Tento vibrátor mi spadl do klína v „Lascivní“ redakci a hned mě hlavou proletěly nápady, jak ho využít s partnerkou. A nakonec se ukázalo, že je ještě univerzálnější, než jsem původně čekal. A to je rozhodně pozitivní zjištění (nejen pro mou partnerku).

Balení a materiál

Balení obsahuje zhruba 20 cm dlouhý vibrátor, kabel pro nabíjení a návod k použití. Neohebná dlouhá vibrační hlavice je celá pokrytá příjemným lékařským silikonem, samotné tělo je v plastovém provedení.

Na úchytu najdeme pouze 2 tlačítka – jedno slouží k zapnutí a druhým ovládáme vibrační módy, kterých je celkem 12.

Použití hračky

Slouží primárně ke stimulaci klitorisu, ale díky prodloužené pevné hlavici se dá (nejen díky vodě-odolnému provedení) velmi dobře využít i jako vaginální vibrátor. Vždy záleží na úhlu a citlivosti partnerky.

Zjistěte kolik stojí Vibrátor XUANAI
ZJISTIT CENU

Každopádně díky délce hlavičky se holčině dobře ovládal vibrátor i samotné, takže jsem se v rámci předehry mohl dívat, jak se s ním rozehřívá. Na klitoris je jeho vibrující hlavička jasná, ale i vztyčené bradavky ocenily jeho decentní sílu.

VIDEO z rozbalování v redakci:

Není to ovšem hračka určená striktně pro potěšení ženám, vřele doporučuji vyzkoušet také jako anální vibrátor ke stimulaci prostaty. Jeho délka a jemnost silikonu je ideální právě pro tento citlivý mužský „bod G“. Vyzkoušeno za vás a rozhodně si s ním škodu neuděláte.

I když intenzita vibrací je více než dostačující, ocenil bych, kdyby baterie měla větší výdrž než uváděných 45 minut – oproti třem hodinám nabíjení je to trochu nepoměr. Díky lehkosti a tvaru padnoucímu hezky do ruky je manipulace opravdu snadná a přesná.

Celkový dojem

Tento malý, ale výkonný vibrátor od čínské značky Xuan Ai opravdu umí potěšit jak ženy, tak i muže. Vyzkoušeno, ověřeno. Kromě elegantního zpracování musím také ocenit poměrně tichý provoz a příhodně drobné rozměry.

Klady

Zápory

Multifunkční použití Delší nabíjení
Intenzivní vibrace Vydrží jen 45 minut
Vzhled
Tichý provoz
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: