Před časem jsem se sešla s kamarádkou na kávě, čekala jsem, že na mě hned po pozdravu vychrlí všechny své problémy s chlapy a obě padneme do hluboké deprese. Ach, jak já se mýlila. Začala mi vyprávět o novém vibrátoru, který nevibruje, ale pulsuje. Byla nadšená. Ani já osobně nejsem zastáncem klasických vibrátorů, nebaví mě.

Přirážecí vibrátor, který si užijete v soukromí = Stronic

Ovšem nadšení mé kamarádky bylo šíleně nakažlivé, takže jakmile jsem přišla domů, zadala jsem do vyhledávače slovo „pulsátor“ a odentrovala.

Výsledek hledání byl jasný Fun Factory Stronic Eins (špatně označovaný jako ains). Nepřekvapilo mě, že s tímhle převratným nápadem přišlo právě Fun Factory. Když se spojí německá preciznost a zkušenosti Fun Factory, nemůžeme čekat nic jiného, než kvalitní hračku, která nás přivede do nebe =D

Fun Factory Stronic Eins má v sobě zabudovaný akumulátor, takže nepotřebujete žádné baterie. Pokud si budete Stronic objednávat, nezapomeňte, že k němu potřebujete i nabíječku Click ‘N’ Charge, která NENÍ součástí balení.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Je to docela logický krok, nemusíte být totiž majitelem pouze jednoho vibrátoru od Fun Factory. Takhle vám stačí jedna nabíječka pro všechny vaše miláčky…jak praktické – nemusíte skladovat hromady „šňůr“.

„Stronik“ si před prvním použitím musíte nabít – akumulátor tím prý dostane větší životnost a výdrž. Takže přiblížíme nabíječku ke dvěma patentům na pulsátoru, magnetismus zapůsobí a pak už jenom čekat. První dobití může trvat i 12 hodin.

Pokud nabíječku zapomenete zapnout do zásuvky, i déle =D (Toho se ale bát nemusíte – po zapojení do sítě na nabíječce září červené světlo a tlačítka na pulzátoru se postupně rozsvěcují a zhasínají, takže vám brzy dojde, že je něco špatně ;=) ).

Pár čísel o pulzátoru

 • Celková délka: 23,8 cm
 • Užitková délka: 16 cm
 • Průměr: 3,5 – 4,5 cm
 • Váha: 377 g

Po otevření typické zlaté krabičky jsem se dívala na nejmodernější (a taky nejdražší) technickou novinku. Elegantní rovný Stronic se zahnutou špičkou – prý ke stimulaci bodu G, bohužel pro mě, můj bod G asi není tak citlivý, aby tento speciální tvar nějak postřehl.

K dostání je Stronic ve dvou barvách – v růžové a tmavě fialové…je jen na vás, jakou z nich si zvolíte vy. Jak už název napovídá (Eins) je první v řadě – v prodeji jsou i další dvě verze – Zwei (vhodný pro anální dráždění a G-bod) a Drei (s výraznými výstupky pro ještě intenzivnější zásuny).

Eins díky svému falickému tvaru lehce a přirozeně vklouzne do vagíny a poodhalí vám slastné prožitky, které vás čekají po zapnutí vibrátoru.

Pulzování na dosah ruky – jednoduše a rychle

Ovládání Stronicu je velice snadné. Na černé rukojeti, vyrobené z ABS plastu, jsou tři tlačítka. Červené FUN, které je v porovnání se zbylými dvěma tlačítky nepatrně větší, slouží k zapínání a vypínání pulzátoru.

Po jeho zmáčknutí se všechna tři tlačítka rozsvítí, ručka vám začne rytmicky pulzovat nahoru a dolů a zřetelně uvidíte + a – na druhém a třetím tlačítku. Stronic má celkem 10 pulzačních programů – inovátorské pulzy i kombinaci pulzů s klasickými vibracemi. Programy jsou lineárně seřazené (když dojdete nakonec, musíte se zase vrátit po jednotlivých programech zpět).

To, že jste už na posledním programu, zjistíte jednoduše – když budete mačkat stejné tlačítko, zbylá dvě vám dvakrát světelně probliknou. Stejně tak vám problikne „Fun“ ve chvíli, kdy pulsátor budete chtít zapnout jiným tlačítkem, než určil výrobce (tomu já říkám dobrý návod).

Pokaždé, když Stronic zapnete, objeví se pulzující program (přesně ten, který je na různých videích propagován), v nabídce pak je dalších 6 programů nahoru (pomocí tlačítka +) a 3 programy dolů (pomocí tlačítka -).

Jak funguje?

Jak Fun Factory Stronic Eins vlastně funguje? Dle všeho je uvnitř permanentní magnet, který se pohybuje v hladkém tubusu tam a zpět. Ten pohyb vytváří silné elektromagnety, které se střídavě zapínají a vypínají a tak přitahují a odpuzují těžký magnet.

Ovšem nebudeme si nic nalhávat – nás ženy zajímají úplně jiné věci, než jsou technické vymoženosti této věcičky. Konkrétně pro ně bylo velice důležité, že Stronic je vyroben z 100% lékařského silikonu – ten je naprosto zdravotně nezávadný, a hlavně je na dotek neuvěřitelně hebký, jemný a nechladivý, takže se ho nebudete chtít přestat dotýkat.

Navíc svoji délkou (užitková část měří 16 cm) a rozšířeným tvarem (průměr špičky je 3,5 cm, dolů se rozšiřuje až na 4,5 cm) i tím příjemným materiálem přímo vybízí: „Vyzkoušej si mě!“ Kdo by odolal? Upřímně, já ne…  A nelitovala jsem!

Rychlé resumé

Nejprve jsem byla trochu v rozpacích z jemného pulzování – přece jenom jsem byla zvyklá na vrnící vibrátor, kde můžete měnit maximálně intenzitu vibrací. Tohle bylo něco jiného – jako by si s vámi váš partner hrál a jen vám naznačoval, co všechno ještě přijde.

Sice jsem si všechny programy nejprve několikrát pečlivě vyzkoušela, ale ve chvíli, kdy došlo na zkoušení pulzátoru, jsem nevěděla skoro nic. Jenom to, že chci víc. A střídáním různě silných pulzů a vibrací jsem víc dostala… Ach, ta naprostá uvolněnost =D.

Popravdě řečeno, běžný vibrátor se Stronicem nedá srovnat, nesahá mu ani po kotníky, jak se říká. Nikdy jsem z klasických vibrátorů nebyla nadšená… teď u mě mají úplné utrum, když mám Fun Factory Stronic Eins. Takže, pánové, pozor, aby tenhle nový kousek nenahradil i vás =D.

Klady

 •  

  ABS a lékařský silikon

 •  

  Intenzita pulzů a vibrací

 •  

  Podsvícené ovládání

 •  

  Elegantní a funkční tvar

 •  

  Vodotěsný

Zápory

 •  

  Cena

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU