Dostali jsme pozvánku na otevření showroomu/butiku české značky Whoop.de.doo. Vzhledem k tomu, že její autorku Annu Marešovou už delší dobu sledujeme (viz naše reportáž z křestu venušiných kuliček), nemohli jsme odmítnout.

Jak se v Česku představují nové erotické hračky?

Chtěli jsme být přímo u toho, zjistit co je nového, jak se erotické řadě produktů WDD daří, jak se prodávají… A co je v nejbližší době v plánu. Ještě před slavnostním otevřením butiku jsme dostali jeden pár silikonových kuliček Whoop.de.doo na recenzi (v laškovné bílé). Vybrali jsme si těžší variantu – o nové odlehčené verzi jsme také psali: Červená letí – novinka na trhu.

Zatím můžu prozradit jen to, že tak promyšlenou hračku co se týče velikosti, funkce, materiálu i fantastického obalu jsme v ruce neměli. A to jsme si zvykli na vysoký standard od LELO či Fun Factory. Za to se rozhodně klaníme – více ale v samotné recenzi, která bude následovat. Nechceme nic uspěchat. Zpět ale k samotnému představení nového butiku na adrese Kamenická 37 na Praze 7.

Otevíralo se s decentní pompou 12. 11. 2014 v krásně zrenovovaném běloskvoucím domě.

Na programu večera bylo:

  • famózní chlebíčková párty,
  • vana plná chlazeného piva,
  • hudební produkce 2singles.

Pokud jste na akci chyběli, tak litujte. Otevírání butiků ryze českých značek erotických pomůcek tu mockrát do roka nemáme. Vystaveny byly všechny produkty z ucelené řady ženských/partnerských hraček:

Více v naší fotogalerii přímo z otevíračky:

(P. S. Věřili byste, že jsme fotili telefonem? MY NE!)

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: