Venušiny kuličky by se v dnešní době daly primárně zařadil mezi zdravotní pomůcky. Vždyť se už dají koupit v kdejaké drogérii – a za pár korun. Ale najdou se i dražší kousky. Například ve studiu Anny Marešové si můžete venušiny kuličky pořídit za bezmála dva a půl tisíce korun.

Na první pohled se může zdát, že se jedná o přemrštěnou cenu. Proto jsme se na ně podívali vícekrát a dopodrobna =).

Začneme nákupem

Já si pro ty svoje zašla přímo do ateliéru Whoop.de.doo (což všem, kdo budou mít zájem, doporučuji, je to příjemný zážitek) – druhou možností je si je koupit na e-shopu. Na výběr jsem měla mezi lehkou (41 gramovou) a těžší (65 gramovou) verzí.

Obě varianty jsou navíc ještě v bílém a červeném provedení. Absolutně jsem netušila, které si mám vybrat, protože váhu kuliček jsem nikdy před tím neřešila. Nakonec jsem dala na radu Anny Marešové a vzala si ty těžší.

VIDEO z našeho rozbalování:

Moje nadšení z návštěvy ateliréru mě neopustilo ani doma. Naopak. Prohloubilo se ve chvíli, kdy jsem jsem otevřela krabičku. To, že jsem tam měla kuličky dle svého výběru nikoho nepřekvapí. U luxusnějších hraček jsem zvyklá i na obal – v tomto případě je ručně šitý ze švýcarské bavlny. A ani návod na použití by nebyl neobvyklý.

To co ve mně probudilo nadšení byla malá, na první pohled nenápadná kartička, na které bylo napsáno:

„Druhá verze Whoop-de-doo Venušiných kuliček No. 322“ a podpis Anny Marešové.“

Poprvé v životě jsem měla věc s konkrétním číslem. Nebyl to jeden anonymní kus z výroby. Měla jsem přesně 322 kus z druhé verze. Měla jsem svůj originální kousek.

Možná si řeknete, že to zní hloupě, ale v tu chvíli jsem se cítila opravdu výjimečná. Venušiny kuličky Whoop.de.doo není kousek, který by měla každá. Ano, je to malicherné, ale jsem prostě ženská =D.

Čistota designu vítězí

Když jsem kuličky rozbalila, fascinoval mě jejich design – tak jednoduchý, přitom promyšlený. Ladné křivky bez zbytečných výčnělků nebo pestrých barev. A po chvíli jsem si všimla nápisu Whoop.de.doo na jedné z kuliček. Úžasné. Neměla jsem (a doposud nemám) jiných slov.

Zjistěte kolik stojí venušiny kuličky Whoop.de.doo
ZJISTIT CENU

Kuličky jdou vyrobené z lékařského silikonu. Jsou jemné a velice příjemné na dotek. Poměrně rychle přebírají tělesnou teplotu, takže se nemůže stát, že by vás nemile studily. Navíc jsou odhlučněné – přiznám se, že toho jediného jsem se bála. Myslela jsem, že když kuličku bude od stěny dělit další vrstva, nebude náraz tak silný a vibrace nebudou citelné.

A jdeme zkoušet

Musím přiznat, že jsem nejdříve měla problém kuličky do sebe zavést – trochu to drhlo. Ovšem nebyla to vina materiálu. Poprvé od doby, co používám antikoncepční kroužek, jsem zkoušela kuličky.

Je pravdou, že kroužek nebrání v sexu ani používání jiných hraček, ale kuličky mají trochu jiný tvar – nevěděla jsem, jestli ho neposunu příliš hluboko, nebo ho úplně nevyndám. Jinými slovy jsem se nedokázala úplně uvolnit. Při dalším zavádění to šlo už dobře. Jak už jsem se zmínila, bála jsem se tlumení nárazů, proto jsem začala tím nejvyšším kalibrem.

Začala jsem schody

Už po prvním schodu jsem zjistila, že odhlučněné neznamená méně vibrací. Ale na schodech je citelné téměř vše, takže jsem pokračovala během a obyčejnou chůzí.

I při pomalé chůzi jsem o nich věděla. Cítila jsem jemné velice příjemné pohyby. Do extáze vás to nepřivede, ovšem příjemně vás to uvolní a navodí dobrou náladu (u citlivějších žen by to mohlo navodit i chuť po sexu 😉 ).

Když jsem kuličky Whoop.de.doo zkoušela, uvědomila jsem si, že si nedokážu vzpomenout, jaký pocit jsem měla, když jsem zkoušela jiné. To znamenalo jediné – musela jsem vyzkoušet jiné.

Zavést šly snadno, to byl asi jediný klad. Jinak jsem v sobě měla nepříjemný chladný pocit, při každém kroku jsem cítila vibrace, ale měla jsem i pocit, že ty údery musejí slyšet i všichni v mé blízkosti. Byla jsem z toho nervozní a upřímně mi to nebylo vůbec příjemné.

Posilují kuličky pánevní dno?

Já osobně nejsem příznivcem venušiných kuliček – nevzruší mě a nemám ani pocit, že bych díky nim posilovala pánevní dno. Jak můžou být zdravotní pomůckou, když se nemusím ani snažit je udržet v sobě?

Takový názor jsem doposud zastávala. Ale Whoop.de.doo je úplně jiná kategorie venušiných kuliček. Lehce a velmi pomalu kloužou dolů (nevím, jak je to s tou lehčí variantou), takže podvědomě zatínáte svaly. Je to naprosto přirozený proces.

Sumasumárum

Venušiny kuličky jsou nejlepší, které jsem měla možnost testovat. Je pravda, že jsou také nejdražší (a to o dost), ale patřím mezi lidi, kteří si rádi připlatí za kvalitu a dobře provedenou práci. Na Whoop.de.doo je na první pohled vidět, že se nad tou věcí někdo zamýšlel – dlouze zamýšlel – a vyladil ten nápad do posledního detailu (a to nemluvím jenom o detailech kuliček).

Rozhodně to nejsou kuličky pro každého. Rozhodně se nejedná o konkurenci venušiných kuliček z drogérie. Kuličky Whoop.de.doo jsou designový kousek, který nemá obdoby. Jsou jedinečné, funkční a přitom opravdu nádherné.

Těm, kdo si myslí, že je jejich cena přehnaná, bych doporučila, ať si koupí jiné a levnější. Ale pro ty, kdo uvažují o Whood.de.doo můžu říci jediné: „Jsou boží a za tu cenu rozhodně stojí!“

Další bonus

Kuličky Whoop.de.doo. jsou ryze českým výrobkem (když opomeneme ochranný sáček ze švýcarské bavlny – ovšem vzhledem k tomu, že právě tato tkanina je považována za synonymum kvality, musíme Anně za její výběr poděkovat). Nejedná se o žádnou masovou výrobu. Tady se se svými výrobky vyhrávají.

Samotné kuličky jsou vyrobené z českého lékařského silikonu, ke kterému nemůžu nic vytknout, ochranný sáček je také šitý v České republice – navíc ručně.

Kvalita zpracování je velmi pozorně hlídaná a ve chvíli, kdy je objeven i nepatrný kaz, můžete si být jistí, že takový výrobek se vám do rukou nedostane. Vše je navíc baleno v krásném papírovém tubusovém obalu, který je také vyráběný ručně.

Když k tomu všemu přičtu servis – myslím tím pomoc Anny Marešové s výběrem a milé povídání s ní (o tom, jak se kuličky vyrábí a kolik energie do toho vkládají) – říkám si, že cena 2 290 Kč je poměrně směšná.

Klady

Zápory

Precizní výroba Nemám výhrad (snad jen, že na vynaloženou péči jsou levné)
Čistý silikon
Důraz na detail
Český původ
Ryze ženský přístup
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Dobrý den, potřebuji posílit pánevní dno, které kuličky si mám zakoupit, ty lehčí, nebo těžší?

Jsem úplný začátečník. Rodila jsem cisařským řezem a nemohu si milovat bez toho aby mě to nebolelo. Mám také problém se vzrušit. Děkuji.

Hezký den,

po porodu určitě ty lehčí, protože ty jsou právě vhodné pro ženy po porodu/začátečnice v posilování pánevního dna. Střední (základní) či těžké jsou už vyloženě na posilování, ale vy se nejdříve musíte dát dokupy po porodu a císařském řezu. Dejte tomu čas, rekonvalescence po porodu co se týče sexuálního života může být pomalá.

Spolupracujeme: