Pulzátory od Fun Factory jsou jedny z nejlepších hraček, které jsem měla možnost vyzkoušet – a že jsem jich vyzkoušela už poměrně dost:). Takže když se objevil nový pulzátor Stronic G, zajásala jsem radostí.

Nechci vyloženě srovnávat s původním Stronic Eins, protože by to bylo trochu nefér – mezi Eins, který byl úplně první svého druhu, a nejnovějším „Géčkem“ vydalo Fun Factory několik generací pulzátorů, takže měli dost času na vypilování produktu k dokonalosti:)

Ale malé srovnání si neodpustím…

Stronic G je oproti svému nejstaršímu bráškovi kratší (cca o 3 cm) a užší. Je dokonale hladký a jediná „specialitka“ je zahnutá špička na dráždění bodu G – od toho je taky odvozený také jeho název;)

Kdo čte moje recenze, ví, že hračky na bod G nevyhledávám. Stále jsem ho totiž u sebe nenašla. Každopádně musím přiznat, že i takového „neznaboda“ jako jsem já, tenhle Stronic potěší a uspokojí… ale k tomu až za chvilku.

Bez zlaté krabičky to už ani nejde

V krabičce najdete svůj pulzátor, návod k použití a magnetickou nabíječku s USB koncovkou. Trochu mě mrzí, že Fun Factory začalo přibalovat i nabíječky, protože se mi teď všude válí bez využití (protože jsou všechny stejné). Mě stačí jedna!

Pulzátor k vám dorazí vybitý a zamčený – před prvním použitím ho musíte úplně dobít, což sice trvá, ale baterka to určitě ocení. Doporučuju dobíjení přes noc… přes den jsem se nemohla soustředit na nic jiného a každou chvilku jsem kontrolovala, jestli ho už můžu použít:D

Do ruky Stronic G padne parádně. To ale není překvapení, protože má stejnou (už ozkoušenou) „rukojeť“ z ABS plastu. Trochu mě jenom překvapila váha – byl hrozně lehký. Každopádně po chvilce jsem si zvykla.

Odemykání a zamykání

Pokud už nějaký vibrátor/pulzátor od Fun Factory vlastníte, víte předně, jak se to dělá. Ale nikdy neuškodí si to zopakovat:) Svoji hračku odemknete podržením tlačítek FUN a „+“. Stačí pár vteřin – pulzátor zavibruje a vydá specifický zvuk (který vážně nedokážu popsat:D). Pokud byste ovšem zapomněli, jak svého miláčka odemknout, řekne vám to sám – rozsvítí se obě tlačítka, která máte zmáčknout.

Zamčení je stejně jednoduché – na pár vteřin stisknete tlačítka FUN a „“:)

VIDEO z rozbalování v redakci

Jdeme si hrát

Ovládání je naprosto standardní: tlačítkem FUN ho zapnete. Kdybyste na to náhodou zapomněli, toto tlačítko začne blikat. Tlačítko „+“ a „“ slouží k přepínání režimů.

Zjistěte kolik stojí Pulzátor Stronic G
ZJISTIT CENU

Stronic G má 7 různých pulzací a 3 různé rytmy… ale upřímně já jako uživatel to vnímám tak, že máte k dispozici celkem 10 režimů a víc mě nezajímá:D Vlastně mi bohatě stačí jeden režim (max. dva), které jsem si velice oblíbila… ale je mi jasné, že každá má jiné preference, takže si nechám pro sebe, které režimy to jsou a vy si vyberete své vlastní:D

Pokud si, stejně jako já, oblíbíte jeden konkrétní režim, můžete si ho uložit. Stačí, když si svého Stronica zapnete a navolíte si svého oblíbence, pak už jenom podržíte FUN. Držte ho do doby, než vám pulzátor 2x nezavibruje (zároveň 2x zapípá).

Ruce pryč

Já všechny hračky raději používám se svým partnerem – je hrozně vzrušující nevědět, co přesně bude následovat. Ale když je chuť, hraju si i sama. S tímto pulzátorem jde obojí. Ale nejlepších výsledků docílíte ve chvíli, když se ho nedotýkáte. Pouze ho zasunete a necháte pulzovat. Když se ho při používání dotýkáte, budete si tím tlumit přírazy, takže nebudou tak intenzivní. A to by byla veliká škoda!

Pokud můžu poradit, udělejte si pohodlí a lehněte si tak, aby byla pánev zvednutá (například polštářkem nebo loverátorem), zapněte na svém oblíbeném režimu, zasuňte a užívejte si tu slast.

Pár čísel

  • Celková délka: 20, 8 cm.
  • Užitková délka: 15 cm.
  • Průměr: 3,4 – 4,8 cm.
  • Váha: 314 g.

Pro srovnání s prvním pulzátorem (a vlastně všemi pulzátory) je Stronic G o něco menší a užší, což na první pohled působí jako nevýhoda. Většina lidí si myslí, že čím větší je vibrátor (nebo pulzátor), tím je lepší a dokáže líp uspokojit. Ale to je omyl. Na tomhle „mrňouskovi“ ani nepoznáte, že mu nějaký ten centimetr chybí. Jak se říká: „I s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo“😉

Navíc díky téhle své velikosti ho můžete použít i do zadečku. Dámy si tak můžou vyzkoušet, jaké to je cítit přírazy z obou stran (v případě, že nechcete přizvat někoho živého) a poprvé se můžou i pánové seznámit s pulzátorem.

Přiznám se, že do zadečku jsem ho nezkoušela (zatím – partner mě s touhle představou pořád provokuje a on vždy svoje plány dokončí). Zatím mě baví ho používat „klasicky“. Užívám si tu volnost, že ho nemusím držet… je to skoro jako by si se mnou hrál můj partner, což je pro mě naprosto ideální.

A když si vezmu, že já vibrátory dost nerada a hračky na bod G mi přijdou zbytečné, musím před tímto pulzátorem smeknout – je vážně úžasný! Vlastně je to moje druhá nejoblíbenější hračka (pardon, ale Womanizer stále vede). A když uspokojí mě, tak ty z vás, které už svůj bod G nalezly, z něj zešílí:D

Klady

Zápory

Nemusím ho držet Cena – u tak kvalitní hračky se nižší cena ani očekávat nedá
ABS plast a lékařský silikon (pozor na lubrikanty
Velký výběr režimů
Podsvícené ovládání
Vodotěsný
Elegantní a funkční tvar
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Díky moc za recenzi. Zaujalo mne to, že pulzátor drží na místě – to jako po zavedení „nevyjede“? Nebo je tam nějak fixovaný? (V recenzím videu na Stronic Eins je obrázek, kdy dáma leží na břiše a pulzátor má „zajištěný“ polštářem.) Mohu poprosit o upřesnění? Díky ;-).

Zdravím, strašně záleží na klínu partnerky, jestli je dostatečně uvolněná, popřípadě v jaké je poloze – s podloženým zadečkem bude pulzátor vyklozávat méně než například v misionářské poloze. U tohoto konkrétního G Stronicu ho lépe drží na místě i jeho zahnutí hlavičky.

Spolupracujeme: