdu tichoučký a už jen přes peřinu není nic slyšet. Což je obrovská výhoda třeba pro maminky, co nemají příliš mnoho prostoru pro soukromí popřípadě studentky, co hned ve vedlejším pokoji mají spolubydlící.

Zjistěte kolik stojí tento vibrující krasavec
ZJISTIT CENU

Tělíčko hračky je vyrobeno z velmi kvalitního silikonu, hebkého na dotyk a dobře omyvatelného. Nelepí se na něj prach (,kdyby náhodou zůstal chvíli neuklizen) a už opláchnutím ve vlažné vodě se smyjí všechny hrubé nečistoty. Samozřejmě vždy doporučuji používat desinfekci na erotické hračky, kvůli bakteriím, avšak materiál sám údržbu usnadňuje.

Tvrdost není vždy výhodou…

Nevýhodou už však je tvrdost hračky. Chybí tu jistá masitost. Vzhledem k užšímu provedení a své tuhosti, či tvrdosti, připomíná po zavedení spíše svíčku (eeeh neptejte se, v pubertě byla nouze o šidítka).

Abych to lépe vysvětlila, hračka sama je určena na dráždění bodu G. Což tuhost do jisté míry vysvětluje a vyžaduje, stejně tak rafinovaně tvarovaná špička přislibuje v tomto ohledu velké potěšení. Jenže, jaksi v mém případě zřejmě nedošlo ke správnému stimulu. V tomto ohledu by bylo zapotřebí většího zakřivení pro lepší manipulaci a snadnějšímu dráždění G bodu. V mém případě svoji prioritní funkci prostě nesplnil.

Ale zábava s ním je!

Jelikož pro zavádění upřednostňuji již zmíněný masitější provedení šidítka, rozhodla jsem se vyzkoušet velkou škálu vibrací jinak. Úžasně tvarovaná špička kopírující vnější tvary té dole, si vyloženě žádaly o přiložení a zkoušení vibrací. Prostřední výstupek dokonale rozřádil klitoris a díky motýlkovému tvaru špičky, tak nebyly ochuzeny ani stydké pysky. Díky klikatém žebírku v rozšířené části jsem si pak mohla hrát a přejíždět přes všechny záhyby a dokonale si tak užít rozvibrování celé oblasti.

Abych to tedy celkově zhodnotila. Tato hračka ačkoliv určena pro dráždění bodu G, se k tomu tak úplně nehodí, potřebovala by být více zahnutá, aby správně dosáhla. Ale, zato se z ní vyklubalo skvělé dráždítko na klitoris. Tvar špičky je pro to naprosto dokonalý a tiché, ale silné vibrace pro to přímo určené. Rozhodně doporučuji všem ženám, které jsou spíše klitoriálně vzrušivé, nebo si prostě jen rády hrají se svým klitorisem a nejen s ním, ale v podstatě se vším.

Pokud, ale hledáte hračku pro dráždění bodu G, doporučuji raději sáhnout jinam.

Jo a nabitý vydrží opravdu hodně, hodně hodně dlouho 😉

Klady

Zápory

Skvěle tvarovaný pro klitoris Nestimuluje silně g-bod
Tichý motorek Viditelné švy podél středu
Středně silné vibrace Jen lubrikanty na vodní bázi
Tvrdost hračky
Silikonový matný materiál
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: