Znovu výrobek od Fun Factory. Jenže tentokrát to není čistokrevný vibrátor. Spíš bych tuto erotickou pomůcku popsala jako masážní a stimulační přístroj. Jedná se o Layaspot od Fun Factory.

Layaspost jako milovník citlivého klitorisu

Slouží k povrchovému masírování a stimulaci intimních částí těla jak ženy, tak muže. Zvídavější slečny si ho mohou samozřejmě zavést i do sebe (pánové samozřejmě také) a zjistit jaký je zevnitř. Rozhodně však svoji funkci zastane při mazlení a pomalém rozehřívání partnerky při předehře. K tomu vibrační jednotka společně s kulatou hlavičkou je přímo jak dělaná. K dráždění vnějšku mušličky, či bradavek.

Na první pohled vás Layaspot zaujme svým netradičním tvarem. Připomíná širší zaoblený vibrátor s výraznou špičkou a elegantní linií. Materiálem a kvalitou provedení rozhodně Fun Factory ani tentokrát nezklamal. Tělo tohoto masážního přístroje je vyrobeno z lékařského silikonu a tvrdšího plastu. Lékařský silikon je samozřejmě prvotřídní materiál, s hypoalergeními vlastnostmi. Přestože je na omak jemný a příjemný, tak svůj tvar drží poměrně pevně a říkám si, jestli to není na škodu.

Zjistěte kolik stojí vibrátor na klitoris Layaspot
ZJISTIT CENU

Rozměry celé hračky jsou poměrně titěrné (celková délka 10 cm, průměr vibrační hlavy je 3 centimetry, průměr střední část je 3,7 cm a nakonec průměr ovládacího krčku je 3 cm).

Layaspot se dostala na trh ve 3 barevných variantách (vanilla-pistachio, vanilla-baby blue, magenta-pearly rose). Do rukou se mi dostala verze magenta-pearly rose, tedy růžovo-červená s perleťovým vzhledem. Všechny varianty jsou stylové, takže zde už záleží jen na vašich oblíbených barvách.

Hračku Fun Factory Layaspot pohání 2 AA baterie, které lze poměrně jednoduše vyměnit, oproti jiným hračkám od stejnojmenného výrobce. Kryt s bateriemi je vodotěsně utěsněn, takže celá hračka se může používat například i ve vodě. Takže hrátek ve vaně se rozhodně Layaspot nebojí.

Ovládání erotické hračky Layaspot je velice jednoduché. Spočívá pouze v dvou tlačítkách +/-, které jsou dokonce vkusně podsvíceny, takže v noci nebudete marně hledat ovládání. Vibrace se zapíná tlačítkem plus a dalším jeho stisknutím se samozřejmě zesilují, naopak tlačítkem mínus se zeslabují, až vypnou.

Vibrace, které jsou nejsilnější na hlavičce hračky, jsou poměrně výrazné. Samozřejmostí je 10 pulzačních programů, které zabezpečí to, že se s Layaspot od Fun Factory nebudete nudit.

Vibracemi se dá dobře prokrvit jak mušlička ženy, tak i jejich působení na partnera (varlata, penis, bradavky) nebyly bez kladné odezvy. Rozhodně je to hračka vhodná na lehké dráždění a například v kombinaci se svázaným přítelem, který se nemohl bránit, to byl výborný stimulátor.

Klady

Zápory

Netradiční tvar Tvrdší materiály
Pulzní programy
Zajímavý design
Silné vibrace
Dobře se drží v dlani/prstech
Bohužel je vibrátor Layaspot vyprodaný, ale můžete zkusit jiné:
Šipka
DO OBCHODU Další inspirace
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: