Křest venušiných kuliček z řady Whoop de doo Anny Marešové!

Whoop de doo vernisáž I v malém českém rybníčku se občas něco děje kolem erotických hraček. Stojaté vody už v roce 2011 rozvířila nadějná designérka Anna Marešová, která vyhrála Národní cenu za studentský design, za návrh ucelené řady luxusních erotických hraček.

Řada ero-pomůcek dostala jméno Whoop.de.doo (hlasový projev pro výskot, či řádění?) a jejím obsahem jsou venušiny kuličky, dvoje vibrační kuličky a vibrátor.

Po nemnoha lapáliích se její fantazie stala realitou a hračky z čistého lékařského silikonu jdou do výroby. Přesněji prozatím jen první kousek – inovativní venušiny kuličky. Prošlo nám jich rukama už poměrně dost, ale takhle zajímavé jsme ještě neviděli.

Na „povrchu“ je čistý silikon a uvnitř ocelové nebo skleněné kuličky (musíme autorce věřit, že uvnitř opravdu jsou:)). Pěkným detailem, který nepoznáte hned, je vnitřní „polstrování“, které zabrání hlučným nárazům kuliček do svého pouzdra. I přes toto řešení mají venušiny kuličky Whoop de doo „sílu“ rozpohybovat svalstvo pánevního dna.

Erotické hračky ve „zlatých“ českých ručičkách

Výroba kuliček v českém prostředí nebyla zrovna procházka rajskou zahradou. Nejdříve byly lapálie s investorem, který by zafinancoval vývoj a výrobu hraček. Poté nastaly problémy i s dodavateli.

V Česku nedostala autorka dostatek podpory od výrobců textilií, proto se musela poohlédnout jinde. V Itálii a Švýcarsku – právě v druhém zmíněném našla to, co potřebovala – prvotřídní materiál (švýcarskou bavlnu) vhodný pro textilní obal kuliček, do kterého se ukládají.

Ale výrobu samotných kuliček chtěla ponechat plně v České republice. Ve společnosti SILROC CZ, a.s. Anně vyšli vstříc, takže právě zde vznikají finální produkty z čistého lékařského silikonu.

Video popisující zrod kuliček:

Mimochodem věděli jste, že do klasických venušiných kuliček výrobci dávají kuličky z kuličkových počítačových myší? My ne! Ale Anna to zjistila při jedné pitvě a chtěla změnu. Chtěla mít kuličky dokonalé zvenku i zevnitř. Venušiny kuličky „whoop de doo“ mají uvnitř něco jiného než „běžnou kuličku“ – buď skleněné kuličky (jsou lehčí – 41 gramů), nebo leštěné ocelové (těžší – 65 gramů).

Velmi nám to připomíná perfekcionistický přístup amerického vizionáře Steva Jobse, který podobně precizně nechat zpracovat vnějšek i vnitřek počítačů Apple a dalších jejích produktů. A to i přesto, že dovnitř se pravděpodobně nikdo nepodívá.

Křest venušiných kuliček v pražské galerii Dvorak Sec Contemporary

Venušiny kuličky byly veřejnosti představeny na křestu 13. 11. 2013. Po půlnoci jste si mohli kuličky koupit ne e-shopu (http://whoopdedoo.cz/) – přednost dostali ti, kteří si kuličky předobjednali. Už několik dní před vernisáží byla zarezervována celá limitovaná edice.

Kmotrou kuliček se stala zpěvačka Tonya Graves, která dostala i jeden limitovaný kousek pro sebe. Na křestu jsme také byli a klobouk dolů – galerie byla plná hostů, kteří přišli na představení první ryze české erotické hračky (kam až mi paměť sahá je první).

Před i po představení si mohli návštěvníci prohlédnout novou výstavu Über ego umělce Davida Černého. Falusy z pryskyřice a dalších děl pěkně doplňovaly ženské linie představovaných venušiných hraček.

Do budoucna a ještě dál!

Co bude dál? Neočekáváme, že by se 500 limitovaných kousků neprodalo a autorka neměla prostředky na další kousek z řady Whoop de doo. A tím dle jejích slov je vibrátor (za nás asi nejzajímavější hračka). Pokud vše půjde jak má, chce zachovat vibrátor tak, jak byl navrhnut původně – prvotřídní materiály, čistý design a indukční nabíjení.

Gratulujeme ke křestu venušiných kuliček a přejeme hodně štěstí do budoucna – s dalšími kousky Whoop de doo, nebo i jinými výrobky. Je dobře, že se v ČR něco konečně děje! Děkujeme.

Aktualizace k 11. 2. 2015: publikovali jsme naši recenzi venušinuných kuliček WDD – mrkněte se na tu krasavici:)

Natálie

Natálie

Natálie je členem našeho týmu již několik let. Sice je tato dívka velice stydlivá, ale i přesto se ráda věnuje lechtivým tématům. Recenze pomůcek nejsou jejím oblíbencem, za to ráda zpracovává nová hesla do slovníčku. Čerpá inspiraci nejen u nás, ale i v zahraničí. Její nové články budou plné sexuálních poloh - těšte se na její „seriál“ erotických poloh s praktickými informacemi a někdy i vtipnými historkami.
Natálie
[supsystic-social-sharing id="1"]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *