Dnes jsem zkoušela další masážní hlavici se slibným přízviskem Maxlover. Na rozdíl od předchozích hlavic, které se zde testovali, je polohovatelná. Lze ji natočit až do čtyř úhlů vůči tělu vibrátoru, její držení a praktické použití by pak mělo být pohodlnější.

Baleno a vybaveno – co můžete očekávat

Tento osmnácticentimetrový růžový vibrátor z elastického silikonu se ke mně dostal zabalen v krabičce spolu s český manuálem a nabíjecím kabelem. Součástí balení není sekundární obal, ale krabička je malá a nezabere příliš místa. Ostatně vibrátor doporučuji spíše k domácímu použití, není tudíž třeba jej přenášet.

Video z rozbalování:

Použití a užití masážní / vibrační hlavice

Samotné použití hlavice je velmi snadné. K plnému nabití jsou potřeba asi tři hodiny. Poté jsem si mohla přes dvě hodiny užívat maximálního výkonu. A že je co si užívat! Jednoduché ovládání je snadno přístupné – tři tlačítka slouží k zapínání a vypínání, a posouvání jednodlivých módů. Z deseti druhů intenzit si vybere snad každý, zároveň jsou zárukou, že vaše hrátky nebudou jednotvárné a vy se v půlce nezačnete „nudit“.

Já jsem například obzvlášť ocenila tři módy, které mají stejnou frekvenci, akorát se výrazně zvyšuje intenzita. Celkově musím říct, že módy jsou za sebou chytře nastaveny tak, že stupňují vzrušení. Naprosto tak souhlasím s přezdívkou vibrátoru – Maxlover pro vás v tomto ohledu udělá první poslední. Využít se dá i při hrátkách s partnerem, já se však k vibrátoru stavím jako k soukromému pomocníkovi. Vždy mi zajistí relativně rychlé a intenzivní potěšení a tak nepotřebuji další stimuly. Dokážu si však představit využití strojku při předehře či erotické masáži.

Úhel sem, úhel tam

Co se týče hlavního propagačního taháku strojku – polohovatelnosti, vibrátor mě v tomto ohledu zklamal. Změny úhlů hlavice na 30°, 60°, 90° by měly teoreticky usnadnit držení strojku, při větším tlaku na kůži se však hlavice ohýbá všemi směry. Chybí aretace jednotlivých poloh.

Pokud chcete hlavici využívat ke klasickým masážím, určitě oceníte jeho výkon a citelné vibrace, ale nemyslím si, že byl vhodnější než jiné hlavice. Když jsem při masáži přejela třeba po výstupku páteře, hlavice se natočila jiným směrem. Strojek však skvěle padne do ruky a tak nevadí, když využijete jen polohu 0°. Další výhodou je pružnost hlavy, která se při tlaku snadno přizpůsobí.

Pořídit si ji? Ano!

Celkově si myslím, že hlavice je určena spíšedráždění klitorisu a dalších erotogenních zón. Oproti jiným hlavicím je malá (průměr hlavy asi 5 cm), růžová (určeno především pro ženy) a hlavně frekvence jednotlivých módů zaručuje uvolnění nejen ztuhlých svalů.

Ačkoliv tedy považuji její hlavní lákadlo – polohovatelnost za zbytečné, strojek bych klidně doporučila. Cena okolo 1500 Kč je přibližně stejná jako u ostatních podobných strojků a oproti jiným hlavicím je opravdu stimulační. Alespoň u mě je výsledek vždy do pár minut zaručen.

Klady

 •  

  Velikost (malost přesněji)

 •  

  Triviální ovládání

 •  

  Pružná hlava

 •  

  Napájení

 •  

  Vibrační výkon

Zápory

 •  

  Aretace poloh

 •  

  Hlasitost strojku

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU